פרופ' אייל שיף – טיפולי פוריות – רופא מומחה

בעמוד זה תוכלו למצוא מידע אודות פרופסור אייל שיף, מנהל אגף נשים ויולדות במרכז הרפואי "שיבא", תל השומר. אשר מבצע בין השאר טיפולי פוריות.

מטופלת של פרופ' שיף ?

כתבי תגובה וקבלי מהאתר חינם

50 ש"ח גיפט קארד לרשתות מובילות

מרפאה פרטית: רחוב הברזל 9 א קומה 6, רמת החייל, תל אביב.
בית חולים: מרכז הרפואי "שיבא", תל השומר.
השכלה: בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב.
התמחות: עבר התמחות במיילדות גינקולוגיה ופוריות. התמחות על ברפואת האם והעובר והריונות בסיכון גבוה.

בדיקות שהרופא מבצע:

מאת: טלי גרינטוך
מאת: טלי גרינטוך21/12/2021 16:45
קרא עוד
"במסע הזה שנקרא החיים היתה לי את הזכות לפגוש אדם מיוחד במינו פרופ' שיף קיבל אותנו בחיוך,בחום, במקצועיות ובמסירות לצד יחס אישי ואדיב במיוחד הגשים לנו חלום ענק, בזכותו יש לי היום תינוקת מקסימה בזכותו קיבלתי את המתנה הכי יקרה שיכולתי לאחל לעצמי בזכותו החלום הפך למציאות ועל כך אני אסירת תודה (בלשון המעטה) לנצח נצחים!!!! מראש ידענו שהסיכוי להריון נמוך,בזכותו אני היום אמא לכל אורך הטיפולים ווהריון קיבלנו ליווי צמוד, איכפתי ומקצועי ממליצה בחום על פרופ' שיף ומאחלת לכל אחת שצריכה לעבור את המסע שעברתי בליווי צמוד של פרופ' שיף"
מאת: רונית פדלון
מאת: רונית פדלון29/11/2021 16:38
קרא עוד
"פרופסור שיף אמין מאוד המון סבלנות ומסביר הכל בברור הפרופסור הראשון שהבנתי בדיוק באמת מה יש לי בדיוק עם הסבר פשוט. זמין גם פרטי שזה לא מובן מאליו ממליצה מאוד"
מאת: אנונימית
מאת: אנונימית09/11/2020 21:51
קרא עוד
"הגעתי לפרופ' שיף לאחר חוויה קשה עם רופא פיריון אחר, וזכיתי לטיפול ותוצאות שהן כל מה שקיוויתי לעצמי. רופא קשוב, ברור וענייני. צוות המרפאה- תמי והדר נגישות וזמינות מאד, עונות מהר ומסייעות בסוגיות מנהליות (ומי יודע שיש לא מעט כאלה בתהליך פריון... טופס 17, מרשמים, הנחיות וכו'...). אבל הכי הכי חשוב מקצוען ברמה שלא רואים! התאים לי טיפול מדוייק שאיפשר שאיבה מוצלחת וללא גירוי יתר, עם מעקב ביוץ ופרוטוקול החזרה שניכר שיש בו ניסיון רב. קבלת החלטות שקולה ושקופה למטופלת עם הרבה סבלנות. בשורה התחתונה- הצלחה בטיפול הראשון! אין לי המלצה יותר שלמה מפרופסור שיף. תודה!"
מאת: לירז כהן מכבי
מאת: לירז כהן מכבי 01/07/2020 16:10
קרא עוד
"לאחר תקופה ארוכה ללא תגובה לטיפול ההורמונלי עם האדיבות והסובלנות של פרופסור שיף סוף סוף הגוף שלי התחיל להגיב ,פרופסור שיף התייחס אליי על כך יפה שאין לי מילים על כך ,סוף סוף שאבו לי ביציות ולא יצאתי מחדר ניתוח בלי כלום תודה רבה לך על היחס לירז כהן מכבי."
מאת: שילה רחמי
מאת: שילה רחמי 05/05/2020 15:21
קרא עוד
"רופא מקצועי מאוד, יסודי ואמין! מרוצה מאוד."
מאת: הדס ישראל
מאת: הדס ישראל 11/11/2019 10:43
קרא עוד
"רופא אחראי. ענייני ואכפתי! תמיד הוא עונה לשאלות (גם אם זה לא בדיוק בשעות הביקור) המליצו לי עליו בחום! ואני רגע אחד לא מתחרטת, אני מרגישה בידיים טובות ב''ה!! באתי אליו כיון שעברתי לידה בשבוע מוקדם (24) ובהריון השני שלי ב'ה אני מטופלת אצלו. שמחה ומאושרת שהוא השליח שלי!"
מאת: איילה הרמן
מאת: איילה הרמן 28/09/2019 19:11
קרא עוד
"הגעתי לפרופ שיף לפני 4 שנים לקבל ממנו חוות דעת והרגשתי שהוא מאוד מקצועי,סובלני ואמפתי. בקרוב מתכננת להגיע אליו שוב.יש לו ידע רב והרבה רוגע"
מאת: איילה גבאי
מאת: איילה גבאי 27/07/2019 08:48
קרא עוד
"רופא מדהים!! הכי מקצועי אמין וזמין תמיד לכל שאלה / התלבטות.מלווה אותי הריון שני, מרגישה שאני בידיים הכי טובות שיש!!! מומלץ בחום"
מאת: יהודית
מאת: יהודית 28/10/2018 14:02
קרא עוד
"פרו' שיף מתייחס ברצינות לכל שאלה ולכל חשש, ועונה על כל השאלות שרק אפשר לשאול אותו בהמון סבלנות ומסירות. ירבו רופאים כמוך."
מאת: גל
מאת: גל 12/09/2018 12:53
קרא עוד
