VIVA פונדקאות – פונדקאות – פרופיל

במסגרת דפי המידע על מרכזי פונדקאות/ גופים המלווים תהליכי הפונדקאות בישראל אנו מציגים בפניכם סקירה על מרכז פונדקאות – "VIVA פונדקאות". הסקירה נמסרה על ידי "VIVA פונדקאות" ומופיעה כפי שהתקבלה על ידם ובאישורם ( As is ), אין לאתר אחריות לתוכנה, למהימנותה או נכונותה.
בהמשך נפרסם פרופילים של גופים המלווים תהליכי פונדקאות נוספים ככל שימסרו לאתר. כמו כן, במידה ותרצו לקרוא מידע כללי נוסף על נושא ‬פונדקאות‬.

כתבי תגובה על "VIVA פונדקאות".

וקבלי מהאתר 50 ש"ח גיפט קארד לרשתות מובילות

VIVA פונדקאות הוקמה בשנת 2011 במטרה לעזור לזוגות ויחידים לממש את חלומם ולהביא לעולם את ילדיהם. יותר מ 500 משפחות קמו בישראל בליווי שלנו, משפחות שהן חלק ממשפחת ויוה הגדולה והמתרחבת.

ויוה מלווה זוגות בהליכי פונדקאות ותרומת ביצית באוקראינה, גאורגיה, ישראל וארה"ב.

אנחנו ב VIVA, כל אחד ואחת על פי תחום המומחיות, מבינים היטב, מניסיון אישי, את ההתלבטויות והקשיים הכרוכים בתהליך הפונדקאות. אנו גם מבינים היטב את החשיבות הרבה שבבחירת השותפים לדרך איתם אתם כורכים את גורלכם. נשמח להכיר ולבחון אם החיבור הנכון עבורכם הוא איתנו.

 • תהליכי פונדקאות באוקראינה, גאורגיה, ישראל וארה"ב
 • איתור תרומת ביצית מאוקראינה מתאימה ללקוח ממאגר נרחב און ליין הכולל תמונות עדכניות
 • מתן מענה ע"י מנהל מקצועי בכיר (פרופסור בתחומו) לכל שאלה והתלבטות
 • סינון של פונדקאיות בהתאם לרקע אישי ורפואי והתאמת פונדקאית להורים לעתיד
 • תיאום הטיפולים, הפגישות והנסיעות הנדרשים של ההורים המיועדים במוסד הרפואי – החברה תמליץ ללקוח על מלונות ובמידת העניין תבצע הזמנה בשמו, תספק ללקוח תדריך לקראת כל אחת מהטיסות ותתאם עבורו את הפגישות מול המוסד הרפואי
 • קישור בין המזמין לעו"ד ישראלי וליווי המזמנים בהליך עד הבאת הילד לישראל
 • שירותי ניהול, תיאום ופיקוח על ההליך כולו
 • שירות הטסות של חומר ביולוגי והשכרת מייכל חנקן נוזלי
 • ‬‬‬מנהל: גל להק סבה.

  גל בעל תואר ראשון בכלכלה ורקע כמנהל בחברת מדיה בינלאומית. ליווה ומלווה עשרות זוגות בתהליך הפונדקאות על כל היבטיו, בארץ ובחו"ל. בתחום הפונדקאות וה IVF משנת 2009. גל הביא לעולם שני ילדים בהליכי פונדקאות שונים ומאז ועד היום עוסק, בתחושת שליחות רבה, בעזרה לזוגות נוספים הבוחרים ללכת באותה הדרך ולהפוך למשפחה.

  ‬‬‬מנהל לקוחות: גל רבינר.
  מנהל רפואי: יונה תדיר.
  פסיכולוגית קלינית: מירי תדיר.
  שותף ומנהל פיננסי: עופר להק סבה.

  מסלול אוקראינה הקליניקה שלנו באוקראינה מעמידה לרשותכם את המתקנים הרפואיים ורמת הרפואה המתקדמים ביותר באוקראינה לפונדקאות ותרומת ביצית, בחבילות אנחנו מציעים חבילה בטוחה עם 100% הצלחה ללידת ילד. הקליניקה הינה באישור משרד הבריאות הישראלי ובנוסף, המרכז הינו חלק מרשת קליניקות פרטיות השניה בגודלה באירופה, אשר מרכזה הוא בשבדיה ועל כן עומד בתקינה מחמירה ביותר ובסטנדרט איכות של האיחוד האירופאי. הקליניקה שלנו באוקראינה עובדת עם גופים מובילים בעולם ונדרשת לעמוד בתקני איכות מקובלים בעולם. למרפאת באוקראינה הוענקה ISO 9001: 2008 על ידי DQS GmbH הבינלאומי והיא חלק מIQNet רשת ההסמכה הבינלאומית.

  מסלול גאורגיה בהובלה של הרופאה הבכירה שלנו במסלול, בבית החולים החדש והמוביל במדינה, פתחנו מסלול המשלב בין איכות הרפואה של ישראל לבין התשתית החוקית הנוחה בגאורגיה. זמינות הפונדקאיות ותורמות הביצית היא מידית. ישנם מספר מסלולים בגאורגיה, כולל מסלול בטוח הנותן הבטחת לידה.

  מסלול ארה"ב המרכז הגדול ביותר בחוף המערבי בלוס אנג'לס לטיפולי הפריה חוץ גופית (IVF), מהמובילים בעולם, בעל שיעורי הצלחה מהגבוהים ביותר בארה"ב. הקליניקה מדורגת ב TOP 5 האמריקאי. המסלולים המוצעים הינם מגוונים.

  מסלול ישראל לאור שינויי החקיקה המתגבשים והפיכת האפשרות של פונדקאות בישראל לזמינה יותר, עבור מגוון רחב יותר של אוכלוסיה, ויוה פונדקאות פתחה כבר כעת מסלול המלווה זוגות המעוניינים לבצע תהליך פונדקאות בישראל.

  המסלולים השונים זמינים לכל סוגי האוכלוסייה, תחת מגבלות חוקי מדינת ישראל והמדינה בה אנו פועלים.

  מטופלת של מרכז זה?

  כתבי פידבק על מרכז זה וקבלי מהאתר 100 ש"ח גיפט קארד לרשת GOLF – חינם.
  (תוקף הקופון  5 שנים)

  •  תוקף הקופון הינו ל – 5 שנים.
  • נא וודאי כי כתובת האימייל שלך נכונה. לכתובת זו ישלח הקופון.
  • האתר אינו מתחייב לפרסם כל תגובה ו/או לשלוח קופון זה אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

  שימו לב: המידע נמסר על ידי VIVA פונדקאות ומעודכן לתאריך 24-01-2017

  המידע מוצג כפי שנמסר על ידי החברה 'as is'

  אין לייחס למידע המופיע באתר תחליף לעצה רפואית, התייעצות עם רופא או חוות דעת מקצועית. לקריאה על תנאי השימוש באתר.

  גלילה למעלה