ד"ר גליה אורון – פרופיל רופא מומחה

במסגרת האתר נצרף פרופילי מידע אודות רופאים נבחרים המבצעים טיפולי פוריות, אנו מתכבדים לצרף סקירה אודות דוקטור גליה אורון מנהלת היחידה לפוריות ולהפריה חוץ-גופית במרכז הרפואי כרמל בחיפה.

מטופלת של ד"ר אורון כתבי תגובה

הזמנה זוגית לקפה ומאפה!!!

מרפאה פרטית: הברזל 9א, קומה 4, רמת החייל תל אביב.
בית חולים: המרכז הרפואי כרמל בחיפה. (מנהלת היחידה לפוריות ולהפריה חוץ-גופית)
השכלה: בית ספר לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב, באר שבע
התמחות: מיילדות גניקולוגיה ופיריון בבית חולים לנשים על שם הלן שניידר, בית חולים בלינסון, קמפוס רבין.

בדיקות שהרופא מבצע:

בדיקות נוספות המובצעות ע"י רופא זה:

ד"ר גליה אורון בתוכנית של פאולה וליאון בנושא "לעצור את השעון הביולוגי"

(הראיון עם ד"ר אורון מתחיל בדקה 4:30)

ד"ר גליה אורון – מנהלת היחידה לפוריות בבית חולים כרמל – מספרת על דרכים לשימור פוריות

ד"ר גליה אורון עם מירב פלדמן ובר רפאלי בשיחה של אחרי הלידה

ד"ר גליה אורון מספרת על – בדיקת סונו HSG לבירור אי פריון

(הוידאו נפתח בחלון חדש)

