פרופ' רבל אריאל - טיפולי פוריות - רופא מומחה

במסגרת האתר נצרף פרופילי מידע אודות רופאים נבחרים המבצעים טיפולי פוריות, אנו מתכבדים לצרף סקירה אודות פרופסור רבל, מנהל יחידת הפוריות וההפריה החוץ גופית במרכז הרפואי אסף הרופא.

במרפאתו של פרופ' רבל ניתן לקבל ייעוץ גם באונליין בנושאי פוריות והיסטרוסקופיה.
לקביעת תור, אנא צרי קשר עם המרפאה.

מטופלת של פרופ' רבל ?

כתבי תגובה וקבלי מהאתר חינם 100 ש"ח גיפט קארד לרשתות המובילות

פרופסור רבל הוא המנהל הרפואי של חברת "קדימהסטם".
אב לארבעה וסב לשלושה. למד ברחובות ושירת בצנחנים.

פרופ' אריאל רבל הוא רופא פוריות העוסק בעיקר ברחם, בשחלה, בחצוצרות ובבלוטת יותרת המוח מעל ל-20 שנה. ומומחה בין היתר בהיסטרוסקופיה שביצע בהצלחה לאלפי נשים.

פרופסור רבל מבצע פרוצדורות רבות ובינהן, תרומת ביצית, הקפאת רקמת השחלה ושימור ביציות. כמו כן הוא מבצע הדמיות רבות של הרחם. לפרופ' אריאל רבל ניסיון רב בביצוע בדיקת ההיסטרוסקופיה והוא ביצע אותה לאלפי נשים.

פרופסור רבל השלים את לימודי רפואה באוניברסיטה עברית והתמחות בבית החולים הדסה בירושלים. את התמחות העל ביצע בתחום כירורגיה אנדוסקופית של בעיות פוריות, באוניברסיטת טורונטו באונטאריו קנדה.

פרופסור אריאל רבל הקים בבית החולים בהדסה את תוכנית תרומת ביצית בשיתוף מרפאת פרופ' פילקה (חלוץ הפריה חוץ גופית בצ'כיה).

קיבל על מחקריו פרסים רבים והוענקה לו תעודת פרופ' חבר באוניברסיטה העברית ובהמשך באוניברסיטת תל אביב. בנוסף, הדריך תלמידים למאסטר ולדוקטוראט במדעי הרפואה.

שימש כפרופסור אורח באוקספורד אנגליה וסטנפורד קליפורניה. כמו כן, פרופ' רבל הביא לארץ את המוצר essure לצינתור חצוצרות.

הרחם הוא איבר עשוי שריר ולו שלושה פתחים. פתח לכל אחת משתי החצוצרות ופתח לצוואר הרחם. הדמיה של הרחם מתבצעת בשלוש שיטות:

 • היסטרוסקופיה- מבט לחלל הרחם.
 • אולטראסאונד
 • רנטגן עם יוד המוזרק דרך צוואר הרחם

היסטרוסקופיה מאפשרת מבט אמיתי לחלל הרחם בסיוע סיב אופטי, אליו מצרפים מקור אור חזק וכן תמיסת נוזלים פיסיולוגיים כדי שהחלל יתמלא ויתאפשר לראותו. מצלמה hd משלימה את הציוד ומאפשרת לתעד את חלל הרחם.

בשנת 1997 למד פרופ' רבל באוניברסיטת פריס שיטה חדשנית שפותחה שם להיסטרוסקופ hamou, היסטרוסקופ הקרוי על שם מפתחו דוקטור יעקב חמו (Professor Jacque Hamou).
פרופסור רבל למד אצל דוקטור חמו ואף הוענקה לו דיפלומה של בית הספר הראשון בעולם להיסטרוסקופיה, בנוסף פרופסור אריאל רבל היה מהראשונים לבצע בדיקה ללא ספקולום – כלומר ווגינוסקופיה. הבדיקה נעשית ללא מכשיר נוספים וללא כאב.

פרופ' רבל נבחר כיושב ראש סניף ירושלים של האיגוד הישראלי למילדות וגינקולוגיה למשך שלוש קדנציות.

המוטו של פרופ' רבל:
אחרי שנים רבות במערכת הציבורית ובמחקר והוראה אני מעוניין כעת לתת שירות מקצועי עם חיוך למטופלות גם במגזר הפרטי.

 • מרפאה פרטית:

  אסותא רמת החייל.

 • מרפאה וירטואלית:

  במרפאה ניתן לקבל יעוץ און-ליין בנושאי פוריות והיסטרוסקופיה. לקביעת תור, אנא צרי קשר בטלפון המופיע מעלה.

 • השכלה:

  פרופ' אריאל רבל סיים את לימודיו בבית הספר לרפואה באוניברסיטה העברית, ירושלים.

 • התמחות:

  פרופ' רבל אריאל עבר התמחות בגניקולוגיה ומיילדות בבי"ח הדסה, ירושלים.

