פרופ' אריאל וייסמן – טיפולי פוריות – רופא מומחה

במסגרת האתר נצרף פרופילי מידע אודות רופאים נבחרים המבצעים טיפולי פוריות, אנו מתכבדים לצרף סקירה אודות פרופסור אריאל וייסמן, רופא בכיר ביחידה להפריה חוץ גופית במרכז רפואי וולפסון, חולון.

לשנת 2024

מטופלת של פרופ' וייסמן ?

כתבי תגובה על רופא זה

פרופסור וייסמן הינו רופא בכיר ביחידה להפריה חוץ גופית במרכז רפואי וולפסון, חולון.
בנוסף פרופ' וייסמן משמש כיועץ ומנהל היחידה לפריון, מכבי שירותי בריאות, מחוז ירושלים והשפלה.

פרופסור וייסמן נבחר 6 שנים ברציפות לרשימת הרופאים הגניקולוגים הטובים ביותר בישראל לשנים 2024-2018 בקטגוריית פריון והפריה חוץ גופית על פי מגזין פורבס – Forbes. (בשנת 2023, לא נבחרה רשימת הרופאים הטובים ביותר של Forbes)

בנוסף, פרופסור וייסמן נבחר לרשימת הרופאים הטובים ביותר בישראל בפעם השנייה ברציפות לשנים 2023-2022 בקטגוריית פריון והפריה חוץ גופית של חברת הדירוג העסקי "דן אנד ברדסטריט" על פי דירוג – DUNS 100.

פרופ' וייסמן סיים את לימודיו בבית ספר לרפואה הדסה באוניברסיטה העברית, ירושלים בשנת 1988.
בין השנים 1988-1994 התמחה במיילדות וגינקולוגיה במחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי קפלן ברחובות. בין השנים 1996-1998 השתלם ברפואת הרבייה באוניברסיטת טורונטו שבקנדה. מאז 1999 עובד כרופא בכיר ביחידה להפריה חוץ גופית במרכז הרפואי וולפסון בחולון.

פרופסור אריאל וייסמן חבר באיגוד הישראלי למילדות וגינקולוגיה, באגודה הישראלית לחקר הפוריות, ובאגודות הפוריות האירופאית והאמריקאית. פרופ' וייסמן הינו פרופסור מן המניין בחוג למיילדות וגינקולוגיה בפקולטה לרפואה באוניברסיטת ת"א ופירסם מחקרים רבים בנושא אנדוקרינולוגיה של הפרייה חוץ גופית ופריון.

פרופ' אריאל וייסמן הינו מעורכי ספר הלימוד המוביל בעולם בתחום טכניקות הרביה המתקדמות – קישור לספר.

 • מרפאה פרטית:

  הרוקמים 21 (בית תורגמן) קומה 5 חולון, לא מקבל מבוטחות מכבי באופן פרטי.

 • הזמנת תורים:

  בין השעות 08:00-20:00

 • בית חולים:

  מרכז רפואי וולפסון, חולון.

 • השכלה:

  פרופ' וייסמן סיים את לימודיו בבית ספר לרפואה הדסה באוניברסיטה העברית, ירושלים.

 • התמחות:

  פרופ' וייסמן אריאל עבר התמחות במיילדות וגניקולוגיה.

 • ביטויים נוספים:

  Ariel Weissman, ויסמן, גניקולוג

בדיקות שהרופא מבצע:

	סיפור ההצלחה של רות:
סיפור ההצלחה של רות:לקריאת סיפור ההצלחה של רות
קרא עוד
"אפתח בשיתוף שתוך כדי כתיבה, תינוק קטנטן בן חודש שרוע עלי ברוך אינסופי. אז קודם כל, יש תקווה! ומאחלת גם לכם..."
	סיפור ההצלחה של איריס:
סיפור ההצלחה של איריס:לקריאת סיפור ההצלחה של איריס
קרא עוד
"הייתי בת 39 שהתחתנתי, וניסינו להיכנס להריון ולא הצלחנו, היינו אצל חברה שהמליצה לנו על פרופסור וייסמן אריאל ומשם הרגע של ייאוש עבר לתקווה...."
מאת: רות
מאת: רות22/02/2024 15:11
קרא עוד
"גם אצלנו הפרופסור וייסמן היה השליח ובעזרתו קיבלנו ילד מתנה . המקצועיות ובשילוב יחס אנושי חם ומסור הן תופעה נדירה . בזכותו התהליכים היו הרבה פחות קשים והצלחנו לשמור על תקווה ולהיוושע"
מאת: נעה נתיב
מאת: נעה נתיב28/07/2023 14:35
קרא עוד
"הגענו לפרופ' וייסמן אחרי 3 שנים אצל רופא בכיר שסחט מאיתנו רק כספים. איך שהגענו לפרופ' וייסמן כבר בפגישה הראשונה הרגשנו את ההבדל הגדול בינו לבין הרופא הקודם שעשה, סליחה על הביטוי, בית חרושת של כסף. ראשית יש לו יחסי אנוש, סובלנות יוצאת דופן. הוא מכבד ומשתף בתהליך. הוא מקצועי מאוד. ואין ספק שזכינו בו. ממליצה בחום!"
מאת: טל
מאת: טל26/05/2022 21:14
קרא עוד
"הגעתי לפרופ' וייסמן בתחילת השנה. עברנו מספר טיפולי פוריות. בעלי ואני היינו מרוצים מאוד. ראשית, לאורך כל התהליך פרופ' וייסמן היה מקצועי ביותר, זמין, קשוב. העניק לנו את המקום שנדרש בדברים רגישים וההסבר המקצועי המלא. לא פספס דבר! (זכר שחליתי בקורונה לאחר הסבב האחרון). לא הרגשנו כלל שיש מערכת ביוקרטית מאחור, הכל הוכן לנו מבעוד מועד וניתן באיכות וברמה הגבוהה ביותר. ממליצה בחום!"
מאת: אנונימית
מאת: אנונימית03/03/2022 11:52
קרא עוד
"אין מילים להודות על הטיפול המסור והמקצועי של פרופסור אריאל וייסמן. אחרי שנים מייגעות של טיפולים והחלפת כמה וכמה רופאים הגענו את וייסמן היקר וקבילנו את התוצאות הכי טובות שהיו עד עכשו (וזאת למרות שבמהלך השנים הפוריות עוד ירדה). הידע והניסיון המקצועי שלו לא יסולאו בפז. אני אחת ששואלת וחוקרת המון ויכולה להגיד- ואני סומכת על חוות הדעת שלו בעייניים עצומות. הוא תמיד עונה ומסביר הכל הסבלנות וזמין תמיד לכל שאלה . ומעל הכל - פרופסור וייסמן הוא אדם נפלא, רגיש ואכפתי . במסע המאתגר הזה של טיפולי פוריות - הפגישה עם וייסמן היא הקרן אור שלנו בדרך. מאחלת לך הרבה בריאות ואושר עד 120 ומאחלת לכל המטופלים באשר הם רופא כזה !"
מאת: רינת שקד שני
מאת: רינת שקד שני 31/03/2020 19:20
קרא עוד
"הגענו אליו אחרי הרבה ניסיונות שלא צלחו. אצלו הצלחנו ישר ובעצם אני המקרה החמישי בקרב מכריי של הגעה לפרופ וייסמן אחרי שנים של טיפולים והצלחה מיידית. הוא לא רק יודע מה צריך לעשות ועוקב באופן סופר קפדני וזהיר אחרי בדיקות ותהליכים (יותר מהרופא הקודם שלנו) הוא גם חוסך פרוצדורות בירוקרטיות ומנסה להקל ככל יכולתו. מומלץ בחום."
מאת: תמר צבוטרו
מאת: תמר צבוטרו 16/02/2020 12:04
קרא עוד
"פרופ' וייסמן, בזכות האיש הזה אני אמא ל 2 בנים לפני רופא….אדם נפלא רגוע ונעים בצורה בלתי רגילה. איש מקצוע מדהים, יורד לפרטים הקטנים ומשרה ביטחון! ממליצה עליו בכל פה ואני באופו אישי אזכור אותו לנצח!!!"
מאת: נינה צליחין קנטור
מאת: נינה צליחין קנטור 10/11/2019 14:16
קרא עוד
"הכרנו את פרופ ויסמן אחרי 3 שנים, של ניסיונות לא מוצלחות להכנס להריון בשתי מחלקות ועם מספר רופאים… פרופ ויסמן הוא רופא נפלא ובן אדם אנושי. הוא שינה את חיינו והביא לנו אושר בשם זאב ויונה תאומים מקסימים, שהשנה חגגנו בר מצווה שלהם! אין יום, שאני לא אומרת לו תודה, ואין נסיעה לכותל, שאני לא מבקשת בריאות ואושר לדוקטור אריאל."
מאת: איריס