תעודת הצטיינות מאוניברסיטת מקגיל במונטריאול קנדה לשנים 2012-2013
תעודת הצטיינות מאוניברסיטת מקגיל במונטריאול קנדה לשנים 2013-2014
מתוך: שימור פוריות - המסע של מעיין אדם עם ד"ר גליה אורון
מתוך: שימור פוריות - המסע של מעיין אדם עם ד"ר גליה אורון
ד"ר אורון מתארחת בתוכנית של פאולה וליאון
ד"ר אורון מתארחת בתוכנית של פאולה וליאון
מאת: מיה פורת
מאת: מיה פורת18/07/2021 10:10
קרא עוד
"ד"ר גליה אורון היקרה! רופאה בחסד עם חיוך כובש ומרגיע. מהרגע הראשון שנכנסתי אליך לחדר ידעתי שיהיה טוב... והנה בזכותך יש לי שני ילדים (בן ובת). אני מודה לך מאוד על הטיפול, המקצועי ושהיית שם בשבילי :-)"
מאת: דוריה שמאי
מאת: דוריה שמאי06/07/2021 14:54
קרא עוד
"הגעתי לד"ר אורון לאחר שהייתי מטופלת אצל רופא אחר שלא התחברתי אליו ומשך אותי חצי שנה. מהרגע שהגענו לגליה הכל תקתק, דברים התחילו לזוז ביצענו את כל הבדיקות הדרושות וכבר חודש אחרי ביצענו שאיבה והחזרה. בהחזרה הראשונה קיבלתי את בתי הבכורה.. נותרו לי מוקפאים ולאחר שנה וחצי חזרתי לד"ר גליה אורון, לא מחליפים רופא מנצח. והמוקפא שלי גם נקלט בסבב הראשון תודה לאל. סומכת על היד של גליה, על ההקשבה המקצועיות והכי חשוב! האנושיות. רופאה שמדברת בגובה העיניים, זמינה ואופטימית. רואה בנו בני אדם ושמחה יחד איתנו בתהליך. גליה עלי והצליחי אני בטוחה בהצלחתך בהמשך! תודה על הכל. וכמובן אמשיך להמליץ."
מאת: נעמה הורביץ
מאת: נעמה הורביץ08/06/2021 15:39
קרא עוד
"ד"ר גליה אורון המקסימה כשהבנתי שאני צריכה רופא פיריון, לא הססתי לרגע שראיתי את שמך ומיד פניתי לפגישת ייעוץ (למרות שהומלצה לי רופאה אחרת). פגשתי רופאה צעירה ונחמדה שיודעת מה היא אומרת ומה היא ממליצה לפי המצב. בפגישה לא השארת הרבה ברירות וישר המלצת על ivf, אני מטבעי אדם אופטימי ומקבל את החלטות הרופאים אז כמובן שהסכמתי וסמכתי עליך ובאמת אחרי 2 טיפולים נקלטנו ונולד הבן הראשון. אחרי תקופה של שנתיים רצינו עוד ילד ולא הססתי לבוא שוב לטפל דרכך גם כשעברת לראש העין הגעתי עד אלייך. הפעם הזאת לקח יותר זמן 4 טיפולים וכל הדרך חיזקת ותמכת וישבת וחשבת איך לשפר את הטיפול ואת הדרך, לרגע לא התייאשת והאמנת, גם שלי היה הרבה יותר קשה. בסופו של הטיפול האחרון אכן נקלטתי ונולדה לנו בת. אז רצינו לומר לך תודה רבה על כל התהליך, על כל הדרך הקשה והקלה, והמיוחדת שעברנו יחד ולומר לך שזכינו ברופאה מקצועית בעלת ידע נרחב וניסיון בארץ ובחו"ל שעובדת מסביב לשעון ולא מוותרת לרגע. אז שוב הרבה תודה על הכל בלעדייך ובלעדיי היחידה של ivf באסותא בתל אביב כל זה לא היה קורה. משפחת הורביץ 💞 נעמה עידן והילדים דין וגאיה"
מאת: חנה מ.
מאת: חנה מ.07/10/2020 10:04
קרא עוד
"הייתי אצל כמה מומחים לפריון, בעלי שם, לפני שהגעתי לד"ר אורון. אבל, כשהגעתי לד"ר אורון, היה לנו חיבור מיידי, הרגשתי שהגעתי לכתובת הנכונה, לרופאה ולאדם שהכי התאים עבורי ללוות אותי בתהליך ההפריה הארוך שעברתי (למעלה משנה וחצי) היותה רופאה מן המעלה הראשונה, אדם חכם, וגם אישה הם שילוב אופטימלי לתחום הפיריון. תהליכי ההפריה יכולים להיות מאוד מורכבים, ומסובכים הן גופנית והן נפשית, ואין כמו ד"ר אורון ללוות את המטופלת במסירות, רגישות, חכמה ומקצועיות. במהלך התהליך, ד"ר אורון עזרה לי לקבל כמה החלטות לא קלות, הנוגעות לתהליך הכניסה להריון ולהפריה, ונתנה לי עצות שהן שילוב של רופאה מומחית וחברה טובה. והכי חשוב, התוצאה הסופית היתה מעולה – ונולד לי ילד קסום. ד"ר אורון היא רופאה מסורה, זמינה בכל עת, רגישה, קשובה, ומסתכלת למטופלות שלה בגובה העיניים. היא באמת שם בשבילנו. היא עושה את כל מה שהיא יכולה עבור המטופלות שלה, החל בליווי רפואי מסור, אוזן קשבת, אמפתיה אמיתית, וכלה גם בתיקתוק של המינהלות מול קופת החולים. המטופלות שלה זוכות לשילוב ייחודי של טיפול בידי אחת מהמומחים/ות הפריון המובילים, שמדברת אל המטופלת בגובה העיניים ובהרבה חום ואהבה אין כמוה!"
מאת: רותם ב.
מאת: רותם ב.07/10/2020 07:00
קרא עוד
