פרופ' אריה רזיאל – טיפולי פוריות – פרופיל רופא

בעמוד זה תוכלו למצוא מידע אודות פרופסור רזיאל אריה, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית במרכז הרפואי וולפסון. אשר מבצע בין השאר טיפולי פוריות.

* השאירו הודעה במזכירה הקולית ונחזור תוך 24 שעות

מטופלת של פרופ' רזיאל ?

כתבי תגובה וקבלי מהאתר חינם

50 ש"ח גיפט קארד לרשתות מובילות

מרפאה פרטית: מרפאה בניין היובל – עין הקורא 10, ראשון לציון.
הפריית מבחנה – בית חולים אסותא ראשון לציון.
בית חולים: המרכז הרפואי ע"ש אדית וולפסון חולון.
השכלה: פרופ' רזיאל אריה סיים בהצטיינות לימודי רפואה באוניברסיטת תל-אביב, בעל תואר Bsc ובעל תואר Msc בלימודי המשך במיילדות וגניקולוגיה.
התמחות: מומחה במיילדות וגניקולוגיה.
ביטוחי בריאות: פרופ' רזיאל מוכר כיועץ בכל חברות הביטוח והביטוחים המשלימים של קופות החולים.

בדיקות שהרופא מבצע:

בדיקות נוספות:

סיפור ההצלחה של אור:
סיפור ההצלחה של אור:לקריאת סיפור ההצלחה של אור
קרא עוד
"אני רוצה לשתף אתכם במקרה שקרה לי. לאחר שעברתי מס' בתי חולים ומס' רופאים הגעתי למלאך פרופ' אריה רזיאל..."
	סיפור ההצלחה של לירי:
סיפור ההצלחה של לירי:לקריאת סיפור ההצלחה של לירי
קרא עוד
"הוא תמיד היה שם בשבילי וענה לי על כל שאלה בסבלנות וגם שהייתי מסותכלת ידע להרגיע אותי..."
מאת: רחלי לאון
מאת: רחלי לאון02/02/2021 17:57
קרא עוד
"שלום, טופלתי במחלקת I V F בביה"ח וולפסון בניהול של פרופ' רזיאל ונקלטתי בטיפול הראשון. הצוות מקצועי , אדיב ומעודד. ממליצה בחום ובשמחה.."
מאת: חלי
מאת: חלי13/09/2020 11:44
קרא עוד
"לפרופסור רזיאל הגעתי כשאני מרותקת לכיסא גלגלים כבר 9 שנים, עם ילדה אחת מנישואין קודמים. מיד עם תחילת התהליך, מצבי השתנה והתוכניות השתנו מטיפולי הפרייה עם בעל, לטיפולי הפרייה עם תרומת זרע (הבעל התחרט). פרופסור רזיאל הרגיע אותי, והבטיח לי שהוא לא הולך לשום מקום, שהוא לא יעזוב אותי וילווה אותי עד שיהיה לי את מספר הילדים שאני רוצה. 2 טיפולים, 2 שאיבות (רזרבה שחלתית נמוכה), הריון כימי בניסיון ראשון, וכעת בהריון תקין מניסיון שני. אני לא חושבת שיש פה מספיק מקום כדי לתאר כמה ההרגשה אצלי ואצל בתי, שפרופסור רזיאל הוא לא פחות חלק מהחיים שלנו, מאשר אחת עם השנייה. (היא אמרה לי שאחרי שהילד הזה יוולד, היא תשמור על התינוק ואני ורזיאל נביא עוד אחד – עד כדי כך הוא המלאך שלנו). בשישי האחרון נפלתי, שלחתי לו מייל לשאול מה לעשות, הוא התקשר אליי, מיד כשראה את המייל להרגיע אותי ולהגיד לי שהכל בסדר! אין לי ספק שכל הילדים שיהיו לי בעתיד, יהיו מהידיים שלו."
מאת: לינוי
מאת: לינוי 04/05/2020 10:35