"רופא מקסים, אכפתי, מקצוען, אדיב ושירותי! מומלץ בחום. הגענו לפרופסור שיף באופן פרטי אחרי רופאים רבים שלא נתנו לנו את המענה שחיפשנו. פרופסור שיף היחיד שעלה על בעיה מסויימת, בחן את המקרה שלנו לעומק, הוא נעים ואכפתי שזה בעיני הכי חשוב. ממליצים בחום להגיע אליו!"
מאת: סיני לייבוביץ
מאת: סיני לייבוביץ 01/09/2018 8:38
קרא עוד
"רופאי מזה עשרות שנים. אחראי על חייהם של כל הילדים במשפחה המורחבת ואמותיהם בהריונות בסיכון גבוה ובמצבים רפואיים מן המורכבים שיש. גאון בתחומו. מלאך, המשרה רוגע ואמון גם במצבים הרפואיים הקשים והמסוכנים ביותר. רופא מקצועי, מסור ויסודי מאין כמותו. איש יקר, צנוע, עניו, הגון ורחב לב. פורש באופן מבריק בפני המטופלת את מלוא המידע הרפואי העדכני ביותר, ומסייע לה להגיע להחלטות במצבים רפואיים מורכבים ובדילמות קשות. באופן כללי, מרגיש שאת בידיים הטובות ביותר, שיש. 'שיף' הפך מושג במשפחתנו. כשעולה צורך ברופא הראשון במעלה בתחומו – בתחומי רפואה אחרים, אנחנו שואלים זה את זה מיהו ה'שיף' בתחום."
מאת: מירית רוזנצוויג
מאת: מירית רוזנצוויג 23/06/2018 23:45
קרא עוד
"הייתי בשאיבת ביציות השנה בחודש מרץ והצלחתי בזכותו בעדינות והכנות והיושר שלו והנחמדות של פרופסור אייל שיף בפעם הראשונה הצלחתי להיכנס להריון ראשון בסיכון שתי עוברים שמחה גדולה ומגיע פירסון ומלא תודה לאהבה רבה הכל זכותו !"
מאת: אודליה
מאת: אודליה 27/02/2018 13:32
קרא עוד
"אנחנו ממליצים בחום רב על פרופסור שיף שלפני הכל הוא אדם מיוחד במינו, אדיב וסבלני. הגענו אליו דרך הרב פירר לאחר שרצו לנתח בבית חולים אחר. פרופסור שיף בדק בדיקה רפואית ואישר שאין צורך לנתח. הוא קבל אותנו במחלקה שלו בשיבא ולאורך כל התהליך היה מעודכן. גם כשפיזית לא היתה לו האפשרות להיות נוכח הוא היה זמין וליוה את הלידה בזמן אמת. המקצועיות והאנושיות השאירה אותנו נפעמים ומלאי הכרת הטוב וידיעה שאנחנו בידיים הכי טובות שיש, ממש מלאך משמיים. ממליצים בחום רב בכל הזדמנות!!! "
מאת: מישלי
מאת: מישלי 08/01/2018 23:45
קרא עוד
"מטופלת שלו קרוב ל10 שנים.אין רופאים כמו פרופסור שיף.בן אדם מלך."
מאת: גילה בן אברהם
מאת: גילה בן אברהם 26/11/2017 11:07
קרא עוד
"אני מטופלת של פרופ' שיף קרוב ל – 24 שנה, תחת הליווי הצמוד המקצועי והמדהים שלו ילדתי את 3 ילדי, עדיין מטופלת שלו, קשה לתאר במילים את המקצועות שלו, היחס למטופלת ולבן הזוג, הניסיון הרב, הסבלנות האכפתיות המסירות, יישר כוח, הלוואי והיו עוד רופאים/פרופסורים כמוהו."
מאת: מעיין צ'רני
מאת: מעיין צ'רני 08/11/2017 09:58
קרא עוד
"פרופ׳ שיף טיפל בי במסירות במהלך כל ההריון הראשון. היה זמין לכל שאלה בכל זמן, רגיש, מבין, אמפתי, מאוד מקצועי וממליצה עליו בחום מספר אחד בתחום!."
מאת: מיטל
מאת: מיטל 21/11/2016 16:24
קרא עוד
"רופא בחסדד ! לדעת שאת בידיים הכי טובות"
מאת: אליאב הודיה
מאת: אליאב הודיה 25/08/2016 12:10
קרא עוד
"פניתי לפרופ' שיף לאחר 3 הפלות חוזרות ופנינו אליו והוא שלח אותנו לכמה בדיקות ומצא לנו את הבעיה ואחרי זה ב'ה התברכנו בבן זכר"
מאת: חנית בן זוהר בובר
מאת: חנית בן זוהר בובר 21/08/2015 08:58
קרא עוד
"פניתי לפרופסור שיף (המלצתו של הרב פירר)בעקבות הריון תאומים לאחר 2 ניתוחים קסריים כשבאחרון היה דהיסנס(הפרדות של הצלקת הניתוחית)מה שהפך את ההריון למסוכן יותר,לדעת כל הרופאים היתי צריכה לדלל עובר אחד, פרופסור שיף לא לקח סיכון וכבר בפגישה הראשונה אמר שאצטרך להיות בהשגחה באשפוז החל משבוע 30 , אכן כך היה התאשפזתי בשיבא כחודש וחצי הנ״ל הגיע אליי לביקורים במחלקה , כל שאלה שהטרידה אותי קיבלתי תמיד תגובה עניינית ומקצועית בכל שעה , סמכתי על כל החלטה של שיף בעיניים סגורות לשמחתי ולהפתעתי הרבה שיף עשה מאמצים להגיע לניתוח שלי למרות הלו״ז הצפוף שלו, הניתוח בוצע על ידו מה שגרם לי לרוגע ולחוויה מתקנת מהניתוח האחרון אין לי מילים להביע את הערכתי ותודתי לרופא דגול זה מבחינתי הוא כמו מלאך משמיים ששמר עליי!!! כן ירבו רופאים כמוך אייל שיף- זה לא מובן מאליו!"