מאת: איריס 30/07/2019 20:16
קרא עוד
"מלאך ששלח אלינו ה' פשוט איש מדהים, סבלני, עברנו בזכותו את התהליך הכי ברוגע והכי טוב שיכולנו לבקששמחה שיש עוד פרופ' כמוהו עם לב ענק שמבין מה הזוגות עוברים, איריס"
מאת: ליאת ביטון
מאת: ליאת ביטון 04/06/2019 18:27
קרא עוד
"אני ממש לא הרשמתי מהרופא לטובה. ומבדיקה יסודית נושא הפוריות ובפרט IVF אומר שכל רופא שייתן למטופלת שלו חצי טון הורמונים סביר להניח שיקבל הריון. החכמה היא להתאים את עצמך למטופלת ולא לתת לה הורמונים גם היא לא מעוניינת."
מאת: איריס בן עטר
מאת: איריס בן עטר 24/10/2017 11:28
קרא עוד
"זכינו שהכרנו את דר ויסמן אריאל, אחד הרופאים המקסימים , יחס מדהים , תמיד מחייך ונותן הרגשה נעימה וחמה , תמיד זמין לכול שאלה , אני זכיתי להיות אמא בזכותו ובזכות ה' ששלח אותי למלאך הזה … תודה"
מאת: ויקי
מאת: ויקי 07/03/2017 20:14
קרא עוד
"פרופ׳ וייסמן אריאל רופא מקצועי ואכפתי! בעזרתו יש לי שני ילדים מדהימים! אין ספק כי הוא יודע את עבודתו ועושה אותה על הצד הטוב ביותר! מומלץ מאוד"
מאת: אנה גליקין (טקץ')
מאת: אנה גליקין (טקץ') 16/02/2017 13:59
קרא עוד
"כל מה שיש לי להגיד, זה שאחרי 5 שנים של ניסיונות כושלים, פעם אחרי פעם, הגעתי לפרופסור ויסמן. הוא בדק את התיק, ואמר – אל תדאגי, הכל יהיה מצויין! וכך היה, בטיפול אישי ומיוחד, מותאם לגוף שלי, מהניסיון הראשון נולד לנו בן בכור! אחרי שנה וחצי חזרנו, ושוב…כעת יש לנו שני בנים הכי הכי בעולם!אז פרופסור, חכה לנו עוד שנה אנחנו חוזרים, אבל הפעם לבת :):):)"
מאת: מרינה סברנסקי
מאת: מרינה סברנסקי 14/11/2016 18:29
קרא עוד
"פרופסור אריאל וייסמן רופא מדהים! אנושי, אמפתיה, אכפתי, תומך, רגוע, זמין כל הזמן ומקצועי מאוד! איש מדהים! עברתי איתו תהליך הפריה חוץ גופית שהסתיימו בהריון. עכשיו חזרתי לסיבוב נוסף! ממליצה עליו מכל הלב."
מאת: שרית
מאת: שרית 31/07/2016 07:54
קרא עוד
"אני מלאת תודה אל פרופ' וייסמן, על היחס החם, המקצועיות, הוא אמפתי, יסודי, ברור, נעים, אופיטימי. אני שמחה שזכיתי לעבור את התהליך הזה איתו, הרגשתי לאורך כל הדרך שאני בידיים טובות ואיכפתיות ממליצה בחום!!"
מאת: דורית ציוני
מאת: דורית ציוני 19/07/2016 10:21
קרא עוד
"מדובר ברופא הכי טוב שנתקלתי בו. איש מדהים, מקצועי, רגוע, צנוע ועניו. ממליצה בחום!!"
מאת: עדי סלע
מאת: עדי סלע 02/07/2016 23:09
קרא עוד
"רופא נסיך. אנושי ומקצועי. בזכותו אני חובקת ילד שני. מומלץ בחום!!"
מאת: עדי
מאת: עדי 23/05/2016 19:58
קרא עוד
"אין מאושרת ממני שזכיתי להכיר את הבנאדם הזה!כל כך שמחתי לגלות שקיימים רופאים כמוהו!!! גם כשהוא בחו'ל הוא כל הזמן מתקשר, מייעץ, תומך, זמין כמעט כל הזמן!! מקצועי ברמות אחרות ועדין בטירוף!!! לא הרגשתי כלום! הגעתי אליו בעקבות המלצה של חברה שאמרה שהוא מלאך ואכן הוא כזה! מדהים ממליצה בחום."
מאת: דפי
מאת: דפי 28/03/2016 22:13
קרא עוד
"הגעתי לפרופסור וויסמן מיואשת מכישלונות חוזרים, ופתאום גיליתי שיש המון תקווה, הרופא נטע בי המון תקווה, אופטימיות, המון יידע ורצון לעזור, תוך מעקב יומיומי מצידו ומתן מענה לכל שאלה תבורך"
מאת: ליאור
מאת: ליאור 02/02/2016 10:24
קרא עוד
"זכיתי בגדול שהוא הרופא שלי! אני מטופלת של פרופ וייסמן מזה כמה חודשים. יש רק מילים חמות להגיד עליו! הוא אמפתי, סובלני, חם, אכפתי מאודדד. כל מטופלת שלו חשובה לו! ממליצה בחום רב ומכל הלב!!!"
מאת: אורלי שחר
מאת: אורלי שחר 08/01/2016 12:13
קרא עוד
"פרופסור וייסמן אריאל רופא נפלא! מומלץ בחום. מקצועי מאוד, יסודי, אמין ומעבר לכך איש נחמד מאוד וקשוב. אני שמחה שניתנה לי הזכות להיות מטופלת שלו. לא מחליפה אותו בשום רופא אחר."
מטופלת של רופא זה?

