פרופ' ג'קי אשכנזי - טיפולי פוריות - רופא מומחה

במסגרת האתר נצרף פרופילי מידע אודות רופאים נבחרים המבצעים טיפולי פוריות, אנו מתכבדים לצרף סקירה אודות פרופסור אשכנזי ג'קי, סגן מנהל יחידת הפריה חוץ גופית בבית חולים בלינסון, פתח תקווה.

כתבי תגובה וקבלי מהאתר חינם 100 ש"ח גיפט קארד לרשתות המובילות

מטופלת של פרופ' אשכנזי?

כתבי תגובה וקבלי מהאתר חינם 100 ש"ח גיפט קארד לרשתות המובילות

נשוי ואב לילדים, סיים את לימודיו בבית ספר לרפואה של אוניברסיטת ת"א בהצטיינות ואת התמחותו בגניקולוגיה ומיילדות עשה בבית חולים השרון בפתח תקווה. השתלם בתחום הפוריות והפריה חוץ גופית במרכזים ידועי שם בארץ וברחבי העולם, בין היתר בוינה אוסטריה ובפריס בבית חולים PALAIS ROYAL.

היה מחלוצי ההפריה החוץ גופית בארץ, יסד את היחידה להפריה חוץ גופית בבית חולים השרון וניהל אותה בפועל (עד לאיחודה עם היחידה בבית חולים בילינסון). כיום משמש כסגן מנהל היחידה בבלינסון – מרכז רבין שכיום הינה היחידה הציבורית הגדולה בארץ. בנוסף לפעילותו ביחידת ה-IVF, ניהל וקידם גם את היחידה לפוריות הגבר של בית חולים השרון- יחידה שרשמה לזכותה הישגים מרשימים וזכתה למוניטין רב .

פרופ' אשכנזי ג'קי הינו מומחה בעל שם בתחום הפריון, פוריות האישה, פוריות הגבר והפריה חוץ גופית. את טיפולי ההפריה החוץ גופית IVF מבצע במטופליו בבית החולים אסותא בתל אביב. בנוסף לטיפולים אלו, פרופסור אשכנזי מבצע טיפולי פוריות, הזרעות IUI, תרומת ביציות, הקפאת ביציות (שימור ביציות), צילום רחם, היסטרוסקופיה, דיקורי מי שפיר (AMNIOCENTESIS), מעקבי הריון.

פרופ' אשכנזי מפרסם שנים רבות בספרות המקצועית הבין לאומית הטובה ביותר. מאמריו עוסקים בתחום פוריות האישה, פוריות הגבר והפריה חוץ גופית- הן בהיבט הקליני והן בהיבט המחקרי. עד כה פרסם למעלה מ-100 מאמרים בתחומים אלו. מאמריו בדקו השפעת תרופות שונות לגרימת ביוץ על שיעורי ההריונות, השפעת פרמטרים שונים של הזרע על איכות ההפריה, העוברים וההצלחה בטיפולי IVF. בנוסף התמקדו מחקריו בתסמונת השחלות הפוליציסטיות, השפעת גורמים סביבתיים ואורח חיים על תוצאות הטיפול בהפריה חוץ גופית ושיעורי ההצלחה.

פרופסור אשכנזי מנהל שלושה פורומים העוסקים בתחום פוריות הגבר והאישה וההפריה החוץ גופית:

 • אתר infomed – פורום טיפולי פוריות
 • אתר doctors – פורום פוריות הגבר בנק הזרע
 • אתר BeOK-IVF – פורום פוריות פריון הפריה חוץ גופית

עיסוק רב השנים של פרופ' אשכנזי בהיבטים השונים של פוריות הגבר הביא לשיתוף פעולה פורה עם פרופ' משיח והוקם בנק זרע הפרטי החדש והמודרני בישראל סופרם (סופר ספרם).

פרופ' אשכנזי מנהל קליניקה פרטית פעילה ומצליחה ומבצע את כל טיפולי הפוריות וההפריה החוץ גופית במרפאתו הפרטית ובבית חולים אסותא ברמת החייל בתל אביב‪.‬
פרופ אשכנזי מבצע את מרבית הטיפולים, הפרוצדורות הדיאגנוסטיות וטיפולי ההפריה החוץ גופית גם באמצעות הביטוחים המשלימים וחברות הביטוח.

 • מרפאה פרטית:

  בורלא 38/4, תכנית ל', תל אביב.