מטופלת של רופא זה?
כתבי את תגובה על רופא זה וקבלי מהאתר קופון 50 שקלים מתנה לרשתות מובילות 
(תוקף הקופון  5 שנים)

 •  תוקף הקופון הינו ל – 5 שנים.
 • נא וודאי כי כתובת האימייל שלך נכונה. לכתובת זו ישלח הקופון.
 • האתר אינו מתחייב לפרסם כל תגובה ו/או לשלוח קופון זה אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

מידע בנושא התגובות:

 • אנו מייחסים חשיבות רבה לאמינות התגובות הנכתבות באתר ולתוכנם.
 • בתהליך בדיקת התגובות אנו מאמתים, בין היתר, את זהות הכותב, כדי לוודא כי הוא מטופל אמיתי של הרופא.
 • מומלץ לכתוב תגובה מקיף ככל האפשר, בכדי שהמידע יועיל לגולשים.
 • לעיתים, בדיקה זו לוקחת מספר ימים. אנו עושים מאמץ לפרסם את התגובה בהקדם האפשרי.

מידע כללי:

 • שימו לב: המידע בדף זה נמסר על ידי הרופא ומוצג כפי שנמסר ('As is')
 • המידע מעודכן לתאריך 02-07-2018.
 • איננו ממליצים על רופא ספציפי כלשהו והאחריות המלאה לבדיקת הרופא נשארת בידכן הגולשות (והגולשים)
 • תמורת הפניית גולשים לרופאים אנו מקבלים תמורה כספית המאפשרת, בין היתר, את פעילות האתר.

אין לייחס למידע המופיע באתר תחליף לעצה רפואית, התייעצות עם רופא או חוות דעת מקצועית. לקריאה על תנאי השימוש באתר.

גלילה למעלה