פרופ' פרידלר שבח - טיפולי פוריות - פרופיל רופא

במסגרת דפי המידע על רופאים המבצעים טיפולי פוריות אנו מציגים בפניכם סקירה בסיסית על רופא זה (המידע נאסף מרחבי האינטרנט ולמערכת אין שום אחריות על מהימנותו או נכונותו):

מטופלת של פרופ' פרידלר ?

כתבי תגובה על רופא זה

פרופסור פרידלר שבח הינו פרופסור חבר קליני בחוג למיילדות וגינקולוגיה של בית הספר לרפואה ע"ש סקלר, באוניברסיטת תל-אביב. מומחה באנדוסקופיה גינקולוגית, בפרט בהיסטרוסקופיות ולפרוסקופיות הקשורות לטיפולי פוריות. פעיל מאד בתחום המחקר הקליני ופרסם מעל 80 עבודות בעיתונות הרפואית. לוקח חלק פעיל בהוראת סטודנטים לרפואה ומתמחים. הרצה בעשרות כינוסים מדעיים בארץ ובחו"ל. חבר ועד לשעבר באיגוד הישראלי לחקר הפוריות. חבר באגודה הישראלית לחקר הפוריות, בבאגודה האירופאית לפוריות ואמבירולוגיה ובאגודה האמריקאית לרפואת הרביה.

 • שם הרופא:

  פרופ' פרידלר שבח

 • השכלה:

  פרופ’ פרידלר שבח הינו בוגר בית-הספר לרפואה של "האוניברסיטה העברית" בירושלים.

 • התמחות:

  ללא מידע

 • בית חולים:

  פרופסור פרידלר מנהל את יחידת הפוריות וההפריה החוץ-גופית בבית החולים ברזילי באשקלון. בנוסף פרופסור פרידלר מנהל את מרפאת הפוריות של האישה והגבר, בקופת חולים מאוחדת, סניף שפרינצק, בתל-אביב. פרופ' שבח פרידלר הינו רופא בכיר בבית החולים "אסותא" בתל-אביב ובהרצליה "מדיקל סנטר". שימש כרופא בכיר ביחידה לפוריות והפריה חוץ-גופית במרכז הרפואי אסף-הרופא

 • מרפאה פרטית:

  ללא מידע

 • ביטויים נוספים:

  Shevach Friedler

בדיקות שהרופא מבצע:

לקריאת מאמרים נבחרים:

שימו לב: לרופאים שיתופים שונים עם קופות החולים וביטוחי הבריאות, ומומלץ לפנות אליהם באמצעות מספר טלפון קיים ולברר האם קיים שיתוף עם אחד מהגורמים הבאים: מכבי, מכבי מגן כסף, מכבי מגן זהב, מכבי סל בסיסי, כללית מושלם, כללית מושלם זהב, כללית מושלם פלטינום, לאומית, לאומית זהב, לאומית כסף, מאוחדת עדיף, מאוחדת שיא, מאוחדת זהב, הראל, כלל, שילוח, פניקס, מנורה, מגדל

* מצאת טעות בפרטים? – לחץ כאן
* אתה הרופא ומצאת טעות? – לחץ כאן
* הוסיפי המלצה/ המלצות על רופא זה.