 • בית חולים:

  מרכז רפואי רבין‫,‬ בי‫"‬ח בלינסון‫,‬ פ‫"‬ת‫.‬

 • השכלה:

  בוגר בית הספר לרפואה‫,‬ אוניברסיטת ת‫ל אביב.‬

 • התמחות:

  מיילדות גניקולוגיה ופריון‫,‬ הפריה חוץ גופית‫.‬

 • ביטוחי בריאות:

  עובד עם כל הביטוחים המשלימים והפרטיים‫.‬

 • חברות באיגודים:

  האגודה הישראלית למיילדות וגינקולוגיה‫,‬ האגודה הישראלית לחקר הפוריות‫,‬ האגודה האמריקאית לפוריות‫,‬ האגודה האירופאית לפוריות‫.‬

 • ביטויים נוספים:

  Jacky Ashkenazi, גניקולוג

בדיקות נוספות שהרופא מבצע:

בדיקות נוספות:

פרופ' אשכנזי בראיון על פוריות הגבר והאישה ושימור ביציות
פרופסור אשכנזי בראיון על כמות טיפולי ההפריות בישראל
סיפור ההצלחה של אתי:
סיפור ההצלחה של אתי:לקריאת סיפור ההצלחה של אתי
קרא עוד
"אני המקרה שאתן חייבות להכיר, אני המקרה של אחד למיליארד. תרתי משמע כנגד כל הסיכויים..."
סיפור ההצלחה של גלי:
סיפור ההצלחה של גלי:לקריאת סיפור ההצלחה של גלי
קרא עוד
"שלום לכולן! הסיפור שלי מתחיל בדיוק לפני שבע שנים. התחתנתי עם בחיר לבי אחרי חיפושים רבים אחר הגבר הנכון ואז הוא הגיע ממש כמו בסיפור סינדרלה ממש ברגע הנכון...."
מאת: מירית
מאת: מירית 10/10/2021 11:01
קרא עוד
"אחרי שנים של נסיון להרות דרך קופת החולים, חברה המליצה לי ללכת לפרופסור אשכנזי באופן פרטי, שם קיבלתי שירות וטיפול מסור, בזכותו יש לי היום ילדה."
מאת: איריס ליב ליבוביץ
מאת: איריס ליב ליבוביץ 04/01/2020 21:09
קרא עוד
"היתה לי הזכות להיות מטופלת של פרופ אשכנזי.לפני 30 שנה. בזכותו הבלעדית נולדו לי שלושה ילדים מהממים. הוא קוסם, מקצועי ומסור איתו ילדים זה חלום שמתגשם. שלחתי אליו לא מעט זוגות וכולם יצאו עם ידיים מלאות בילדים. תודה לך עשית אותי מאושרת באדם"
מאת: דברה סידני
מאת: דברה סידני 01/08/2019 18:50
קרא עוד
"רופא בחסד עליון!!! מעבר לזה שהוא גאון מדעי, הוא פשוט בן אדם.נקלטתי בסבב הראשון, ופרופ אשכנזי היה לצידי לכל אורך הדרך. בהצלחה לכולן!"
מאת: פלורין ג'ייקוב
מאת: פלורין ג'ייקוב 28/07/2019 19:00
קרא עוד
"בת זוגתי הייתה מטופלת של פרופסור אשכנזי,רופא מקסים קשוב והכי טוב שיש נקלטנו בהפריה הראשונה!!!!!! יש לו יחס מדהים למטופלות שלו ואנחנו הכי מרוצות בעולם!!!"
מאת: אורית יאגנה
מאת: אורית יאגנה 28/10/2018 19:13
קרא עוד
"פרופסור אשכנזי ,הרופאאא !!!אחד המומחים בהפריות,ניחשב, בעל שם , נסיון רב, ויצירתי, זמין בנייד , ונותן מענה אישי..ובזכותו אני חובקת נסיכה קטנה בבית."
מאת: נטע
מאת: נטע 23/08/2018 13:41
קרא עוד
"קיבלנו המלצה מחברה קרובה על פרופסור אשכנזי. רופא מדהים, רגיש, אנושי ומקצועי ברמה גבוהה. נותן תחושת ביטחון ותמיכה לאורך כל התהליך. עברנו מספר רופאים ואז הגענו לשליח אשכנזי:) תודה על הכל. מומלץ בחום!!"
מאת: אפרת
מאת: אפרת 03/08/2018 13:20
קרא עוד
"אני ממליצה בחום על פרופ' אשכנזי. זכיתי להכיר אדם מדהים. תמיד בנועם ובחיוך. אדם סבלני וקשוב לכל. עם המון ידע נרחב ומקצועיות . זמין בכל עת ומשרה אווירה נעימה ובטחון. "
מאת: נטלי
מאת: נטלי 07/06/2018 11:12
קרא עוד
"רופא מדהים, מומלץ בחום. סבלני מרגיע וניתן לדבר איתו בכל שעה. מומלץ "
מאת: שרון
מאת: שרון 10/03/2018 09:53
קרא עוד
"פרופסור אשכנזי הינו רופא מדהים!!! הוא ליווה אותנו בצורה מקצועית, אישית ונעימה. תמיד זמין לענות על שאלות וגורם לתהליך להיות הרבה יותר נעים ופשוט. בזכותו זכינו להגשים את החלום שלנו ולהפוך להורים לילדה מתוקה! ממליצה בחום לכל אותם אנשים שזקוקים לייעוץ, הכוונה וליווי במסגרת טיפולי הפוריות. וכמובן שצריך גם לציין את אשתו המדהימה, חיה, שתומכת ועוזרת לאורך כל התהליך. אלופים!!!!"
מאת: עדי חדד
מאת: עדי חדד 10/03/2018 09:38
קרא עוד
"לפני שנה הגענו לפרופסור אשכנזי לאחר בזבוז זמן במרפאות הציבוריות. הכרנו אדם מקסים ומקצועי בטירוף שהרגיע,הבטיח וקיים ולאחר חודשיים מהיום שהצטרפנו אליו התבשרנו שנקלטנו!! ממליצים בחום על הפרופסור היקר שיחד עם אישתו חיה הופכים את החוויה לקצרה ונעימה יותר."
