לוין ד"ר דן – טיפולי פוריות – פרופיל רופא

במסגרת דפי המידע על רופאים המבצעים טיפולי פוריות אנו מציגים בפניכם סקירה בסיסית על רופא זה (המידע נאסף מרחבי האינטרנט ולמערכת אין שום אחריות על מהימנותו או נכונותו):
שימי לב!
נושאים העשויים לעניין אותך :
» איך להקטין עלויות פגישת היעוץ עם רופא פוריות?
» כיצד לבחור את רופא הפוריות המתאים לך?
 

  אודות


דוקטור לוין דן מלמד סטודנטים לרפואה ומתמחים בתחום רפואת הנשים והפוריות. פירסם מאמרים ופרקים בספרי לימוד רפואת נשים ופוריות.
 

  מידע

בי"ח: דוקטור לוין הינו רופא בכיר ביחידת ההפרייה החוץ גופית ובמחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי "קפלן" ברחובות.

השכלה: ד”ר לוין דן הינו בוגר לימודי רפואה באוניברסיטת תל-אביב.

התמחות: ד”ר דן לוין עבר התמחות בתחום רפואת נשים יילוד ופוריות במרכז רפואי "קפלן" ברחובות. עבר תת התמחות בתחום טיפולי פוריות, הפרייה חוץ גופית וניתוחים זעיר פולשין באוניברסיטת McGill בקנדה.

כתובת המרפאה: רח' הברזל 11 כניסה A קומה 6, מרפאה 14, רמת החייל תל אביב.

* ביטויים נוספים: Dr. Levin Dan, גניקולוג

 

   דר' לוין דן - תגובות/ המלצות/ חוות דעת


מאת: אורלי 20/03/2019 22:47

"שלום רב, אשמח לשתף אתכם בבדיקת צילום רחם אצל דר לוין דן, במרפאת מכבי ברחובות. חששתי מאוד מהבדיקה הנ'ל לאור הסיפורים ומהקריאה באינטרנט ונורא נלחצתי מכך. כשנכנסתי לבדיקה דר לוין קיבל אותי במאור פנים קשוב וסבלני, את הבדיקה הוא עשה ברגישות רבה ובזהירות, ודאג לכך שארגיש בנוח למרות המבוכה ואי הנעימות מהבדיקה עצמה. הבדיקה ארכה כ 20 -25 דקות מרגע כניסתי לחדר ועד יציאתי ממנה. הבדיקה לא כאבה כמו שחשבתי שתהיה ולא הצטרכתי כלל משככי כאבים, רמת הכאב הייתה פחות מכאבי מחזור ואם כבר היה סוג של כאב זה רק מעט לחץ בבטן התחתונה למספר שניות. חייבת לציין שדר' דן לוין רופא מקסים, עדין, סימפטי, יסודי ומקצועי, ובעצם כל מה שאפשר לבקש על רופא נשים טוב , דר' לוין הוריד לי את מפלס הלחץ שהייתי נתונה בו וזה היה חשוב יותר מכל כאב, ממליצה לעשות אצלו בחום למי שזקוקה לכך. לצערי הרבה נשים לא מודעות לנושא הבדיקה ונתונות תחת לחץ ומידע לא תמיד מהימן ויש כל כך הרבה שאלות וחששות למה שמצופה לנו. מקווה שההמלצה הזו תוכל להרגיע ולעזור לכל אחת שעתידה לעבור זאת. תודה רבה ובהערכה רבה לד'ר לוין על חוויה טובה."

מאת: אושרת 13/07/2018 12:24

"שלום רב, אני רוצה לשתף אתכם בבדיקה צילום רחם שעברתי היום 13.7.2018 בבית חולים אסותא רמת החייל על ידי ד'ר דן לוין. היו לי הרבה חששות והייתי נתונה ללחץ רב לאור התגובות שראיתי באינטרנט טרם הגעתי לבדיקה אך לשמחתי ד'ר לוין הרגיע אותי וכל כך היה סבלני כלפיי למרות הדמעות שרק זלגו ממני. הבדיקה ארכה מרגע כניסתי לחדר ועד ליציאה ממנו 20 דק' בערך כולל החלפת בגדים. מרוב הלחץ לקחתי 2 כדורי אדוויל טרם הבדיקה כי זה מה שהרוב כתבו באינטרנט..כדי לשכך את הכאבים..הבדיקה עצמה לא כאבה כלל אלא הרגשה של אי נוחות ופה ההבדל הגדול. לאורך כל זמן הבדיקה ד'ר לוין שאל האם כואב לי והשבתי שלא. חיכיתי לכאב שאותו 'הבטיחו' בפורומים באינטרנט אבל לשמחתי הוא לא הגיע. הבטחתי לעצמי שאם לא יכאב לי אני אשתף כדי שבנות כמוני לא ייכנסו ללחץ מיותר בו אני הייתי נתונה. כמובן שהעניין הוא אינדיווידואלי והעיקר לא להיות בלחץ. תודה רבה לד'ר דן לוין. שיהיה חודש טוב לכולם ושבת שלום. אושרת"


כתבי פידבק על רופא זה

מטופלת של רופא זה?

כתבי בטופס למטה את חוות דעתך על רופא זה:

ראו למטה

שם:
אימייל:
כתבי תגובה:

⇐ חוות הדעת על הרופא תפורסם רק במידה והרופא מאשר כי הינך מטופל/ת שלו.

⇐ האתר אינו מתחייב לפרסם כל חוות דעת אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

השאירי תגובה:

התגובות סגורות.