"לכתוב שיר הלל ותודה לרופא /ה זה דבר מקובל, מנומס ויפה, אבל איך אומרים תודה למלאך? הגעתי לד"ר גליה אורון בעקבות המלצה, לאחר שקיבלתי החלטה אמיצה להקים לבד משפחה. כאשה שעברה התעללות מינית בצעירותי היה חשוב לי שהרופא/ה שיטפל בי במיוחד בתחום הזה יהיה בראש ובראשונה אנושי, מתחשב, עדין וכמובן מקצועי. כבר בפגישה הראשונה עם ד"ר אורון הרגשתי שמדובר ברופאה שמבינה עניין, שמבינה אותי ושיש ביננו כימיה. הזמינות של ד"ר גליה אורון לכל שאלה כמעט בכל זמן היתה מדהימה ולאחר סדרת טיפולים והחזרת עובר ראשונה נקלטתי להריון הראשון שלי. ד"ר גליה אורון הצליחה לעזור לי לממש את שאיפתי להפוך לאמא וביום 6.3.2018 נולד בני הבכור תומר, אהבת חיי. מאז המשכתי בשרשרת ההמלצות מפה לאוזן בפני חברותי ומכריי והפניתי מטופלות נוספות לד"ר גליה אורון ביניהם גם את אחותי הקטנה שנתקלה בקשיים להיכנס להריון עם בעלה. לאחר סדרת טיפולים קצרה נקלטה אחותי להריון עם תאומות וביום 28.2.2019 ילדה אחותי את התאומות בריאות ושלמות. דרכי עם ד"ר גליה אורון עדיין לא הסתיימה וכיום הנני נמצאת בהריון השני וממתינה בציפייה ללידת ביתי השנייה, כמובן בעזרתה של ד"ר גליה אורון. ד" ר גליה אורון היקרה, תודה על המלאכה החשובה והגדולה, על מענה לכל היסוס ושאלה,על עידוד בכל הזדמנות ויותר מכל תודה גדולה על כך שתמיד היית שם עבורי. בהוקרה והערכה רבה רותם ברזל"
 מאת: מעיין י.
מאת: מעיין י. 06/10/2020 19:07
קרא עוד
"הגעתי לד"ר גליה אורון אחרי פגישות עם כמה רופאי פריון . היה חשוב לי חיבור נכון וכך היה. ד"ר אורון טיפלה בי במסירות אין קץ ונתנה לי טיפול עוטף, חם ומקצועי. היא היתה שם עבורי בכל ההוויה שלה, אכפתית, מתעניינת, רגישה, ומדויקת. הרגשתי לאורך כל הדרך שאני יכולה לסמוך עליה בעיניים עצומות ושאני במקום בטוח. היחס שלה היה מעל ומעבר למצופה בכל רגע נתון ואני לא יכולה לתאר לעצמי איך הייתי עוברת תהליך כל כך רגיש עם רופא/רופאה אחרים. ממליצה בחום רב!"
מאת: גליה מ
מאת: גליה מ 30/05/2011 14:50
קרא עוד
"שמי הוא גם גליה ואני נושאת עימי היסטוריה לא נעימה של בעיות פריון עקב טיפול שגוי של רופאים בעברי ויש גם להודות – מעט חוסר מזל. אל ד'ר גליה אורון הגעתי בייאושי עם היסטוריה מילדותית לא קלה ועם ייאוש גדול מאד. גדולתה של ד'ר אורון הייתה קודם כל באנושיותה הרבה; לא כל יום אתה נתקל ברופאה עם אינטליגנציה רגשית גבוהה כ'כ! לצד אנושיותה אציין את מקצועיותה הרבה.תאחרי כמעט 3 שנים של קשיים להכנס להריון ומס' ניתוחים גניקולוגים בליוויה של ד'ר אורון, הצלחתי להיכנס להריון, כמובן ששמחתי לא ידעה גבול. הריון זה לווה בלא מעט חרדות וגם כאן ד'ר אורון ליוותה אותי במהלכו: הרגיעה, הסבירה, ניחמה, והדריכה והיתה זמינה לי בכל עת. היום אני חובקת את ביתי הגר והיא בת 8 ימים. כשתגדל אספר לה על רופאה אחת שרבות בזכותה היא נמצאת כאן היום ואני לא מגזימה שכן בצערנו היינו מרחק של פסע ממציאת אלטרנטיבות נוספות כגון פונדקאות או אימוץ. במציאות שבו רופאים נאבקים על תנאים ומשכורת הוגנות ועובדים ימים כלילות, נפלא לגלות ולדעת שיש רופאה שרואה במלאכתה שליחות והיא מעל ולפני הכל בת אדם וכמובן גם אשת מקצוע נפלאה. אשרכם ואשרי שזכינו לרופאה כזאת. כן ירבו ושיהיה לכלכן בהצלחה בהמשך"
מאת: נורית ק
מאת: נורית ק 25/05/2011 23:28
קרא עוד
"דר' אורון ליוותה אותי (ואת בעלי) לאורך ההריון הראשון במסירות וברגישות יוצאות דופן!! השילוב הנדיר בין המקצועיות המרשימה, והיחס האישי והחם שהפגינה כלפינו לאורך כל הדרך, אפשרו לנו לעבור תקופה (שבחלקה הייתה לא קלה עכב כל מיני סיבוכים) בתחושה חד משמעית 'שיש על מי לסמוך', ואכן כך היה. גם היריון תקין לחלוטין מעלה פחדים, שאלות ותהיות רבות, על אחת כמה וכמה כשנאלצים להתמודד עם סיבוכים נוספים - אך הליווי האינטנסיבי של דר' אורון היווה עבורנו משענת, והגישה המקצועית הבלתי מתפשרת סיפקה לנו תחושת ביטחון... כיום אנו הורים מאושרים לילדה בריאה בת שנה +, ויכולים רק להמליץ על הרופאה המיוחדת שליוותה ותמכה בנו לאורך תהליך הפיכתנו להורים. תודה דר' אורון!!"
מאת: דנה ר.
מאת: דנה ר.04/06/2011 22:48
קרא עוד
"ד'ר אורון היא הרבה מעבר לגניקולוגית!!! מעבר למקצועיות והידע הרב והמעודכן, ד'ר אורון משרה רוגע, ביטחון ומהווה אוזן הקשבת. רגישותה נדירה!!! בנוסף, העניקה לנו מענה וזמינות לאורך כל ההיריון וברגעי אמת!!! ד'ר אורון אף ליוותה את לידתי ושילבה בין הרצון לאפשר לי לידה כמו שפינטזתי תוך שמירה על טיפול רפואי איכותי. ד'ר אורון איפשרה ללידה שלי להיות חוויה מעצימה ומרגשת. בעלי ואני מוקירים את כל פועלה! ממליצים בחום!! יישר כוח! תודה ענקית. דנה"
מטופלת של רופא זה?
כתבי תגובה על רופא זה וקבלי מהאתר קופון זוגי לקפה ומאפה
ברשת קפה קפה – חינם.
 • הקופון ניתן למימוש בסניפי רשת קפה קפה בלבד. תוקף הקופון הינו ל – 3 חודשים.
 • נא וודאי כי כתובת האימייל שלך נכונה. לכתובת זו ישלח הקופון.
 • האתר אינו מתחייב לפרסם כל תגובה ו/או לשלוח קופון זה אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

