פרופ' גליה אורון – פרופיל רופא מומחה

במסגרת האתר נצרף פרופילי מידע אודות רופאים נבחרים המבצעים טיפולי פוריות, אנו מתכבדים לצרף סקירה אודות פרופ' גליה אורון מנהלת היחידה לפוריות ולהפריה חוץ-גופית במרכז הרפואי כרמל בחיפה.

פרופ' גליה אורון, היא מנהלת היחידה לפוריות ולהפריה חוץ-גופית (IVF) במרכז הרפואי כרמל.

פרופ' אורון מומחית במיילדות, גניקולוגיה פריון והפריה חוץ גופית, עבדה במשך שנים רבות רופאה בכירה בבית החולים בלינסון.

פרופ' גליה אורון מטפלת במרפאתה הפרטית ברמת החייל בתל אביב, בכל תחום הפריון, טיפולי פוריות, IVF, ותרומת ביצית ופונדקאות.

פרופ' גליה נבחרה לרשימת הרופאים הטובים ביותר בישראל לשנת 2022 בקטגוריית פריון והפריה חוץ גופית של חברת הדירוג העסקי "דן אנד ברדסטריט" על פי דירוג – DUNS 100. 

בנוסף, מבצעת גם בדיקות הדמיה חדשניות (Sono hysterosalpingography) של חלל הרחם, החצוצרות ומידת פתיחתן.
בדיקות אלה מתבצעות באמצעות מכשיר אולטרסאונד בטכנולוגיות תלת-מימד וארבע-מימד מתקדמות, וזאת בשיתוף פעולה עם רופא מומחה בתחום האולטרסאונד הגינקולוגי

פרופ' אורון סיימה את לימודי הרפואה באוניברסיטת בן גוריון. עברה התמחות ברפואת נשים בבילינסון.
פרופ' גליה אורון סיימה בהצטיינות תת התמחות בפריון והפריה חוץ גופית באוניברסיטת מקגיל במונטריאול קנדה, במסגרת תת-ההתמחות השתלמה בטורונטו בהדמיית חלל הרחם והחצוצרות באמצעות אולטרסאונד (Sono hysterosalpingography).

במסגרת תפקידה, פרופ' גליה אורון מכשירה מתמחים ביחידה לIVF בראשותה ומרבה להרצות בכינוסים רפואיים ארציים ובינלאומיים בפני סטודנטים באונ' במסגרת היותה מרצה בכירה באוניברסיטת תל אביב.
פרופ' אורון היא עורכת משנה של העיתון הרפואי החשוב ביותר בתחום הפוריות – ה HUMAN REPRODUCTION.

פרופ' אורון פרסמה מספר מחקרים תחום הפוריות החוקרים תוצאות הריון של הריונות הפריה חוץ גופית הבודקים את הקשר בין איכות העובר ותוצאות ההריון וסיבוכי הריון של הפריה חוץ גופית, כמו כן בתחום המחקר הבסיסי החוקרים את הקשר בין פקטורי גדילה שחלתיים המשפיעים על התפתחות זקיקים בשחלה.

בנוסף, פרופ' אורון פרסמה מחקרים חשובים בתחום שימור פוריות של ילדות ונשים חולות סרטן. מחקרים נוספים קודמים אותם פרסמה עוסקים בחקר סיבוכי הריון הקשורים לרעלת הריון, מחלות לב מולדות והפרעות קרישה.

עיסוק במחקר בסיסי – חקר התבטאות של פקטורי גדילה בשחלות עובר ואף מחקר קליני בנושאי פריון.
בשנת 2004 זכתה בפרס חוקר צעיר בקונגרס העולמי ה 14 ליתר לחץ דם בהריון בוינה, אוסטריה.

פרופ' גליה אורון חברה באיגודים:
2013 – 2014 Canadian Fertility and Andrology Society (CFAS)
2013 to present European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE)
2013 to present American Society for Reproductive Medicine (ASRM)
2010 to present Israel Fertility Association
2003 to present Israel Medical Society

פרופ' גליה אורון שימשה כעורכת המקצועית של האתר, חלק מתכני האתר נבדקו ואושרו על ידה.

 • מרפאה פרטית:

  הברזל 9א, קומה 4, רמת החייל תל אביב.

 • בית חולים:

  המרכז הרפואי כרמל בחיפה. (מנהלת היחידה לפוריות ולהפריה חוץ-גופית)

 • השכלה:

  בית ספר לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב, באר שבע

 • התמחות:

  מיילדות גניקולוגיה ופיריון בבית חולים לנשים על שם הלן שניידר, בית חולים בלינסון, קמפוס רבין.

 • ביטויים נוספים:

  Prof. Oron, Dr. Oron

בדיקות שהרופא מבצע:

בדיקות נוספות:

סיפור ההצלחה של מיה:
סיפור ההצלחה של מיה:לקריאת סיפור ההצלחה של מיה
קרא עוד
"התחלתי לברר פרטים, לעשות בדיקות ולחפש רופא פריון. קיבלתי המלצה על דוקטור גליה אורון וחיכיתי כבר לתור שהיה נראה מאוד רחוק..."
מאת: מור זילברמן
מאת: מור זילברמן17/02/2022 14:14
קרא עוד
"ד"ר גליה אורון היקרה! הגעתי לד"ר אורון אחרי שמספר רופאים אמרו לי להרים ידיים ולוותר על החלום להיות אימא גליה תמיד קיבלה אותנו בחיוך וגם בכישלונות ידע לחזק ולהרגיע שגם אנחנו נזכה בתינוק משלנו. היא אכן צדקה והיום יש לנו ילד מתוק ובריא והכל בזכותה."
מאת: מיה פורת
מאת: מיה פורת18/07/2021 10:10
קרא עוד
"ד"ר גליה אורון היקרה! רופאה בחסד עם חיוך כובש ומרגיע. מהרגע הראשון שנכנסתי אליך לחדר ידעתי שיהיה טוב... והנה בזכותך יש לי שני ילדים (בן ובת). אני מודה לך מאוד על הטיפול, המקצועי ושהיית שם בשבילי :-)"
מאת: דוריה שמאי
מאת: דוריה שמאי06/07/2021 14:54
קרא עוד
"הגעתי לד"ר אורון לאחר שהייתי מטופלת אצל רופא אחר שלא התחברתי אליו ומשך אותי חצי שנה. מהרגע שהגענו לגליה הכל תקתק, דברים התחילו לזוז ביצענו את כל הבדיקות הדרושות וכבר חודש אחרי ביצענו שאיבה והחזרה. בהחזרה הראשונה קיבלתי את בתי הבכורה.. נותרו לי מוקפאים ולאחר שנה וחצי חזרתי לד"ר גליה אורון, לא מחליפים רופא מנצח. והמוקפא שלי גם נקלט בסבב הראשון תודה לאל. סומכת על היד של גליה, על ההקשבה המקצועיות והכי חשוב! האנושיות. רופאה שמדברת בגובה העיניים, זמינה ואופטימית. רואה בנו בני אדם ושמחה יחד איתנו בתהליך. גליה עלי והצליחי אני בטוחה בהצלחתך בהמשך! תודה על הכל. וכמובן אמשיך להמליץ."
מאת: נעמה הורביץ
מאת: נעמה הורביץ08/06/2021 15:39
קרא עוד
"ד"ר גליה אורון המקסימה כשהבנתי שאני צריכה רופא פיריון, לא הססתי לרגע שראיתי את שמך ומיד פניתי לפגישת ייעוץ (למרות שהומלצה לי רופאה אחרת). פגשתי רופאה צעירה ונחמדה שיודעת מה היא אומרת ומה היא ממליצה לפי המצב. בפגישה לא השארת הרבה ברירות וישר המלצת על ivf, אני מטבעי אדם אופטימי ומקבל את החלטות הרופאים אז כמובן שהסכמתי וסמכתי עליך ובאמת אחרי 2 טיפולים נקלטנו ונולד הבן הראשון. אחרי תקופה של שנתיים רצינו עוד ילד ולא הססתי לבוא שוב לטפל דרכך גם כשעברת לראש העין הגעתי עד אלייך. הפעם הזאת לקח יותר זמן 4 טיפולים וכל הדרך חיזקת ותמכת וישבת וחשבת איך לשפר את הטיפול ואת הדרך, לרגע לא התייאשת והאמנת, גם שלי היה הרבה יותר קשה. בסופו של הטיפול האחרון אכן נקלטתי ונולדה לנו בת. אז רצינו לומר לך תודה רבה על כל התהליך, על כל הדרך הקשה והקלה, והמיוחדת שעברנו יחד ולומר לך שזכינו ברופאה מקצועית בעלת ידע נרחב וניסיון בארץ ובחו"ל שעובדת מסביב לשעון ולא מוותרת לרגע. אז שוב הרבה תודה על הכל בלעדייך ובלעדיי היחידה של ivf באסותא בתל אביב כל זה לא היה קורה. משפחת הורביץ 💞 נעמה עידן והילדים דין וגאיה"
מאת: חנה מ.
מאת: חנה מ.07/10/2020 10:04
קרא עוד
"הייתי אצל כמה מומחים לפריון, בעלי שם, לפני שהגעתי לד"ר אורון. אבל, כשהגעתי לד"ר אורון, היה לנו חיבור מיידי, הרגשתי שהגעתי לכתובת הנכונה, לרופאה ולאדם שהכי התאים עבורי ללוות אותי בתהליך ההפריה הארוך שעברתי (למעלה משנה וחצי) היותה רופאה מן המעלה הראשונה, אדם חכם, וגם אישה הם שילוב אופטימלי לתחום הפיריון. תהליכי ההפריה יכולים להיות מאוד מורכבים, ומסובכים הן גופנית והן נפשית, ואין כמו ד"ר אורון ללוות את המטופלת במסירות, רגישות, חכמה ומקצועיות. במהלך התהליך, ד"ר אורון עזרה לי לקבל כמה החלטות לא קלות, הנוגעות לתהליך הכניסה להריון ולהפריה, ונתנה לי עצות שהן שילוב של רופאה מומחית וחברה טובה. והכי חשוב, התוצאה הסופית היתה מעולה – ונולד לי ילד קסום. ד"ר אורון היא רופאה מסורה, זמינה בכל עת, רגישה, קשובה, ומסתכלת למטופלות שלה בגובה העיניים. היא באמת שם בשבילנו. היא עושה את כל מה שהיא יכולה עבור המטופלות שלה, החל בליווי רפואי מסור, אוזן קשבת, אמפתיה אמיתית, וכלה גם בתיקתוק של המינהלות מול קופת החולים. המטופלות שלה זוכות לשילוב ייחודי של טיפול בידי אחת מהמומחים/ות הפריון המובילים, שמדברת אל המטופלת בגובה העיניים ובהרבה חום ואהבה אין כמוה!"
מאת: רותם ב.
מאת: רותם ב.07/10/2020 07:00
קרא עוד
"לכתוב שיר הלל ותודה לרופא /ה זה דבר מקובל, מנומס ויפה, אבל איך אומרים תודה למלאך? הגעתי לד"ר גליה אורון בעקבות המלצה, לאחר שקיבלתי החלטה אמיצה להקים לבד משפחה. כאשה שעברה התעללות מינית בצעירותי היה חשוב לי שהרופא/ה שיטפל בי במיוחד בתחום הזה יהיה בראש ובראשונה אנושי, מתחשב, עדין וכמובן מקצועי. כבר בפגישה הראשונה עם ד"ר אורון הרגשתי שמדובר ברופאה שמבינה עניין, שמבינה אותי ושיש ביננו כימיה. הזמינות של ד"ר גליה אורון לכל שאלה כמעט בכל זמן היתה מדהימה ולאחר סדרת טיפולים והחזרת עובר ראשונה נקלטתי להריון הראשון שלי. ד"ר גליה אורון הצליחה לעזור לי לממש את שאיפתי להפוך לאמא וביום 6.3.2018 נולד בני הבכור תומר, אהבת חיי. מאז המשכתי בשרשרת ההמלצות מפה לאוזן בפני חברותי ומכריי והפניתי מטופלות נוספות לד"ר גליה אורון ביניהם גם את אחותי הקטנה שנתקלה בקשיים להיכנס להריון עם בעלה. לאחר סדרת טיפולים קצרה נקלטה אחותי להריון עם תאומות וביום 28.2.2019 ילדה אחותי את התאומות בריאות ושלמות. דרכי עם ד"ר גליה אורון עדיין לא הסתיימה וכיום הנני נמצאת בהריון השני וממתינה בציפייה ללידת ביתי השנייה, כמובן בעזרתה של ד"ר גליה אורון. ד" ר גליה אורון היקרה, תודה על המלאכה החשובה והגדולה, על מענה לכל היסוס ושאלה,על עידוד בכל הזדמנות ויותר מכל תודה גדולה על כך שתמיד היית שם עבורי. בהוקרה והערכה רבה רותם ברזל"
