אודות האתר

אתר "פוריות – המדריך המלא להורים" הוקם בכדי לרכז להורים מידע בנושא בעיות וטיפולי פוריות. מטרתנו היא להקל בכך על הזוגות והיחידים הנדרשים לנושא (שגם כך עליהם לקבל החלטות רבות והעומס עליהם רב הוא). במסגרת האתר אנו מנסים להביא מידע עדכני, קליט ומועיל בנושא פוריות ופריון, האתר הינו אתר פרטי ואינו בבעלות של אף אחד מהרופאים או מהגורמים המפורסמים בו.

במסגרת האתר אנו מפנים לרופאים נבחרים ולרופאים נוספים ומאפשרים לגולשים לקבל מידע מסודר לגביהם וכן ליצור עמם קשר טלפוני מיידי. איננו ממליצים על רופא ספציפי כלשהו והאחריות המלאה לבדיקת הרופא נשארת בידכן הגולשות (והגולשים), למותר לציין כי קיימים רופאים רבים נוספים אחרים שאינם מצויינים באתר. תמורת הפניית גולשים לרופאים אנו מקבלים תמורה כספית המאפשרת, בין היתר, את פעילות האתר.

התמודדות עם קשיי פריון (כ 20% מהזוגות מתמודדים עם קשיי פריון), איננה פשוטה כלל. עיקר תוכן האתר ורשימת רופאים נבחרים בשילוב מנגנון התמיכה הנפשית (פסיכולוגיות בתחום פריון, מלוות בתחום הפוריות) הינו חלק חשוב במאמץ שלנו להקל עליכן עד כמה שניתן ולהקטין את 'רשימת הנושאים' עמם אתן נאלצות להתמודד.

נשמח לשמוע פידבק/הערות בכדי להמשיך ולשפר את האתר ולעזור לכמה שיותר נשים וגברים להגשים את חלומם ולאחוז ילד, גלישה נעימה ומועילה.

צוות האתר.

dr oron

רוב תכני האתר נבדקו ואושרו על ידי פרופ' גליה אורון, מנהלת היחידה לפוריות בבית החולים כרמל בחיפה. (לפרטים נוספים פרופ' גליה אורון).

נחזור ונדגיש כי המידע באתר אינו מיועד לשמש כתחליף לעצה רפואית, חוות דעת מקצועית או התייעצות עם מומחה. הגלישה והשימוש באתר כפופים לתנאי השימוש באתר במלואם.

אנו מודעים כי תחום הפוריות הינו תחום מורכב הנוגע בסוגים שונים של משפחות ולכן ניסינו לפנות לכלל קהלי היעד. עם זאת האישה היא הנושאת את העובר ברחמה והיא אשר עוברת את רוב טיפולי הפוריות ולכן רוב הפניות נכתבו בלשון נקבה, אך הן מיועדות כמובן לשני המינים.

מאת: גלית
מאת: גלית 30/05/2020 15:07
קרא עוד
"אתר נהדר שמרכז מידע רב ומועיל בענייני פוריות. בזכות האתר הגעתי לרופא נהדר. תודה גדולה"
מאת: בר
מאת: בר12/08/2018 17:29
קרא עוד
"אתר מעולה עם מידע מועיל שבעזרתו הבנתי טוב יותר את ההליכים"
מאת: מרים
מאת: מרים 19/01/2018 18:56
קרא עוד
"האתר ממש עזר לי למצוא רשימת מומחים מומלצים באזור שלי וגם נותן מידע מפורט אודותם, יש גם גישה לכל נושא ושאלה העולה בעניין. ממש תודה!"
מאת: קובי זלצברג
מאת: קובי זלצברג 31/12/2017 20:21
קרא עוד
"האתר עוזר לי רבות בקבלת מידע ובההנה של בעיות הפוריות השונות, כמו גם הדרכים לפתור אותן"
מאת: אביבית
מאת: אביבית 12/06/2017 08:59
קרא עוד
"אתר מקיף ומומלץ בנושא פוריות המרכז את כל המידע הקשור לנושא אי פריון, אפשרויות טיפול ומומחי פוריות."
מאת: אביטל שפיאן
מאת: אביטל שפיאן 30/04/2017 09:32
קרא עוד
"האתר מאוד נחמד ומספק מידע לגבי זוגות שעוברים טיפולי פוריות.החל מתחילת התהליך והסבר על כל שלב בתהליך..אין ספק שזה עוזר מאוד לזוגות שצריכים לדעת איך להתמודד עם שהם צריכים לעבור.וקצת מקל מעליהם"
מאת: אושרית שירי
מאת: אושרית שירי 26/03/2017 13:56
קרא עוד
"תודה על כל האינפורמציה שיש באתרכם, בהחלט מרגיע ונותן מענה. נושא הרופאים הנבחרים בהחלט עוזר. יישר כח והמון תודה"
מאת: שאול
מאת: שאול 19/01/2017 14:32
קרא עוד
"אתר מרשים, מקיף וממצה. מילון המונחים מאוד עוזר להבין."
מאת: ז'נט שיליאן
מאת: ז'נט שיליאן 26/08/2016 13:38
קרא עוד
"אחלה אתר עדיין לא מיציתי את כולו תמשיכו כך תודה"
מאת: ויאולטה
מאת: ויאולטה 21/07/2016 09:54
קרא עוד
"מאוד נהניתי להיכנס לאתר פוריות ופריון כיוון שיש לו את כל המידע הדרוש, האתר קל וידידותי. אכן השתמש שוב באתר בעתיד הקרוב ואמליץ בחום."
מאת: נעמה אביטל
מאת: נעמה אביטל 20/07/2016 19:47
קרא עוד
"אתר יעיל וממצה, מצאתי בו את התשובות לרוב השאלות שחיפשתי..."
מאת: גל הר-טוב
מאת: גל הר-טוב 20/06/2013 08:12
קרא עוד
"שלום לכולן/ם! בתור מטופלת פוריות רציתי לומר שהאתר הזה מאוד מקיף וממצה את המידע בנוגע לכל הקשור לטיפולי פוריות. אם במידע על בדיקות, התהליך, היכרות עם רופאים והמלצות אישיות. בפניות אישיות ההתייחסות מהירה ואישית וקיבלתי מענה מהיר! המשיכו כך ותודה על האתר!!! :-)"

אתר פוריות ופריון עזר לכם?
כתבו פידבק על האתר

⇐ האתר אינו מתחייב לפרסם כל חוות דעת אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

Scroll to Top