קרא עוד
"פרופסור אריה רזיאל רציתי לומר תודה על היחס החם והמקצועיות נותן תחושה ממש טובה ותמיד זמין לכל שאלה. תודה על הכל.
מאת: ורד
מאת: ורד 17/11/2019 10:35
קרא עוד
"עד היום פרופ' רזיאל הוא המלאך שלי. הגענו אליו לפני 25 שנים!! לאחר הזרעות שלא צלחו אצל פרופ' אחר ידוע. כבר כשהגענו לפרופ' רזיאל הרגשנו שלווה ורוגע ובהזרעה הראשונה הצלחנו. כך גם הצליח בהזרעה השניה . לא נשכח אותו לעולם. כיצד הרגיע ועזר ותמך. אתה המלאך הגואל שלנו. אוהבים אותך לנצח"
מאת: מילאנה
מאת: מילאנה 21/09/2019 18:50
קרא עוד
"פרופסור אריה רזיאל הוא לא רק רופא מקצועי, הוא בן אדם מיוחד. לפני 12 שנים הוא ליווה אותנו בתהליך פונדקאות, תהליך רגיש… לא בטוחה שהיום היתי אמא לשני בנים מקסימים, אם היתי עוברת תהליך זה עם רופא אחר. אנושות של הרופא המטפל, הקשבה, הסבר מדויק, אימון , עידוד, ביטחון, רוגע ושלווה , שיחה בגובה העיניים עם המטופלים, אלה הם הדברים החשובים מאוד בכל תהליך פוריות. בעיניי הוא רופא מספר 1 בגנקולוגיה ודמות למופת, המשמעותית מאוד בחיי!"
מאת: אורלי זכריה
מאת: אורלי זכריה 20/04/2019 23:10
קרא עוד
"פרופסור רזיאל המלאך שלי! לאחר טיפולים קשים בסבב של כמה בתי חולים הגעתי אליו והבנתי שאני בידיים טובות משרה רוגע שלווה סובלנות וסבלנות אדם צנוע לאחר מס ניסיונות הריתי וזכיתי בזכותו להיות אם וברוך השם חגגתי לבני שבוע שעבר את חגיגת הבר מצווה הריון שלא נתנו לו סיכוי והוא לא ויתר בזכות הפגנת ידע הרב שלו פשוט תותח"
מאת: שרון ועמית גרוס
מאת: שרון ועמית גרוס 13/04/2019 18:49
קרא עוד
"המלאך פרופ' אריה רזיאל, מהרגע הראשון בו נפגשנו, הרגשנו אנרגיה טובה וידענו שאתך נעבור חוויה ולא מסע – ואכן כך היה… זכינו להכיר רופא מדהים ואיש מיוחד, מקצועי, אנושי, סבלני ורגיש – אין עוד כזה איש! שנית את חיינו והפכת אותנו למשפחה מאושרת הענקת לנו את המתנה הכי נהדרת – ירדן ויובל התאומות המתוקות שלנו פרופסור יקר, תמיד היית אוזן קשבת עבורנו – בכל שעה ויום. תמיד הרגעת והיית משענת איתנה – היית האור תמיד עודדת ונתת מילה טובה שגרמה לנו לשכוח את החוויה הלא פשוטה… לנצח תהיה חלק מחיינו איש יקר אוהבים אותך ומאד מעריכים שרון ועמית גרוס"
מאת: גלית ה
מאת: גלית ה 30/11/2017 21:52
קרא עוד
"פרופסור רזיאל המלאך (כשמו כן הוא), בהמלצה של חברה ומהביקור הראשון במרפאתו, הבנתי שאני בידיים טובות. המקצועיות, האופטימיות, הסבלנות,הצניעות והרוגע שהוא משרה הוריד לי המון מהלחץ שהיה לי לפני הטיפולים וגם במהלכם ,(וזה לא ברור מאליו)ובטיפול השני זה הצליח ויש הריון,והוא מלווה אותי במהלך ההריון וזה שווה הכלללל. ממליצה בחום.

עדכון: 29/01/2019 11:01

אז אחרי פוסט מתאריך 30.11.17 שכתבתי, יש תוצאה מדהימה שקוראים לה יהונתן וכמעט בן שנה. תודה לפרופסור רזיאל המדהים והסבלני והכי חשוב מקצועי ואנושי. אין עלייך!!!"
מאת: ליגל
מאת: ליגל 10/01/2019 16:20
קרא עוד
"הרופא הכי מדהים שיש תודה על כל ההבנה והעזרה הטיפול המסור והאכפתיות אחרי שנים של ניסיונות קיבלתי בשורה מדהימה מודה לך מכל הלב ."
מאת: רונה
מאת: רונה 03/11/2018 08:25
קרא עוד
"אין על דר רזיאל, מטופלת שלו ב ivf בוולפסון תמיד מסביר הכל ובסדר פנים יפות"
מאת: שיפרה אור
מאת: שיפרה אור 25/10/2018 17:18
קרא עוד
"פרופסור רזיאל הוא פשוט מלאך אין הגדרה יותר טובה בשבילו הגעתי אליו אחרי שנתיים של התשה וטיפולים לא יעילים על הפעם הראשונה הצליח הטיפול ונקלטתי… אין מילים שיתארו את הרופא בחסד הזה!"
מאת: רונה
מאת: רונה 25/03/2018 09:56
קרא עוד
"פרופסור מס 1 אין עליו נתן לי תחושה שהכל בסדר ויהיה בסדר ממליצה בחום"
מאת: יהודית
מאת: יהודית 05/02/2018 00:21
קרא עוד
"פרופסור רזיאל אדם מיוחד. הוא נתן לי טיפול מקצועי. יחס אדיב. וב'ה יש לי 2 ילדים"
מאת: לימור אזולאי
מאת: לימור אזולאי 22/12/2017 16:39
קרא עוד
"פרופסור רזיאל ברצוני לומר תודה רבה על היחס החם, הדאגה, הרוגע שאתה נותן, בזכותך הגיעה הישועה אחרי שלוש שנים מייסרות של ניסיונות להיכנס להיריון ממליצה בחום."
מאת: שלי
מאת: שלי 13/11/2017 18:21
קרא עוד
"אחרי שנתיים של נסיונות להיכנס להריון הגענו לפרופסור רזיאל שכבר נתן תחושת ביטחון מהרגע הראשון שפגשנו אותו. הליווי והדאגה לאורך ההריון פשוט שווה את הכל, במיוחד ברגעים הקשים. ממליצה בחום."
מאת: לירז
מאת: לירז 08/11/2017 12:37
קרא עוד
"פרופסור רזיאל המלאך! פשוט אין לי מילים לתאר את המקצועיות שלו אחרי 4 שנים של טיפולי אי וי אף אצל הרבה פרופסורים 'מפורסמים' שלא צלחו הגענו לפרופסור רזיאל בעקבות המלצה של חברה וכבר מהפגישה הראשונה יצאנו בהרגשה שיש עוד סיכוי ובאמת על הטיפול הראשון אצלו הצלחנו 🙂 פרופסור תותח ייסודי ומקצועי ברמות! ממליצה לכול אחת אפילו לא להסס וללכת אליו! 0549450030 זה הטלפון שלי לכול מי שרוצה לשאול שאלות ולהתייעץ בכיף אני אשמח לעזור שיהיה לכולן בהצלחה"
מאת: מיטל עוזרי אלמוג
מאת: מיטל עוזרי אלמוג 29/10/2013 12:17
קרא עוד
"פרופסור רזיאל ליווה אותי ואת בעלי במהלך טיפולי אי וי אף חוזרים ונשנים, הפגין מקצועיות בלתי נלאית וחקר בשיתוף ושקיוף מלא עימנו את האופציות העומדות בפנינו לשם הצלחת הפרוייקט והוא הריון שבסופו ילד בריא. כיום בזכות פרופסור רזיאל אנו חובקים בת נהדרת ובתפיסתנו אם לא הוא נס זה לא היה מגיח לעולם.. רב תודות לך על המקצועיות התמיכה האכפתיות הסבלנות האינסופית כלפינו ועל שעזרת לנו לא לוותר והבאת אותנו אל היום שבו זכינו לחבוק את הילדה הזו.מוקירים מעומק הלב מיטל וגיא"
הקודם
הבא

מטופלת של רופא זה?
כתבי את תגובה על רופא זה וקבלי מהאתר קופון 50 שקלים מתנה לרשתות מובילות 
(תוקף הקופון  5 שנים)

 •  תוקף הקופון הינו ל – 5 שנים.
 • נא וודאי כי כתובת האימייל שלך נכונה. לכתובת זו ישלח הקופון.
 • האתר אינו מתחייב לפרסם כל תגובה ו/או לשלוח קופון זה אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

מידע בנושא התגובות:

 • אנו מייחסים חשיבות רבה לאמינות התגובות הנכתבות באתר ולתוכנם.
 • בתהליך בדיקת התגובות אנו מאמתים, בין היתר, את זהות הכותב, כדי לוודא כי הוא מטופל אמיתי של הרופא.
 • מומלץ לכתוב תגובה מקיף ככל האפשר, בכדי שהמידע יועיל לגולשים.
 • לעיתים, בדיקה זו לוקחת מספר ימים. אנו עושים מאמץ לפרסם את התגובה בהקדם האפשרי.

מידע כללי:

 • שימו לב: המידע בדף זה נמסר על ידי הרופא ומוצג כפי שנמסר ('As is')
 • המידע מעודכן לתאריך   01/11/2017.
 • איננו ממליצים על רופא ספציפי כלשהו והאחריות המלאה לבדיקת הרופא נשארת בידכן הגולשות (והגולשים)
 • תמורת הפניית גולשים לרופאים אנו מקבלים תמורה כספית המאפשרת, בין היתר, את פעילות האתר.

אין לייחס למידע המופיע באתר תחליף לעצה רפואית, התייעצות עם רופא או חוות דעת מקצועית. לקריאה על תנאי השימוש באתר.

גלילה למעלה