אודות האתר

אתר "פוריות – המדריך המלא להורים" הוקם בכדי לרכז להורים מידע בנושא בעיות וטיפולי פוריות. מטרתנו היא להקל בכך על הזוגות והיחידים הנדרשים לנושא (שגם כך עליהם לקבל החלטות רבות והעומס עליהם רב הוא). במסגרת האתר אנו מנסים להביא מידע עדכני, קליט ומועיל בנושא פוריות ופריון, האתר הינו אתר פרטי ואינו בבעלות של אף אחד מהרופאים או מהגורמים המפורסמים בו.

במסגרת האתר אנו מפנים לרופאים נבחרים ומאפשרים לגולשים לקבל מידע מסודר לגביהם וכן ליצור עמם קשר טלפוני מיידי. איננו ממליצים על רופא ספציפי כלשהו והאחריות המלאה לבדיקת הרופא נשארת בידכן הגולשות (והגולשים), למותר לציין כי קיימים רופאים רבים נוספים אחרים שאינם מצויינים באתר. תמורת הפניית גולשים לרופאים אנו מקבלים תמורה כספית המאפשרת, בין היתר, את פעילות האתר.

התמודדות עם קשיי פריון (כ 20% מהזוגות מתמודדים עם קשיי פריון), איננה פשוטה כלל. עיקר תוכן האתר ורשימת הרופאים הנבחרים בשילוב מנגנון התמיכה הנפשית (פסיכולוגיות בתחום פריון, מלוות בתחום הפוריות) הינו חלק חשוב במאמץ שלנו להקל עליכן עד כמה שניתן ולהקטין את 'רשימת הנושאים' עמם אתן נאלצות להתמודד.

נשמח לשמוע פידבק/הערות בכדי להמשיך ולשפר את האתר ולעזור לכמה שיותר נשים וגברים להגשים את חלומם ולאחוז ילד, גלישה נעימה ומועילה.

צוות האתר.

 אחראית מקצועית

  אחראית מקצועית

אחראית מקצועית: ד"ר גליה אורון

רוב תכני האתר נבדקו ואושרו על ידי ד"ר גליה אורון, רופאה מומחית בתחום הפריון, רפואת האם והעובר ומיילדות בחדר הלידה. (לפרטים נוספים דוקטור גליה אורון).

.
נחזור ונדגיש כי המידע באתר אינו מיועד לשמש כתחליף לעצה רפואית, חוות דעת מקצועית או התייעצות עם מומחה. הגלישה והשימוש באתר כפופים לתנאי השימוש באתר במלואם.

אנו מודעים כי תחום הפוריות הינו תחום מורכב הנוגע בסוגים שונים של משפחות ולכן ניסינו לפנות לכלל קהלי היעד. עם זאת האישה היא הנושאת את העובר ברחמה והיא אשר עוברת את רוב טיפולי הפוריות ולכן רוב הפניות נכתבו בלשון נקבה, אך הן מיועדות כמובן לשני המינים.

 

 תגובות על האתר תגובות / המלצות

  תגובות על האתר תגובות / המלצות

מאת: גל הר-טוב 20/06/2013 בשעה 08:12…………………………………
"שלום לכולן/ם!
בתור מטופלת פוריות רציתי לומר שהאתר הזה מאוד מקיף וממצה את המידע בנוגע לכל הקשור לטיפולי פוריות. אם במידע על בדיקות, התהליך, היכרות עם רופאים והמלצות אישיות.
בפניות אישיות ההתייחסות מהירה ואישית וקיבלתי מענה מהיר!
המשיכו כך ותודה על האתר!!! :-)"

השאירי תגובה: