פרופ' נרי לאופר - טיפולי פוריות - רופא מומחה

במסגרת האתר נצרף פרופילי מידע אודות רופאים נבחרים המבצעים טיפולי פוריות, אנו מתכבדים לצרף סקירה אודות פרופסור לאופר הינו רופא בכיר בבית חולים הדסה עין כרם, ירושלים.

מטופלת של פרופ' לאופר?

כתבי תגובה על רופא זה

פרופסור לאופר הינו רופא בכיר בהדסה עין כרם, ירושלים.
פרופ' נרי לאופר הוא מומחה ברפואת נשים ויולדות בישראל ובארה"ב.

פרופסור לאופר נבחר 4 שנים ברציפות לרשימת הרופאים הגניקולוגים הטובים ביותר בישראל לשנים 2022-2019 בקטגוריית פריון והפריה חוץ גופית על פי מגזין פורבס – Forbes.
*בשנת 2023, עקב מלחמת חרבות ברזל, לא פורסם גליון פרובס – Forbes.

בנוסף, פרופסור לאופר נבחר לרשימת הרופאים הטובים ביותר בישראל בפעם השנייה ברציפות לשנים 2023-2022 בקטגוריית פריון והפריה חוץ גופית של חברת הדירוג העסקי "דן אנד ברדסטריט" על פי דירוג – DUNS 100.

 • עמית ביחידה לפריון באוניברסיטת "ייל" ניו הייבן, ומקים התוכנית להפריה חוץ גופית בה ב- 1983.
 • 1986-1988 מנהל היחידה להפריה חוץ גופית בבית החולים "הר סיני" בניו יורק.
 • 1988-1993 מנהל היחידה להפריה חוץ גופית במרכז הרפואי "הדסה".
 • 1993-1999 מנהל מחלקת נשים ויולדות בהר הצופים.
 • 1999-2012 מנהל מערך נשים בבתי החולים של הדסה הר- הצופים והדסה עין כרם בירושלים.
 • בנוסף, מנהל המחלקה בעין כרם.
 • פרופ' מן המנין באוניברסיטה העברית, הקתדרה ע"ש הנרי לאייר לרביית האדם.
 • 1993-1998 יו"ר האיגוד הישראלי לחקר הפוריות (איל"ה).
 • 2005-2008 סיו"ר האיגוד הישראלי למילדות וגינקולוגיה.
 • 2011 מקבל פרס אות המופת לרופא.
 • מאז 2011 עורך בעיתון Fertility and Sterility.
 • 2013-2019 מנהל מערך נשים של קופת חולים מאוחדת במחוז ירושלים.
 • 2011-2015 יו"ר ועדת האתיקה של האיגוד הישראלי לחקר הפוריות (איל"ה).

תחומי מחקר:
הכנת רירית הרחם לתרומת ביציות, כשלונות IVF חוזרים, השמוש בלייזר להנצת העובר, הריונות מעל גיל 40, תרופות לגרימת ביוץ בנשים מעל גיל 40 או עם תגובה שחלתית ירודה.

 • בית חולים:

  רופא בכיר בהדסה עין כרם, ירושלים.

 • השכלה:

  בוגר בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה.

 • התמחות:

  מיילדות, גינקולוגיה ופיריון, הדסה ואוניברסיטת "ייל" ארה"ב.

 • ביטוחי בריאות:

  כל החברות וכל קופות החולים.

 • ביטויים נוספים:

  Neri Laufer, גניקולוג

בדיקות שהרופא מבצע:

בדיקות נוספות שהרופא מבצע:

סיפור ההצלחה של נטע:
סיפור ההצלחה של נטע:לקריאת סיפור ההצלחה של נטע
קרא עוד
"סיפורי הצלחה של נשים אחרות מאד עזרו לי להאמין שזה יקרה. באחרונה ברוך השם נקלטתי וילדתי תאומים שהשם ישמור עליהם."
סיפור ההצלחה של חנה:
סיפור ההצלחה של חנה:לקריאת סיפור ההצלחה של חנה
קרא עוד
"האסטרוגן שלי מיאן לעלות ואחרי שהתחלתי לקחת משהו לטיפול בסטרס הוא נסק פלאים."
 מאת: מלי
מאת: מלי31/03/2024 15:18
קרא עוד
"פרופ' לאופר, הוא רופא נדיר! נדיר במקצועיות שלו ונדיר בענווה שלו, הוא ליווה אותנו במשך 5 שנים, בדבקות ובמסירות, הרגשנו שהוא רוצה שיהיה לנו פתרון בדיוק כמו שאנחנו רוצים, לאחר כמה וכמה נסיונות אפילו המליץ לנו לקבל חוות דעת שניה(!) הוא סופר אנושי וזמין מאד, כמעט בכל שעה.... אין כמו פרופ' לאופר!"
 מאת: נועה דוד חי
מאת: נועה דוד חי26/02/2024 19:25
קרא עוד
"פרופ׳ לאופר מלאך בדמות אדם. לאורך כל התהליך היה ענייני וברור, ויחד עם זאת התייחס באופן רגיש ואיכפתי. וכל שאלה שהייתה לי קיבלה תשובה וביסוס. הרגשתי לאורך כל הדרך שאני בידיים הכי טובות, מה שהרגיע אותי מאוד, אני מודה לו מכל הלב!! אם את מחפשת את הרופא הכי מקצועי וגם אנושי אז זה הפרופסור בשבילך."
 מאת: נטע סגל
מאת: נטע סגל 25/02/2024 08:24
קרא עוד
"נרי לאופר, איש יקר שכמותך !! אחרי חמש שנים של חוסר הצלחה בטיפוחים דרך הקופה הגענו לivf לפרופסור לאופר. בהמלצות רבות שקיבלתי מחברות ירושלמיות. פרופסור לאופר הוא איש מדהים, נעים, סבלני וקשוב. במשך כשנתיים טופלנו על ידו וברוך השם בשעה טובה ילדתי תאומים. אני ממליצה בחום על פרופסור יקר זה משום שהוא גם בן אדם טוב ועדין וגם מקצוען בתחום הפוריות, בעל נסיון של שנים וידע אדיר. תודה לך איש חקר על הכל הכל הכל!! על הזמן שהקדשת לי , על מענה סבלני לאין ספור שאלות שהיו לי ובעיקר שעזרת לי להביא חיים לעולם. נטע"
 מאת: שרה בלומנפלד
מאת: שרה בלומנפלד06/09/2023 21:36
קרא עוד
"פרופ' לאופר הוא רופא מרשים ביותר ויוצא דופן, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אנושית. הסיפור שלי מורכב ומאתגר, היו רופאים שהרימו ידיים, אבל פרופ' לאופר ניסה דרכים מגוונות ויצירתיות, כל זאת תוך גילוי רגישות וסבלנות וכן זמינות לכל שאלה ובקשה. זה לקח זמן אבל בזכותו הצלחנו ואני חובקת היום תינוקת מדהימה!!!"
 מאת: חני פרנקל
מאת: חני פרנקל16/06/2023 00:07
קרא עוד
"פרופסור לאופר הוא מלאך נדיר בעולם הכואב של אי פריון וכל הנלוווה אליו! בידי הזהב שלו ובמידות הנדירות שלו עזר לנו מאד!!! עד שזכינו לנס שלנו"
 מאת: שירלי
מאת: שירלי26/01/2023 00:58
קרא עוד
"את פרופסור לאופר פגשתי במקרה לפני הרבה שנים בנסיבות אחרות לגמרי, באופן לא מפתיע קיומו של לאופר נחרט בזיכרוני וכעבור עשור מצאתי את עצמי במרפאתו נחושה לצאת למסע להבאת חיים.לאופר עוד לפני שהוא רופא מעולה ועוד לפני הניסיון והידע הרב שצבר במשך השנים הוא קודם כל ולפני הכל אלוף העולם בלהיות בן אדם ואת זה אי אפשר לקחת ממנו. הרעיון שעמד מאחורי המפגשים שלנו לא הסתכם באיזה טיפול מתאים הפעם,איזה כדור x או זריקה y לקחת, אלו היו רצף של מפגשים מדויקים בעלי תפיסה רחבה יותר על החיים שלי שדרשו שינוי משמעותי, לקח לי אולי שלוש שנים עד שבאמת הצלחתי ליישם את מה שפרופסור לאופר רצה ממני, לפעמים הרעיון מובן, אבל מחיר הוויתור תוקע אותך מלהתקדם. הנסיעות ממרכז הארץ לירושלים מוקדם בבוקר עוד לפני שהציפורים התעוררו היו מלאות תקווה וציפייה, היו יותר פעמים שהדרך חזרה הביתה הייתה עצובה: שוב פעם כישלון, עובי רירית לא מספיק, טיפול נכשל, הרגשתי כמו קבוצת כדורגל ליגה ד', מרוסקת, מדממת בחדר ההלבשה כשהמאמן לאופר מצליח לגרום לי לחזור לעמוד על הרגליים תוך כדי שהוא מוחא לי כפיים, מעיר את החוסן הנפשי שלי מתרדמת ומזכיר לי שיש לי כח סבל שלא נגמר. במילה אחת – 'Endurance' כמו שהוא היה אומר. אחרי כמעט 3 שנים... 5000 ק"מ... 100 זריקות... 9 עוברים מתים שזרקנו לפח... הפלה אחת.. בגיל 45 נולד לנו ילד מקסים שלא מפסיק לחייך וחושב כך נדמה שהחיים בסה"כ שמחים. הזדמנות להודות לפרופסור לאופר' שאין עליו בעולם ולצוות הנדיר שלו שבראשו עומדת חגית גוגנהיים- אחות שהיא כמו אמא"
 מאת: נגה
מאת: נגה09/02/2022 10:32
קרא עוד
"שידעתי שאני מחפשת רופא ישר ידעתי שזה יהיה פרופ' לאופר שמו היה מוכר לי מבעבר . הגענו לצוות היחידה המופלא שבהדסה עין כרם שכבר נהיו הבית השני שלי. פגשנו את פרופ' לאופר שמהתחלה היה מקצועי מאד ,ולצד זה נעים, סבלני ,אדיב קשוב, מדבר בגובה העיניים שזה מאד חשוב עבורי. פגשתי המון רופאים שהיו מאד לא נעימים, ובעיניי זה אחד הדברים החשובים פשוט להרגיש בנוח עם הרופא שמטפל בך. בנוסף פרופ' לאופר היה זמין תמיד לשאלותיי והיה איתי בקשר לכל שאלה שהיתה לי. הוא התעניין בשלומי גם בימים לא פשוטים, ודאג שאקבל את הטיפול הטוב ביותר . ועל זה אנו מודים לו מאד מאד ומעריכים את עבודתו הכה נאמנה אשר עשה עבורנו. תודה רבה רבה לך פרופ' נרי לאופר היקר"
 מאת: אנונימית
מאת: אנונימית07/01/2022 17:35
קרא עוד
"פרופסור לאופר הוא איש יחיד ומיוחד במינו. אין רופאים כאלו!!! מקצועי, אמין, תמיד סבלני ונעים, אכפתי ומסביר כל דבר בנועם. פשוט התמזל מזלי שהגעתי לרופא כזה!!!"
 מאת: אביגיל אשר
מאת: אביגיל אשר24/03/2021 17:08
קרא עוד
"רופא עם הכי הרבה סבלנות! מהפעם הראשונה שראינו אותו ידענו שזה הבחירה הכי טובה לנו, חשוב מאוד למצוא רופא טוב והכי חשוב סבלנות. לא יכולנו לבקש רופא טוב יותר."
 מאת: יהלי ויוני
מאת: יהלי ויוני07/09/2020 09:59
קרא עוד
"אל פרופ' לאופר הגענו לאחר כישלונות חוזרים ונשנים של IVF. היינו מוגדרים 'אי פריון בלתי מוסבר'. היינו אבודים ותשושים, הרגשנו 'שבר כלי'. אחות במחלקת IVF בהדסה עין כרם הציעה שנעשה בדיקת HLA (בדיקה של סיווג רקמות). משנמצא שיש לנו דמיון במבנה הרקמות (התבנית החיסונית) הפנו אותנו לפרופ' לאופר, שהוא נקודת האור בסיפור שלנו. אין ספק שמדובר באדם יוצא דופן לא רק במקצועיותו אלא גם באישיותו: בעל מאור פנים, טוב לב, אכפתי, והכל תמיד בחיוך מלא אמפטיה. פרופ' לאופר תמיד דיבר ברוך וברוגע ונסך בנו המון אופטימיות ותקווה. הוא היה זמין, סבלני ורגיש לכל שאלה ולכל החששות שלנו, והכל מתוך צניעות ועם המון ענווה. בזכות הטיפול המסור והמקצועי של פרופ' לאופר וצוות הרופאים והאחיות במחלקת IVF בהדסה עין כרם, זכינו להיקלט להיריון ונולד בננו הבכור. פרופ' לאופר שימש לנו אוזן קשבת, תמך בנו וליווה אותנו גם בשלבים הראשונים והקריטיים של ההיריון. פרופ' לאופר ליווה אותנו גם בהמשך הדרך, וזכינו בהריון נוסף (על ידי החזרת עוברים שהוקפאו עוד לפני ההיריון הראשון) ונולדה לנו בתנו המתוקה. פרופ' לאופר וצוות המחלקה היו עבורנו 'אנשים טובים באמצע הדרך'. אנו מרגישים ברי מזל שזכינו לטיפול מקצועי ומסור ממדרגה ראשונה, ליחס אדיב ורגיש, והכל בנעימות ובסבלנות. אנו מברכים על כך שהיה זה פרופ' לאופר שעמד לצידנו וליווה אותנו בכל הרגעים המאתגרים. כל הטוב לו זכינו לא היה אפשרי בלעדיו. פרופ' לאופר- על כל אלה אנו מודים לך, מאחלים לך שכל שתבקש- לו יהי, ושתמשיך בעבודתך המסורה והנאמנה עוד שנים רבות וטובות."
 מאת: ורד
מאת: ורד 02/07/2019 11:05
קרא עוד
"פרופ' לאופר מלאך בדמות אדם! מעל הכל בן אדם אנושי רגיש משרה רוגע עליי באופן אישי מקצועיות ברמה הכי גבוהה שיכולה להיות והכי חשוב אף פעם לא מזלזל באף שאלה שלי זה רופא מעל הטבע! לא קיים עוד רופא כזה במיוחד לא בתחום הפוריות! מאחלת לו שיצליח בכל מעשה ידיו ויזכה לאריכות ימים ושנים שימשיך להביא כל אחת ואחד את המתנה אותה לה היא/הוא מייחלים לעצמם. אין מילים בפי להודות לקדוש ברוך הוא שהאיש הזה נמצא בחיים שלי ובכל התהליך הזה"
מאת: אסתר
מאת: אסתר 06/03/2019 20:57
קרא עוד
"אחרי מספר רב של ניסיונות להיכנס להריון, הגענו לטיפול אצל פרופ' נרי לאופר. המילה תודה לא מספיקה להביע את ההערכה לסיוע שהוא נתן לנו – זמינות גבוהה, אכפתיות, יחס חם ואישי, מענה בסבלנות לכל השאלות שתמיד היו לנו, אופטימיות והכי חשוב- מענה רפואי מקצועי וממוקד. בשעה טובה נולדה לנו בת מקסימה לפני חודש, ואנו מוצפים באושר והכרת תודה. מברכת אותו שיזכה לסייע לעוד זוגות רבים להגיע לרגע המיוחל הזה."
מאת: שירה פלולי
מאת: שירה פלולי 17/09/2018 13:27
קרא עוד
"לפרופ' נרי לאופר הגעתי לפני כשלוש שנים לאחר שהחלטתי להרות בהורות יחידנית. הבחירה בפרופ' לאופר נעשתה עקב המלצות חמות שקיבלתי מנשים וחברות שטופלו אצלו ועברו את אותו התהליך או תהליך דומה. המסע בדרך לילד בהורות יחידנית מלווה בתחושות לא פשוטות של בדידות גדולה וחשש מהתהליך, ואכן, כשנכנסתי לראשונה למרפאתו של פרופ' לאופר החשש ניכר בפניי. למזלי פגשתי אדם שמעבר להיותו רופא מצוין, הנו קשוב, אנושי ואכפתי, וכבר בפגישת הייעוץ הראשונה השרה אווירה בטוחה במאור פנים, רגישות ובעיקר אופטימיות. קיבלתי הרגשה שלפני הכל פרופ' לאופר מעוניין לעזור לאדם שעומד לפניו. הטיפולים ארכו כשנתיים שבהן פרופ' לאופר ליווה אותי ותמך בי במקצועיות ובגישה אנושית צעד צעד עד להריון המיוחל, (כולל זמינות טלפונית בכל שעה), ובהמשך במהלך מעקב הריון שהסתיים בלידה בניתוח קיסרי שהוא עצמו ביצע. פרופ' לאופר היה עבורי רופא שסמכתי על מקצועיותו ואדם יקר שליווה אותי ותמך בי במסירות עצומה, וסייע לי לממש את החלום למשפחה קטנה משלי. כל המילים לא יצליחו לבטא את התודה העצומה שיש בי לאיש המיוחד הזה שליווה אותי יד ביד במסירות ומקצועיות במסע מאתגר של כמעט שלוש שנים."
מאת: חנה
מאת: חנה 24/07/2018 12:39
קרא עוד
"תכליתי וענייני ומצד שני היחס שלו מושלם. מסביר ומבהיר עד הפרטים האחרונים, חסך לי זמן וקיצר תהליכים עד השלמות האפשרית!!!"
מאת: מירי גולן
מאת: מירי גולן ‏ 08/01/2018 12:56
קרא עוד
"שלום רב,ממרחק של 18 שנה בזמן שאני מחפשת לביתי שנמצאת כרגע בהריון רופא מטפל, אני לא יכולה שלא לציין לשבח ולדבר בהערצה על פרופ נרי לאופר שנתן לי תקווה חיזק אותי תמך בי ונתן לי גב לאורך כול ההריון בצניעות והענווה האופיינים לו!תודה רבה לך על הכול פרופ לאופר, עזרת לי להגשים חלום לאחר מסכת הפלות לא פשוטה והיום אני נהינת ומאוהבת בילד שנולד לפני 18 שנה.מי ייתן וירבו אנשים כמוך.בכול הזדמנות אני רק משבחת אותך. אלפי תודות!"
מאת: תהילה פרץ
מאת: תהילה פרץ 20/12/2017 08:29
קרא עוד
"פרופסר לאופר אדם מקסים שעונה בסבלנות רבה עם הרבה מקצועיות לפרטים הקטנים ועונה בכל זמן שיש לך שאלה .. מאד מרוצה"
מאת: ענת רוט
מאת: ענת רוט 17/03/2017 09:23
קרא עוד
"לפני חצי שנה, הודות לפרופ' נרי לאופר הנפלא, ילדתי בת בריאה ומקסימה. אני מסכימה לכל מה שנכתב עליו על ידי הנשים האחרות באתר זה. התיאורים מדויקים להפליא. פרופ' נרי לאופר הוא רופא מדהים, שבעיניו החמות, חיוכו הרך והתייחסותו הקפדנית לכל פרט ופרט, נותן לך להרגיש שאת המטופלת היחידה שלו, ושהוא עומד לשירותך בכל רגע וככל שתזדקקי. אני אם חד הורית, ילדתי את בתי לאחר הפריה חוץ גופית. מכיוון שעברתי את גיל 40, ידעתי שאסור לי לבזבז זמן, ולכן שאני חייבת ללכת לרופא הטוב ביותר. לא היה לי שום ספק שפרופ' נרי לאופר הוא האיש. מה שלא ידעתי הוא, איזה מלאך הוא. אמרו לי אמנם שהוא מאוד מאוד נחמד, אבל לא תיארתי לעצמי עד כמה. פרופ' לאופר הוא לא רק הרופא הכי מקצועי שיש, אלא גם בן-אדם יוצא דופן עם נשמה גדולה ולב ענק. אין דברים כאלה!! פרופ' לאופר ליווה אותי בכל השלבים – משלב הטיפולים והשאיבה ועד הלידה. בכל רגע, בכל צומת, בכל שלב של הטיפולים, מעקב ההיריון והמעקב אחרי הלידה, פרופ' לאופר היה שם בשבילי. תמיד זמין ותמיד עם חיוך. בחכמה וברוגע הוא התייחס לכל בעיה שעלתה לאורך התהליך ולכל שאלה שהעליתי, ומעולם לא נתן לי להרגיש שאני מטריחה אותו או שהשאלה טיפשית או מיותרת. נהפוך הוא, הוא התייחס לכל שאלה בכבוד, ברצינות ובכובד ראש, ותמיד עם מאור פנים, רגישות, אכפתיות והרבה סבלנות. הוא תמיד שיתף אותי בחשיבה ובשיקול הדעת, נתן מענה מיידי, אישי ומקצועי (שתמיד היה נכון וקידם אותי אל היעד), וגרם לי להרגיש שהוא שותף מלא בתהליך, שממש ממש חשוב לו שההיריון יצליח ושאהיה אמא. אני מודה לפרופ' נרי לאופר מעומק ליבי על האושר הגדול שנתן לי, ועל הדרך הבטוחה והטובה שבה הוביל אותי אליו, ומודה לקב'ה ששלח לי את המלאך הזה, שזכיתי להיות מטופלת של האיש הכל-כך נדיר ומופלא הזה. בהזדמנות זו אני מבקשת להודות גם לכל הצוות המקסים של מרפאת IVF בהדסה עין כרם, ובעיקר לחגית גוגנהיים, האחות המדהימה שפרופ' לאופר ציוות לי, ושליוותה אותי אישית לאורך כל תקופת הטיפולים והמעקב במרפאה, עם הרבה רגישות, דאגה ואכפתיות."
מאת: גליה
מאת: גליה 28/08/2016 14:46
קרא עוד
"פרופ' לאופר, איש יקר, אנושי, אכפתי, רגיש, מקצועי ומסור מעבר לכל ציפייה. אני מטופלת של פרופ' לאופר כבר מספר שנים, במהלכן זכיתי ליחס יוצא מן הכלל שאינו מובן מאליו. עברתי במהלך השנים מהמורות רבות, שינויי פרוטוקולים ודרכי טיפול, אובדנים, נפילות ועליות, תקוות ואכזבות ובכל אחת מאבני הדרך הוא היה קשוב, תומך ואכפתי, באופן שהשאיר אותי פעורת פה ומלאת הערכה ותודה כל פעם מחדש. לאורך השנים הבנתי שמדובר מעבר לרופא מקצועי משכמו ומעלה באדם רגיש למטופלות, זמין לכל שאלה בכל זמן וסמכתי בעיניים עצומות על דרכי הטיפול שהציע, בהגינותו ויושרו. כאשר נדרש שינוי בכיוון הטיפול הוא ביקש, ואף דרש, שאשמע חוות דעת נוספת על מנת לא להרגיש מקובעת עם רופא אחד. מיותר לציין שחוות הדעת הנוספת הייתה זהה לטיפול שהציע פרופ' לאופר ולא היה ספק בחזרתי לטיפול אצלו. לפני כחמישה חודשים לאחר ליווי צמוד לאורך כל תשעת חודשי ההיריון, לרבות חודשיים של שמירת הריון בבית החולים, בהוראתו ופיקוחו של פרופ' לאופר חבקתי בן שמסב לי אושר עילאי, ושינה לי את החיים מן הקצה אל הקצה. אין בפי מספיק מילים להודות על התוצאה המופלאה בסופו של מסע ארוך ומפרך בניצוחו של האדם המופלא, המלאך פרופ' לאופר."
מאת: מרים קרייזל
מאת: מרים קרייזל 08/05/2016 11:00
קרא עוד
"טופלתי אצלו לראשונה ב 1980 ! מקצועיות ואנושיות – מה יותר ממה? והכל ברמה אחרת מהרגיל נאחל לו שמחה ובריאות להמשך פורה ומפרה."
מאת: קלייר א.ע.קסטל
מאת: קלייר א.ע.קסטל 26/04/2016 11:31
קרא עוד
"פרופ' לאופר האחד והיחיד. רגיש, מלא ידע, אנושי וב'ה ידיו המבורכות יעזרו לנו להביא בייבי לעולם. אמן!"
מאת: רחלי
מאת: רחלי 21/02/2016 10:54
קרא עוד
"לפרופסור לאופר הגעתי לאחר טיפול אצל רופא בכיר אחר שהיה צריך להיזכר בכל פעם מי אני. לאורך כל הדרך עם פרופ' לאופר ליוותה אותי תחושה שאני המטופלת היחידה שלו. הוא הכיר אותי לעומק, התקשר להתעניין, תמך כשהניסיונות הראשונים לא צלחו. בכל פגישה הוא טרח להסביר באופן מעמיק את המצב ואת הסיבות למהלכים הבאים והכל בנועם, ביושרה, ובמקצועיות שגרמה לי להשתאות בכל פעם מחדש. לאחר כמה טיפולי פוריות עם הורמונים שלא צלחו הוא קיבל על החלטה לנסות טיפול פוריות ללא הורמונים וכך גם חסך ממני את החלקים הלא בריאים שיש בזריקות ובפעם השלישית שהוא מתעקש לעשות את ההחזרה בעצמו נקלטתי וכעת אני בחודשי ההריון הראשונים שלי. ברור לי בלי כל צל של ספק כי ההצלחה קשורה באדם הנפלא הזה. כבר בפגישה הראשונה אני זוכרת אותו אומר לי שזה בסוף יצליח. האמונה שפרופ' נטע בי נתנה לי כוחות להמשיך ולנסות ולא להתייאש. העובדה כי הייתי עבורו בן אדם המייחל לילד/ה ולא עוד מטופלת עודדה אותי ונטעה בי אמונה כי בסוף אצליח להיקלט וכך היה. האמת שפרופ' לאופר לא זקוק לדברים שלי כי שמו הולך לפניו בארץ ובעולם, אני בוחרת בכל זאת לכתוב בכדי למצוא עוד דרך להביע את תודתי העמוקה על האדם והרופא שעשה רבות למעני."
מאת: מיטל
מאת: מיטל 22/05/2015 22:36
קרא עוד
"אתחיל מהסוף להתחלה....אני בהריון !!! פגשתי במלאך . זה לא מספיק להיות כתוב למעלה בראש רשימת הרופאים המובילים בתחום... רבים כאלה פגשתי במסע שלי שארך כ 8 שנים בארץ ובעולם אבל משהו בסיפור הזה יכול אולי לחסוך לך ולבן זוגך כל כך המון אכזבה, כאב , תקוות שווא וכמובן כסף. המפגש שלי עם פרופ׳ לאופר היה שנייה לפני שוויתרתי על החלום להיות אמא. הוא לא דיבר כלל על עצמו בפגישה שארכה כ 45 דק , לא ניסה לדבר על אחוזי ההצלחה שלו או להבטיח הבטחות שהרי זה כל מה שאנחנו מחפשות ברגע נואש שכזה לשמוע. הוא רק ביקש לדעת עוד ועוד על ההיסטוריה הרפואית שלי והניסיונות הקודמים.הוא היה קשוב, רגיש, נעים ונינוח ולאחר כמה דקות של מחשבה הוא העביר לידיי רשימת בדיקות שעלי להשלים ותוכנית טיפול.... הייתי מופתעת מרשימת הבדיקות שקיבלתי ממנו כי הייתי בטוחה שכבר עשיתי כל בדיקה אפשרית הרי אני מטופלת כבר 8 שנים אצל הטובים ביותר !! תוך שבוע ביצעתי את ההשלמות לבדיקות ופרופ׳ לאופר שוחח איתי שוב ומיד התחלנו בהכנת הגוף להחזרת העובר ( במקרה שלי מתרומת ביצית) הייתי מאוד מופתעת מהעובדה שהוצמדה לי אחות אישית שהיתה זמינה עבורי בכל שעה , תמיד היתה מעודכנת בתוכנית הטיפול שלי ,המענה לשאלות מיידי , כל האנשים שעובדים עם פרופ׳ לאופר התגלו כאנשים רגישים וכל כך מלאים ברצון אמיתי שזה יצלח עבורך, וזאת גם לאחר כל כך הרבה שנים של עיסוק בתחום זה. לצערי החוויות שחוויתי בפעמים הקודמות שלי היו קשות וטראומטיות ריגשית עבורי . אנשים שגילו חוסר רגישות ובעיקר חוסר אמינות!!! לא פעם גיליתי בחיי שהדרך חשובה לא פחות מהתוצאה! שמחה שפגשתי בך פרופ׳ לאופר, הצלחת להוביל אותי בדרך בטוחה, מקצועית, קצרה, אמינה, והחשוב מכל הצלחת בפעם הראשונה!!!!הסתיים לו מסע של 8 שנים וכעת מתחיל מסע חדש של תשעה חודשים..... תודה ,מיטל"
מאת: שושי צדקיהו‏
מאת: שושי צדקיהו‏ 29/12/2013 10:25
קרא עוד
"אין מספיק מילים בפי לתאר את המלאך האנושי פרופ נרי לאופר. המסע שלנו איתו החל לפני 12 שנה.שנה של אי הצלחה להיקלט להריון העלתה את הרעיון לערוך בדיקות על מנת לדעת שהכל בסדר.בדיקות שגרתיות בנושא פוריות העלו שלבן זוגי יש זרע חלש והסיכוי להיקלט בצורה טבעית הוא בעל סבירות נמוכה. במשפחתנו ישנם שלישייה בני 18 שהגיחו לעולם אחרי שבע שנים של טיפולי פוריות מייגעים שהסתיימו בהפריה ראשונה שבוצעה על ידי המלאך לאופר.ידענו שרק אליו אנחנו פונים לאחר ההצלחה המדהימה שהייתה במשפחתנו. עם הגיענו אליו זכינו ליחס חם, אישי ומקצועי. הרגשנו שהגענו לכתובת הנכונה שבה נמצא מענה לרצון העז להיות הורים. וכך היה, גם אני כמו גיסתי נקלטתי להריון בטיפול הראשון שפרופ לאופר עשה. כיום,12 שנה אחרי אנו חובקים 3 יצירות מופת שעליהן אחראי המלאך שלנו. נפלה בחלקנו הזכות להיות מטופלים של רופא כל כך אנושי ואיכפתי שבראש ובראשונה מקצועי וראשון בתחומו. במשך שנות היכרותינו הפניתי חברות ומכרות שהיו בטיפול אצל רופאים אחרים ולא הצליחו להיקלט להריון כל אחת מסיבותיה. כאשר הגיעו לפרופ לאופר התאהבו באדם והתרשמו מהמקצועיות. רובן הרו וכיום יש להן ילדים בזכות המלאך. לסיכום, ממליצה בחום לכל אחת להגיע ולזכות להכיר את התופעה הנדירה שקיימת ביקום ושמה פרופ נרי לאופר. מודה ואודה לאלוהים כל רגע בחיי שזכיתי להיות המטופלת שלו."
מאת: לאונורה
מאת: לאונורה 25/12/2013 15:01
קרא עוד
"פרופסור לאופר אדם מיוחד במינו.מעבר להיותו רופא הוא קודם כל אדם שמקשיב ,מאוד מקצועי ויסודי בתחומו.מעניק לכל מטופלת יחס חם ,אישי והמון סבלנות.הגענו אליו לאחר הרבה שנות טיפולים אצל רופאים האיזור המרכז לאחר המלצה על פרופסור לאופר.מאוד נהנו מהטיפול המסור שלו בנו.אדם עם המון ידע מקצועי.בזכותו נולדו לנו לפני ארבע שנים תאומות .אנו מודים לפרופ לאופר על השמחה שהעניק לנו בחיינו מידי יום.ממליצה מאוד בחום .אדם מאוד יחיד ימיוחד."
מאת: רחלי
מאת: רחלי 19/12/2013 13:22
קרא עוד
"פרופ' לאופר יחיד ומיוחד. מעבר למקצועיות הרבה שלו והגישה המאד יסודית, פרופ' לאופר כל כך אנושי. כל כך מבין גם את הצדדים הרגשיים בכל התהליך, כל כך מנסה לעזור ונותן תחושה של תקווה . הוא צנוע ומדבר בגובה העינים. יצאנו בתחושה שאנחנו בידיים הכי טובות שיש. מומלץ בחום רב. אל תהססו לרגע."
מאת: נוגה
מאת: נוגה 28/11/2013 12:16
קרא עוד
"איך מתחילים??? אחרי מסע ארוך ומורכב שנמשך 7 שנים, זכינו לחבוק לפני שבוע את האוצר שלנו. הגעתי לפרופ' לאופר לפני 6 שנים בערך בעקבות המלצה של חברה שאמרה לי 'לכי אליו, הוא ראה כבר את הכל!'. פרופ' לאופר הוא המלאך שלנו. הוא 'הכניס אותי להריון' והציל את החיים שלי כאשר בעקבות הטיפול שלו הצלחתי להגיע לשבוע 23 בהריון. לצערנו ההריון הזה הסתיים בניתוח קיסרי חירום להצלת חיי ובידיים ריקות. מסתבר שהיתה לי רעלת הריון מאוד קשה שהתפתחה במהירות והייתי על סף קריסת מערכות. לאחר ניתוח פתולוגי של השיליה והעובר גילו שיש לי מחלת שיליה קשה, מורכבת ונדירה. כ'כ נדירה שהפתולוגיות שניתחה את השיליה ופרופ' לאופר לא הכירו אותה. גם בעולם המחלה הזו אינה מוכרת - לא יודעים ממה היא נובעת ולא יודעים איך לטפל בה. הדבר היחיד שיודעים הוא שהסיכוי ללדת ילד הוא אפסי והסיכוי לסכן את חיי הוא אדיר. המחלה הזו התגלתה בזכות הנחישות של פרופ' לאופר והטיפול הייחודי שקיבלתי ממנו. בעקבות הלידה הזו הופננו ע'י פרופ' לאופר לתהליך פונדקאות. דבקנו בפרופ' לאופר עד כדי כך שהוא הציע לנו ללכת לשמוע חוות דעת שנייה לפני שאנחנו מחליטים החלטות הרות גורל מבחינתנו. לאורך כל הדרך ידענו שאנחנו יכולים להתקשר לפרופ' לאופר בכל עת ולגבי כל שאלה - גם 'המטומטמת' ביותר. תמיד קיבלנו תשובה עניינית ומכבדת. גם הפונדקאית שלנו זכתה ליחס מדהים ותמיד יכלה לפנות אליו בכל עניין. לקח לה זמן להבין שניתן להתקשר אליו ו'להציק' בכל עניין ובכל שעה. אנחנו מבחינתנו ניסינו להטרידו כמה שפחות. דאגנו להקיף את עצמנו בטובים ביותר ובראשם פרופ' לאופר. בשיטוט בפורומים השונים לא עולה כמעט שמו של פרופ' לאופר ושל רופאים אחרים מירושלים. רוב האנשים נוסעים לרופאים 'מוכרים' באזור המרכז. זכיתי להכיר נשים שמגיעות לפרופ' לאופר אחרי שנים שטופלו אצל מומחים מפורסמים בת'א ולאופר מציע להם דרכי טיפול אחרות שממלאות את ידיהן באוצר הנכסף. לאורך כל הדרך זכינו לרופא אכפתי, קשוב, מקצוען עולמי שמשרה אוירה רגועה ובטוחה. בידיו ידענו שהבריאות של כל המעורבים בדבר היא הערך העליון ושבסוף נחבוק ילד בדרך כלשהי. מבחינתנו דבריו והמלצותיו הם 'דברי אלוהים חיים"
מאת: דליה
מאת: דליה 16/06/2013 10:27
קרא עוד
"פרופסור לאופר, איש מקצועי, בעל ידע רב וניסיון שמשולב עם אינטואיציה מדויקת, ולא פחות חשוב איש לבבי שמדבר בגובה העיניים. הגעתי לפרופסור לאופר לאחר שטופלתי במשך יותר משנה ב- IVF אצל רופא מצוין, ואף הייתי בחוות דעת נוספת אצל פרופסור בכיר נוסף. חשתי שאני נכנסת לטיפולים חוזרים ונשנים של הפריות חוץ גופיות מבלי שהצליחו לשים את אצבע על מוקד הבעיה עצמה ( בקצרה על ההיסטוריה שלי: נכנסתי בעבר להריון ספונטאני שהסתיים בלידה תקינה, לאחר מכן לא הצלחתי להיכנס שוב להריון, עברתי לטיפולי IVF. בשל תגובה נמוכה לטיפול הורמונאלי בכל פעם נשאבו ביצית אחד או שתיים הופרו בהצלחה והוחזרו אולם ללא הריון , מה שחייב אותי בכל פעם לעבור את כל התהליך המפרך מהתחלה -כלומר מעולם לא היו לי עוברים מוקפאים). אני הרגשתי שיש כאן פספוס ואני פשוט 'נשאבת' לתוך רוטינה של הפריות, ושאני חייבת דיעה נוספת, כאמור התייעצתי עם פרופסור בכיר בתחום אולם הוא לא הציע לי אלטרנטיבה של ממש. הגעתי לפרופסור לאופר בהמלצה של מישהי שפגשתי שניסתה להיכנס 6 שנים ללא הצלחה להריון, ולאחר שביקרה אצל פרופסור לאופר היא נותחה ונכנסה להריון ( דרך אגב את ההיריון השני שלה השיגה ללא טיפולי הפריה- באופן טיבעי לחלוטין, יכול להיות בשל הניתוח שעברה). נסעתי אליו ואכן מצאתי בו מה שחיפשתי, התבוננות לא שגרתית על מצבי, הסתכלות 'מחוץ לקופסא' מה שפתר את הבעיה שלי לשמחתי הרבה. אני ממליצה לכל אישה שנמצאת בטיפולי פוריות להיות מטופלת של פרופסור לאופר, ובייחוד אני ממליצה זאת לנשים לאחר כישלונות חוזרים ונשנים ולנשים אשר מתקדמות לגיל 40 ואף עברו אותו. אפילו רק ללכת ולשמוע חוות דעת מקצועית ביותר של האיש היקר הזה. אני מאחלת בהזדמנות זו לכל מטופלות IVF להיכנס להריון וללדת במהרה ילדים בריאים ושלמים."
מאת: שושי ברניץ
מאת: שושי ברניץ 30/11/2012 07:45
קרא עוד
"אני מטופלת של פרופ׳ לאופר והגעתי אליו לאחר המלצה. מהרגע הראשון בו הגעתי למשרדו לשם התייעצות , הרגשתי שבחרתי בתבונה את הרופא שלי. מדובר באיש טוב לב, נעים הליכות , המשרה רוגע ואופטימיות. הוא נותן תחושה ש״יש עם מי לצעוד ולצלוח״ את הדרך הקשה. נגיש לשיחה בטלפון ומעל הכל- שם דבר בתחומו!!!!איש יקר להרבה מטופלות . מומלץ בחום"
מטופלת של רופא זה?

כתבי בטופס למטה את חוות דעתך על רופא זה:

 • חוות הדעת על הרופא תפורסם רק במידה והרופא מאשר כי הינך מטופל/ת שלו.
 • האתר אינו מתחייב לפרסם כל תגובה ו/או לשלוח קופון זה אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

מידע בנושא התגובות:

 • אנו מייחסים חשיבות רבה לאמינות התגובות הנכתבות באתר ולתוכנם.
 • בתהליך בדיקת התגובות אנו מאמתים, בין היתר, את זהות הכותב, כדי לוודא כי הוא מטופל אמיתי של הרופא.
 • מומלץ לכתוב תגובה מקיפה ככל האפשר, בכדי שהמידע יועיל לגולשים.
 • לעיתים, בדיקה זו לוקחת מספר ימים. אנו עושים מאמץ לפרסם את התגובה בהקדם האפשרי.

מידע כללי:

 • שימו לב: המידע בדף זה נמסר על ידי הרופא ומוצג כפי שנמסר ('As is')
 • המידע מעודכן לתאריך 02-02-2020.
 • איננו ממליצים על רופא ספציפי כלשהו והאחריות המלאה לבדיקת הרופא נשארת בידכן הגולשות (והגולשים)
 • תמורת הפניית גולשים לרופאים אנו מקבלים תמורה כספית המאפשרת, בין היתר, את פעילות האתר.
Scroll to Top