מאת: רותם
מאת: רותם 14/02/2018 16:42
קרא עוד
"ממליצה בחום על פרופסור אשכנזי, הגענו אליו לאחר זמן ממושך שלא הצלחנו להרות וקיבלנו טיפול מסור ומקצועי. ליווה אותנו לכל אורך הדרך וביצע בעצמו את הטיפולים. לאחר ההפריה השניה התבשרנו על הריון ובזכותו יש לנו נסיכה בת 1.4"
מאת: ליאת כהן
מאת: ליאת כהן 06/11/2016 11:02
קרא עוד
"רופא מדהים משכמו ומעלה!!!בן אדם מדהים בלני ואכפתי!!מומלץ בחום!"
מאת: דיאנה
מאת: דיאנה 30/10/2016 10:53
קרא עוד
"הגעתי לפרופסור אשכנזי אחרי דרך ארוכה עם 3 הפלות רצופות, וחיפושים מדן ועד אילת לרופא שיעזור לי .פגשתי אדם מקסים, נעים, ישיר, סבלני להקשיב ולענות על כל השאלות, יצאתי ממנו עם תוכנית חדשה, מעודדת וזה היה שווה את הכל. המסקנה שלי מכל התהליך מציאת הרופא שחשוב לחטט בפורומים ולקבל המלצות מניסיונם של אחרות אבל בעיקר להקשיב לעצמך. פגשתי אותו שנה אחת מאוחר מידי, ואני ממליצה עליו מכל הלב. דיאנה אלפיסי"
מאת: נעמי
מאת: נעמי 21/10/2016 13:11
קרא עוד
"הגעתי לפרופסור אשכנזי להתייעצות. עוד לא נתקלתי ברופא כל כך בכיר שמתייחס באופן אישי, אנושי, סבלני ומקצועי מעל ומעבר. מעבר להיותו מומחה בעל שם הוא קודם כל בן אדם ואישיות. תודה רבה על הזכות להכיר רופא נפלא כמוך!!! כן ירבו רופאים כמותו בישראל".
מאת: עדי
מאת: עדי 13/05/2015 09:12
קרא עוד
"לפני כשנתיים הצטרפנו למשפ' ההצלחות של פרופ' אשכנזי. כשהחלטנו להרחיב את המשפחה ידענו שעם הצלחות לא מתווכחים. אין דרך לתאר את המקצועיות, הדאגה והרצון העז שהתהליך יצליח. גם כשהיה לנו קצת קשה ולחוץ, פרופ' אשכנזי ידע איך להרגיע ולקדם, מבלי להשלות ועם הרבה חום ואמפתיה. אז רצינו להגיד תודה רבה על השליחות הגדולה שאתה עושה בשבילנו. אוהבים, מעריכים ובעיקר ממליצים!"
מאת: סיון
מאת: סיון 07/04/2012 11:46
קרא עוד
"ממליצה בחום !!! את פרופ' אשכנזי הכרתי לפני מספר שנים, הכרות מוצלחת ביותר בה נולדה בתי אשר נכון להיום בת 3+ … זכיתי להיות חלק ממשפ' אשכנזי אשר חיבקה אותי בכל שלב ושלב בתהליך! היחס החם, הסבלנות, הרגישות, הזמינות בכל שעה ושעה והמקצועיות המדהימה אשר הובילה להצלחת התהליך! גם היום יש לי את הזכות בפעם השנייה להיות חלק ממשפ' אשכנזי.בהזדמנות זאת ברצוני להביע את הערכתי העצומה ולהודות לך פרופ' אשכזני על הליווי, התמיכה,ההבנה ועל ההצלחות! תודה לך על מי שאתה!"
מאת: בלה
מאת: בלה 02/08/2012 12:13
קרא עוד
"אין לי מילים לתאר היחס החם התחושה הטובה בכל פעם ופעם שנכנסים לקליניקה ,המקצועיות . כשאני מתכננת הריון אני כבר יודעת שבחודש הבא אני בהריון אין לתאר , הוא שליח."
מאת: עדי
מאת: עדי 06/06/2012 11:37
קרא עוד
"למרות הנסיבות הקיימות, אנו יכולים לומר בפה מלא- זכינו (!) להכיר את פרופ' אשכנזי. רופא בחסד. מלווה את התהליכים במקצועיות, זמינות, אמפתיה ונחישות. מכוון מטרה כמונו, שותף לדרך. אנו מאמינים כי מקצוע הרפואה, כיום, מורכב מ-50% מדע ו-50% אמנות. בפרופ' אשכנזי טמונים שניהם. אנו רוצים לומר לך תודה מעומק הלב. רק אתה, כמונו, יודע איך התקדמנו מתחילת הדרך, אז תודה לך ובשורות טובות לכולם!"
מאת: ליטל וערן
מאת: ליטל וערן 04/04/2012 11:09
קרא עוד
"רוצים אנו להביע את הערצתנו לפרופסור אשכנזי הכרנו אישיות מופלאה. אדם כמו אבא. יחס אישי וחם, סבלנות מופלאה. מקצצועיות ויעילות הן מילות המפתח. יש לציין שאנחנו גרים בצפון ומגיעים במיוחד לפרופסור אשכנזי על מנת לזכות במגע ידיו. אין ספק שהגענו לטוב ביותר!!!! מוקירים תודה על הכל. בהערכה רבה ליטל וערן."
מאת: דליה
מאת: דליה 28/03/2012 23:58
קרא עוד
"ממליצה מאוד על פרופ' אשכנזי אשר מעבר למקצועיות שלו שאין עליה עוררין ולזמינות שלו בכל יום בשבוע, הוא רופא מדהים עם יחס אישי וחם, מלא רגישות ואופטימיות. בנוסף חשוב לא פחות רקורד ההצלחות שלו, שאני שמחה להיות חלק ממנו, חמסה חמסה (-:"
הקודם
הבא