מידע בנושא התגובות:

 • אנו מייחסים חשיבות רבה לאמינות התגובות הנכתבות באתר ולתוכנם.
 • בתהליך בדיקת התגובות אנו מאמתים, בין היתר, את זהות הכותב, כדי לוודא כי הוא מטופל אמיתי של הרופא.
 • מומלץ לכתוב תגובה מקיף ככל האפשר, בכדי שהמידע יועיל לגולשים.
 • לעיתים, בדיקה זו לוקחת מספר ימים. אנו עושים מאמץ לפרסם את התגובה בהקדם האפשרי.

מידע כללי:

 • המידע מעודכן לתאריך 18-01-2021.
 • שימו לב: המידע בדף זה נמסר על ידי הרופא ומוצג כפי שנמסר ('As is')
 • איננו ממליצים על רופא ספציפי כלשהו והאחריות המלאה לבדיקת הרופא נשארת בידכן הגולשות (והגולשים)
 • תמורת הפניית גולשים לרופאים אנו מקבלים תמורה כספית המאפשרת, בין היתר, את פעילות האתר.

אין לייחס למידע המופיע באתר תחליף לעצה רפואית, התייעצות עם רופא או חוות דעת מקצועית. לקריאה על תנאי השימוש באתר.

גלילה למעלה