לוין ד"ר דן – טיפולי פוריות – פרופיל רופא

במסגרת דפי המידע על רופאים המבצעים טיפולי פוריות אנו מציגים בפניכם סקירה בסיסית על רופא זה (המידע נאסף מרחבי האינטרנט ולמערכת אין שום אחריות על מהימנותו או נכונותו):
שימי לב!
נושאים העשויים לעניין אותך :
» איך להקטין עלויות פגישת היעוץ עם רופא פוריות?
» כיצד לבחור את רופא הפוריות המתאים לך?
 

  אודות


דוקטור לוין דן מלמד סטודנטים לרפואה ומתמחים בתחום רפואת הנשים והפוריות. פירסם מאמרים ופרקים בספרי לימוד רפואת נשים ופוריות.
 

  מידע

בי"ח: דוקטור לוין הינו רופא בכיר ביחידת ההפרייה החוץ גופית ובמחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי "קפלן" ברחובות.

השכלה: ד”ר לוין דן הינו בוגר לימודי רפואה באוניברסיטת תל-אביב.

התמחות: ד”ר דן לוין עבר התמחות בתחום רפואת נשים יילוד ופוריות במרכז רפואי "קפלן" ברחובות. עבר תת התמחות בתחום טיפולי פוריות, הפרייה חוץ גופית וניתוחים זעיר פולשין באוניברסיטת McGill בקנדה.

כתובת המרפאה: רח' הברזל 11 כניסה A קומה 6, מרפאה 14, רמת החייל תל אביב.

* ביטויים נוספים: Dr. Levin Dan, גניקולוג

 

   דר' לוין דן - תגובות/ המלצות/ חוות דעת


מאת: אושרת 13/07/2018 12:24

"שלום רב, אני רוצה לשתף אתכם בבדיקה צילום רחם שעברתי היום 13.7.2018 בבית חולים אסותא רמת החייל על ידי ד'ר דן לוין. היו לי הרבה חששות והייתי נתונה ללחץ רב לאור התגובות שראיתי באינטרנט טרם הגעתי לבדיקה אך לשמחתי ד'ר לוין הרגיע אותי וכל כך היה סבלני כלפיי למרות הדמעות שרק זלגו ממני. הבדיקה ארכה מרגע כניסתי לחדר ועד ליציאה ממנו 20 דק' בערך כולל החלפת בגדים. מרוב הלחץ לקחתי 2 כדורי אדוויל טרם הבדיקה כי זה מה שהרוב כתבו באינטרנט..כדי לשכך את הכאבים..הבדיקה עצמה לא כאבה כלל אלא הרגשה של אי נוחות ופה ההבדל הגדול. לאורך כל זמן הבדיקה ד'ר לוין שאל האם כואב לי והשבתי שלא. חיכיתי לכאב שאותו 'הבטיחו' בפורומים באינטרנט אבל לשמחתי הוא לא הגיע. הבטחתי לעצמי שאם לא יכאב לי אני אשתף כדי שבנות כמוני לא ייכנסו ללחץ מיותר בו אני הייתי נתונה. כמובן שהעניין הוא אינדיווידואלי והעיקר לא להיות בלחץ. תודה רבה לד'ר דן לוין. שיהיה חודש טוב לכולם ושבת שלום. אושרת"


כתבי פידבק על רופא זה

מטופלת של רופא זה?

כתבי בטופס למטה את חוות דעתך על רופא זה:

ראו למטה

שם:
אימייל:
כתבי תגובה:

⇐ חוות הדעת על הרופא תפורסם רק במידה והרופא מאשר כי הינך מטופל/ת שלו.

⇐ האתר אינו מתחייב לפרסם כל חוות דעת אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

השאירי תגובה:

התגובות סגורות.