פרידלר פרופ' שבח – טיפולי פוריות – פרופיל רופא

//
כתבי פידבק על פרופסור שבח פרידלר וקבלי מהאתר חינם
//

הזמנה זוגית לקפה ומאפה, ללא הגרלה!!!

//
לכתיבת חוות דעתך          לקריאת 8 תגובות - לחצי כאן


 

  אודות

פרופסור פרידלר שבח הינו פרופסור חבר קליני בחוג למיילדות וגינקולוגיה של בית הספר לרפואה ע"ש סקלר, באוניברסיטת תל-אביב. מומחה באנדוסקופיה גינקולוגית, בפרט בהיסטרוסקופיות ולפרוסקופיות הקשורות לטיפולי פוריות. פעיל מאד בתחום המחקר הקליני ופרסם מעל 80 עבודות בעיתונות הרפואית. לוקח חלק פעיל בהוראת סטודנטים לרפואה ומתמחים. הרצה בעשרות כינוסים מדעיים בארץ ובחו"ל. חבר ועד לשעבר באיגוד הישראלי לחקר הפוריות. חבר באגודה הישראלית לחקר הפוריות, בבאגודה האירופאית לפוריות ואמבירולוגיה ובאגודה האמריקאית לרפואת הרביה.
 

  מידע

בי"ח: פרופסור פרידלר מנהל את יחידת הפוריות וההפריה החוץ-גופית בבית החולים ברזילי באשקלון. בנוסף פרופסור פרידלר מנהל את מרפאת הפוריות של האישה והגבר, בקופת חולים מאוחדת, סניף שפרינצק, בתל-אביב. פרופ' שבח פרידלר הינו רופא בכיר בבית החולים "אסותא" בתל-אביב ובהרצליה "מדיקל סנטר". שימש כרופא בכיר ביחידה לפוריות והפריה חוץ-גופית במרכז הרפואי "אסף-הרופא".

השכלה: פרופ’ פרידלר שבח הינו בוגר בית-הספר לרפואה של "האוניברסיטה העברית" בירושלים.

התמחות: פרופ’ שבח פרידלר עבר התמחות ברפואת נשים, מיילדות ופריון, במחלקת הנשים והיולדות בבית החולים "ביקור חולים" בירושלים.

כתובת המרפאה: חיים לסקוב 36, הרצליה

פרוצדורות בפוריות שמבצע ו/או מאבחן רופא זה:

וי ירוק טיפולי פוריות
וי ירוק הפריה חוץ גופית

* ביטויים נוספים: Shevach Friedler

 

   פרופסור פרידלר - תגובות/ המלצות/ חוות דעת

מאת: חן 04/11/2018 19:32

"פשוטטט אלוף. משרה תחושה של רוגע סובלני.. מבין.
בזכותו היום אני אמא לבת בת 6 ולתאומים בני 4. פרופסור שבח פרידלר בנימה זו תודה, תודה שהפכת את חיי לשמחים מלאי אושר צחוק."

מאת: גל 10/10/2018 11:54

"שם המשפחה מדבר בעד עצמו. מקצועי, נעים, עדין מאוד (שאיבות בלי הרדמה!) ומצחיק (בזמן שאיבה!). בזכותו יש לי תאומים קסומים, ועוד אחד שהגיע בפוקס.ממליצה בחום!!!! "

מאת: טלי יעקב 06/06/2018 14:40

" הגעתי לפרופסור פרידלר אחרי חוויות לא נעימות עם רופא פריון ידוע מאוד שגבה ממני סכומי עתק והעניק שרות גרוע ומזלזל, הבטיח המון הבטחות שבדיעבד למדתי שרובן ככולן לא ראליות. מה רבה היתה הפתעתי כשפרופסור פרידלר קיבל אותי בנועם ובסבר פנים יפות, היה סבלני והשיב לכל שאלותי, מה גם שהינו מקצועי ביותר ובעל ידע נרחב מאוד בתחום הפוריות. תמיד בסבלנות ובחיוך זמין בכל עת גם בנייד האישי שלו. רופא נהדר מומלץ בחום!!!"

מאת: טינה נחום 12/03/2018 09:27

"בזכותו זכיתי בילדה מדהימה. רופא מדהים, מקשיב ומשרה אוירה רגועה, כחד הורית עזר לי בתהליך וברוך השם יש לי ילדה. שלחתי מס' זוגות וברוך השם גם הם זכו בילדים, הוא אלוף."

מאת: סיגל זינדני 24/01/2017 09:28

"מצטרפת פה לכל ההמלצות החמות על פרופ' שבח. כמטופלת של קופ'ח מאוחדת זכיתי ליחס מדהים ומקצועי .זה ממש לא ברור מאליו כאשר לא מדובר באופן פרטי. כרגע אני מנסה להביא ילד שני לעולם. פעם ראשונה הצליחה עם פרופ' שבח לאחר שני טיפולים. סומכת על הדרך שלו והביטחון שלו שאכנס להריון. הוא מאד מקצועי ,נינוח,מסביר,זמין ,עדין. ממליצה בחום."

מאת: פולינה פנקרטוב 14/11/2016 12:47

"אני זכיתי להיות מטופלת של פרופ' פרידלר ובזכותו יש לי תאומים. הוא רופא מדהים, שהחזיר לי את האמונה ברפואה ציבורית. בתור סתם עוד מטופלת של קופ'ח מאוחדת קיבלתי יחס ומעקב מדהימים! והתוצאה כמובן מדברת בעד עצמה 🙂 מאז אני שלחתי אליו כמה וכמה נשים, וכולן יצאו עם ידיים מלאות :)"

מאת: אורטל גולן 05/09/2016 22:11

"אני ובעלי נפגשנו עם פרופסור פרידלר אין דרך להסביק במילים איזה רופא מדהים יודע להתייחס להקשיב ולהרגיע ממליצה בחום"

מאת: טינה נחום 22/01/2016 17:15

"רופא מדהים.....בזכותו יש לי ילדה מהממת ולאחותי 3 נכדים מקסימים ומאמינה שיהיו עוד המלצתי לכמה זוגות להגיע אליו וברוך השם הצליחו."


כתבי פידבק על רופא זה וקבלי קופון זוגי חינם

מטופלת של רופא זה?

כתבי פידבק על רופא זה וקבלי מהאתר קופון
זוגי לקפה ומאפה ברשת קפה קפה - חינם.

ראו למטה

שם:
אימייל:
כתבי תגובה:

⇐ הקופון ניתן למימוש בסניפי רשת קפה קפה בלבד. תוקף הקופון הינו ל - 3 חודשים.

⇐ נא וודאי כי כתובת האימייל שלך נכונה. לכתובת זו ישלח הקופון.

⇐ האתר אינו מתחייב לפרסם כל תגובה ו/או לשלוח קופון זה אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

השאירי תגובה:

התגובות סגורות.