כתבי בטופס למטה את חוות דעתך על רופא זה:

 • חוות הדעת על הרופא תפורסם רק במידה והרופא מאשר כי הינך מטופל/ת שלו.
 • האתר אינו מתחייב לפרסם כל תגובה ו/או לשלוח קופון זה אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

מידע בנושא התגובות:

 • אנו מייחסים חשיבות רבה לאמינות התגובות הנכתבות באתר ולתוכנם.
 • בתהליך בדיקת התגובות אנו מאמתים, בין היתר, את זהות הכותב, כדי לוודא כי הוא מטופל אמיתי של הרופא.
 • מומלץ לכתוב תגובה מקיפה ככל האפשר, בכדי שהמידע יועיל לגולשים.
 • לעיתים, בדיקה זו לוקחת מספר ימים. אנו עושים מאמץ לפרסם את התגובה בהקדם האפשרי.

מידע כללי:

 • שימו לב: המידע בדף זה נמסר על ידי הרופא ומוצג כפי שנמסר ('As is')
 • המידע מעודכן לתאריך 23-06-2024
 • איננו ממליצים על רופא ספציפי כלשהו והאחריות המלאה לבדיקת הרופא נשארת בידכן הגולשות (והגולשים)
 • תמורת הפניית גולשים לרופאים אנו מקבלים תמורה כספית המאפשרת, בין היתר, את פעילות האתר.
Scroll to Top