מאת: נופר
מאת: נופר15/03/2022 13:20
קרא עוד
"לפני כשלוש שנים התחלתי טיפולי פוריות אצל פרופסור שבח ואכן בסבב השלישי נקלטתי עם אווירת רוגע ושלווה ויחס אישי הכי חם ונעים שיש"
מאת: ענת נזוקרו
מאת: ענת נזוקרו01/03/2021 13:31
קרא עוד
"שלום, אני מטופלת אצל פרופסור שבח כשלושה חודשים במדיקל. אדם מקסים ואדיב. מלא סבלנות ורגוע מאוד"
מאת: חן
מאת: חן 04/11/2018 19:32
קרא עוד
"פשוטטט אלוף. משרה תחושה של רוגע סובלני.. מבין. בזכותו היום אני אמא לבת בת 6 ולתאומים בני 4. פרופסור שבח פרידלר בנימה זו תודה, תודה שהפכת את חיי לשמחים מלאי אושר צחוק."
מאת: גל
מאת: גל10/10/2018 11:54
קרא עוד
"שם המשפחה מדבר בעד עצמו. מקצועי, נעים, עדין מאוד (שאיבות בלי הרדמה!) ומצחיק (בזמן שאיבה!). בזכותו יש לי תאומים קסומים, ועוד אחד שהגיע בפוקס.ממליצה בחום!!!! "
את: טלי יעקב
את: טלי יעקב 06/06/2018 14:40
קרא עוד
" הגעתי לפרופסור פרידלר אחרי חוויות לא נעימות עם רופא פריון ידוע מאוד שגבה ממני סכומי עתק והעניק שרות גרוע ומזלזל, הבטיח המון הבטחות שבדיעבד למדתי שרובן ככולן לא ראליות. מה רבה היתה הפתעתי כשפרופסור פרידלר קיבל אותי בנועם ובסבר פנים יפות, היה סבלני והשיב לכל שאלותי, מה גם שהינו מקצועי ביותר ובעל ידע נרחב מאוד בתחום הפוריות. תמיד בסבלנות ובחיוך זמין בכל עת גם בנייד האישי שלו. רופא נהדר מומלץ בחום!!!"
מאת: טינה נחום
מאת: טינה נחום 12/03/2018 09:27
קרא עוד
"בזכותו זכיתי בילדה מדהימה. רופא מדהים, מקשיב ומשרה אוירה רגועה, כחד הורית עזר לי בתהליך וברוך השם יש לי ילדה. שלחתי מס' זוגות וברוך השם גם הם זכו בילדים, הוא אלוף."
מאת: סיגל זינדני
מאת: סיגל זינדני 24/01/2017 09:28
קרא עוד
"מצטרפת פה לכל ההמלצות החמות על פרופ' שבח. כמטופלת של קופ'ח מאוחדת זכיתי ליחס מדהים ומקצועי .זה ממש לא ברור מאליו כאשר לא מדובר באופן פרטי. כרגע אני מנסה להביא ילד שני לעולם. פעם ראשונה הצליחה עם פרופ' שבח לאחר שני טיפולים. סומכת על הדרך שלו והביטחון שלו שאכנס להריון. הוא מאד מקצועי ,נינוח,מסביר,זמין ,עדין. ממליצה בחום."
מאת: פולינה פנקרטוב
מאת: פולינה פנקרטוב 14/11/2016 12:47
קרא עוד
"אני זכיתי להיות מטופלת של פרופ' פרידלר ובזכותו יש לי תאומים. הוא רופא מדהים, שהחזיר לי את האמונה ברפואה ציבורית. בתור סתם עוד מטופלת של קופ'ח מאוחדת קיבלתי יחס ומעקב מדהימים! והתוצאה כמובן מדברת בעד עצמה 🙂 מאז אני שלחתי אליו כמה וכמה נשים, וכולן יצאו עם ידיים מלאות :)"
מאת: אורטל גולן
מאת: אורטל גולן 05/09/2016 22:11
קרא עוד
"אני ובעלי נפגשנו עם פרופסור פרידלר אין דרך להסביק במילים איזה רופא מדהים יודע להתייחס להקשיב ולהרגיע ממליצה בחום"
מאת: טינה נחום
מאת: טינה נחום22/01/2016 17:15
קרא עוד
"רופא מדהים.....בזכותו יש לי ילדה מהממת ולאחותי 3 נכדים מקסימים ומאמינה שיהיו עוד המלצתי לכמה זוגות להגיע אליו וברוך השם הצליחו."
מטופלת של רופא זה?

כתבי בטופס למטה את חוות דעתך על רופא זה:

 • חוות הדעת על הרופא תפורסם רק במידה והרופא מאשר כי הינך מטופל/ת שלו.
 • האתר אינו מתחייב לפרסם כל תגובה ו/או לשלוח קופון זה אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

מידע בנושא התגובות:

 • אנו מייחסים חשיבות רבה לאמינות התגובות הנכתבות באתר ולתוכנם.
 • בתהליך בדיקת התגובות אנו מאמתים, בין היתר, את זהות הכותב, כדי לוודא כי הוא מטופל אמיתי של הרופא.
 • מומלץ לכתוב תגובה מקיפה ככל האפשר, בכדי שהמידע יועיל לגולשים.
 • לעיתים, בדיקה זו לוקחת מספר ימים. אנו עושים מאמץ לפרסם את התגובה בהקדם האפשרי.

מידע כללי:

 • שימו לב: המידע בדף זה נמסר על ידי הרופא ומוצג כפי שנמסר ('As is')
 • איננו ממליצים על רופא ספציפי כלשהו והאחריות המלאה לבדיקת הרופא נשארת בידכן הגולשות (והגולשים)
 • תמורת הפניית גולשים לרופאים אנו מקבלים תמורה כספית המאפשרת, בין היתר, את פעילות האתר.
Scroll to Top