מטופלת של רופא זה?
כתבי את תגובה על רופא זה וקבלי מהאתר קופון 100 שקלים מתנה לרשתות מובילות
(תוקף הקופון  5 שנים)

 •  תוקף הקופון הינו ל – 5 שנים.
 • נא וודאי כי כתובת האימייל שלך נכונה. לכתובת זו ישלח הקופון.
 • האתר אינו מתחייב לפרסם כל תגובה ו/או לשלוח קופון זה אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

מידע בנושא התגובות:

 • אנו מייחסים חשיבות רבה לאמינות התגובות הנכתבות באתר ולתוכנם.
 • בתהליך בדיקת התגובות אנו מאמתים, בין היתר, את זהות הכותב, כדי לוודא כי הוא מטופל אמיתי של הרופא.
 • מומלץ לכתוב תגובה מקיפה ככל האפשר, בכדי שהמידע יועיל לגולשים.
 • לעיתים, בדיקה זו לוקחת מספר ימים. אנו עושים מאמץ לפרסם את התגובה בהקדם האפשרי.

מידע כללי:

 • שימו לב: המידע בדף זה נמסר על ידי הרופא ומוצג כפי שנמסר ('As is')
 • המידע מעודכן לתאריך 02-07-2018.
 • איננו ממליצים על רופא ספציפי כלשהו והאחריות המלאה לבדיקת הרופא נשארת בידכן הגולשות (והגולשים)
 • תמורת הפניית גולשים לרופאים אנו מקבלים תמורה כספית המאפשרת, בין היתר, את פעילות האתר.
Scroll to Top