 מאת: מעיין י.
מאת: מעיין י. 06/10/2020 19:07
קרא עוד
"הגעתי לד"ר גליה אורון אחרי פגישות עם כמה רופאי פריון . היה חשוב לי חיבור נכון וכך היה. ד"ר אורון טיפלה בי במסירות אין קץ ונתנה לי טיפול עוטף, חם ומקצועי. היא היתה שם עבורי בכל ההוויה שלה, אכפתית, מתעניינת, רגישה, ומדויקת. הרגשתי לאורך כל הדרך שאני יכולה לסמוך עליה בעיניים עצומות ושאני במקום בטוח. היחס שלה היה מעל ומעבר למצופה בכל רגע נתון ואני לא יכולה לתאר לעצמי איך הייתי עוברת תהליך כל כך רגיש עם רופא/רופאה אחרים. ממליצה בחום רב!"
מאת: גליה מ
מאת: גליה מ 30/05/2011 14:50
קרא עוד
"שמי הוא גם גליה ואני נושאת עימי היסטוריה לא נעימה של בעיות פריון עקב טיפול שגוי של רופאים בעברי ויש גם להודות – מעט חוסר מזל. אל ד'ר גליה אורון הגעתי בייאושי עם היסטוריה מילדותית לא קלה ועם ייאוש גדול מאד. גדולתה של ד'ר אורון הייתה קודם כל באנושיותה הרבה; לא כל יום אתה נתקל ברופאה עם אינטליגנציה רגשית גבוהה כ'כ! לצד אנושיותה אציין את מקצועיותה הרבה.תאחרי כמעט 3 שנים של קשיים להכנס להריון ומס' ניתוחים גניקולוגים בליוויה של ד'ר אורון, הצלחתי להיכנס להריון, כמובן ששמחתי לא ידעה גבול. הריון זה לווה בלא מעט חרדות וגם כאן ד'ר אורון ליוותה אותי במהלכו: הרגיעה, הסבירה, ניחמה, והדריכה והיתה זמינה לי בכל עת. היום אני חובקת את ביתי הגר והיא בת 8 ימים. כשתגדל אספר לה על רופאה אחת שרבות בזכותה היא נמצאת כאן היום ואני לא מגזימה שכן בצערנו היינו מרחק של פסע ממציאת אלטרנטיבות נוספות כגון פונדקאות או אימוץ. במציאות שבו רופאים נאבקים על תנאים ומשכורת הוגנות ועובדים ימים כלילות, נפלא לגלות ולדעת שיש רופאה שרואה במלאכתה שליחות והיא מעל ולפני הכל בת אדם וכמובן גם אשת מקצוע נפלאה. אשרכם ואשרי שזכינו לרופאה כזאת. כן ירבו ושיהיה לכלכן בהצלחה בהמשך"
מאת: נורית ק
מאת: נורית ק 25/05/2011 23:28
קרא עוד
"דר' אורון ליוותה אותי (ואת בעלי) לאורך ההריון הראשון במסירות וברגישות יוצאות דופן!! השילוב הנדיר בין המקצועיות המרשימה, והיחס האישי והחם שהפגינה כלפינו לאורך כל הדרך, אפשרו לנו לעבור תקופה (שבחלקה הייתה לא קלה עכב כל מיני סיבוכים) בתחושה חד משמעית 'שיש על מי לסמוך', ואכן כך היה. גם היריון תקין לחלוטין מעלה פחדים, שאלות ותהיות רבות, על אחת כמה וכמה כשנאלצים להתמודד עם סיבוכים נוספים - אך הליווי האינטנסיבי של דר' אורון היווה עבורנו משענת, והגישה המקצועית הבלתי מתפשרת סיפקה לנו תחושת ביטחון... כיום אנו הורים מאושרים לילדה בריאה בת שנה +, ויכולים רק להמליץ על הרופאה המיוחדת שליוותה ותמכה בנו לאורך תהליך הפיכתנו להורים. תודה דר' אורון!!"
מאת: דנה ר.
מאת: דנה ר.04/06/2011 22:48
קרא עוד
"ד'ר אורון היא הרבה מעבר לגניקולוגית!!! מעבר למקצועיות והידע הרב והמעודכן, ד'ר אורון משרה רוגע, ביטחון ומהווה אוזן הקשבת. רגישותה נדירה!!! בנוסף, העניקה לנו מענה וזמינות לאורך כל ההיריון וברגעי אמת!!! ד'ר אורון אף ליוותה את לידתי ושילבה בין הרצון לאפשר לי לידה כמו שפינטזתי תוך שמירה על טיפול רפואי איכותי. ד'ר אורון איפשרה ללידה שלי להיות חוויה מעצימה ומרגשת. בעלי ואני מוקירים את כל פועלה! ממליצים בחום!! יישר כוח! תודה ענקית. דנה"
מטופלת של רופא זה?

כתבי בטופס למטה את חוות דעתך על רופא זה:

 • חוות הדעת על הרופא תפורסם רק במידה והרופא מאשר כי הינך מטופל/ת שלו.
 • האתר אינו מתחייב לפרסם כל תגובה ו/או לשלוח קופון זה אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

מידע כללי:

 • שימו לב: המידע בדף זה נמסר על ידי הרופא ומוצג כפי שנמסר ('As is')
 • המידע מעודכן לתאריך 10-07-2022.
 • איננו ממליצים על רופא ספציפי כלשהו והאחריות המלאה לבדיקת הרופא נשארת בידכן הגולשות (והגולשים)
 • תמורת הפניית גולשים לרופאים אנו מקבלים תמורה כספית המאפשרת, בין היתר, את פעילות האתר.

מידע בנושא התגובות:

 • אנו מייחסים חשיבות רבה לאמינות התגובות הנכתבות באתר ולתוכנם.
 • בתהליך בדיקת התגובות אנו מאמתים, בין היתר, את זהות הכותב, כדי לוודא כי הוא מטופל אמיתי של הרופא.
 • מומלץ לכתוב תגובה מקיפה ככל האפשר, בכדי שהמידע יועיל לגולשים.
 • לעיתים, בדיקה זו לוקחת מספר ימים. אנו עושים מאמץ לפרסם את התגובה בהקדם האפשרי.
Scroll to Top