 • שפות אותן דובר הרופא:

  אנגלית וצרפתית ברמת שפת אם.

 • ביטויים נוספים:

  Ariel Revel

בדיקות שהרופא מבצע:

פאנל מומחי שימור פוריות – על כל החסמים והמכשולים בתהליך שימור פוריות
מכתב תודה לפרופסור אריאל רבל. 12-2020
מאת: נועה
מאת: נועה18/01/2022 16:11
קרא עוד
"אל פרופ׳ אריאל רבל הגעתי לאחר אכזבה גדולה מאוד ולאחר טיפול כושל של רופא ידוע מאוד ובעל שם ומוניטין נרחב. האכזבה העמוקה התבטאה הן מתוצאות הטיפול והן מהיחס הקר שקיבלתי - דבר שגרם לי לחפש מיידית אחר רופא אחר. מניסיון - שם ידוע ויחסי ציבור נרחבים לא מעידים על כלום. עוד בשיחת הטלפון הראשונה שלי עם פרופ׳ רבל, התגלתה אישיותו המופלאה והצנועה במלוא הדרה. הגעתי אליו במצב שפוף ועם תקווה מנופצת. שיתפתי אותו בפרטי המקרה שלי, והוא הקשיב בסבלנות עם תשומת לב לפרטים הקטנים וגילה אנושיות, חביבות, התחשבות והזדהות אמיתיים ששבו אותי, ובנוסף הקרין תקווה גדולה. ידעתי שהגעתי למקום הנכון. לכל אורך הטיפול פרופ׳ רבל שידר לי כל כך הרבה אופטימיות, תקווה ורצון לסייע, מה שגרם לי לבטוח מחדש בתהליך ולהאמין שיהיה בסדר. מקצועניותו וקפדנותו הן אחר הבדיקות, המעקב וזמינותו המיידית לכל שאלה, ותמיד עם חיוך וסבלנות מדהימה - הוכיחו לי מעל לכל ספק שהוא רופא ואדם נדיר ומשכמו ומעלה. כמובן, שגם תוצאות הטיפול של פרופ' רבל דיברו בעד עצמן. ברצוני להודות לו מכל הלב על הכל ולשבח את פעילותו, מסירותו העצומה ומקצועיותו. כל כך מודה, מאושרת ושמחה על כך שנצטלבו דרכנו ושהגעתי אליו. זכיתי! ממליצה עליו בכל פה - מלאך שהוא גם רופא בחסד עליון. פרופ' רבל - מודה לך על הכל. היית שליח נאמן עבורי."
מאת: טלי פרנס גיגי
מאת: טלי פרנס גיגי18/01/2022 14:52
קרא עוד
"פרופסור רבל יעץ לי אחרי מספר טיפולי iui ivf מביציות שלי שלא צלחו החל מגיל 41 ועד 43 בגיל 44 פניתי הודות לו לתרומת ביצית ובזכות יעוצו נקלטתי פעמיים להריון מתורמות אם כי בנתיים. לא ילדתי והפלתי בסוף טרימסטר ראשון ללא יעוץ ממנו לא הייתי חווה הריון אפלו לא בשלביו הראשונים אם הייתי פוגשת אותו בגיל 30 ככל הנראה כבר הייתי היום אם לילדים ללא תרומת ביצית ובכל זאת נפגשנו לאחר שצפיתי בתוכנית שהתארח בטלוזיה אצל פרופסור קרסו ואח"כ במסגרת ציבורית במרכז רפואי אסף הרופא ופרטית בנארא. מבחינתי הוא מבין עניין ומומלץ"
מאת: דרור עמדי
מאת: דרור עמדי 19/12/2021 10:33
קרא עוד
"פרופ' רבל המלאך שגאל אותי מכאבים וייסורים. אחרי שנים של סבל עם דימומים שלא פוסקים, כאבים ועשרות רופאים שלא ידעו לומר מה הבעיה, הגעתי לפרופ' רבל שביסודיות, נועם, מקצועיות ואנושיות רבה מצא וטיפל לי בבעיה. הצליח להחזיר לי את איכות החיים!!! תודה לך פרופ' רבל"
מאת: דורית קלין
מאת: דורית קלין 11/11/2020 17:05
קרא עוד
"פרופ' אריאל רבל הוא ההגדרה שלי למלאך!!!! פרופ' רבל מהווה כלי בידי אלוהים לטובת נס הבריאה - השגת הריון ולידה. אובחנתי בגיל 21 כחולה באנדומטריוזיס ומאותו רגע עברתי מסכת ייסורים שאינם ניתנים לתיאור במילים. יד הגורל הפגישה אותי עם פרופ' רבל בזמן שביקשתי להכנס להריון. פרופ' רבל ליווה אותי לאורך כל הדרך, יד ביד בשקט, נועם ורוגע המאירים את משנתו המקצועית הבלתי מתפשרת. ידע רפואי, מדעי ומקצועי הם נכס הכרחי בתהליך זה אך הוא ניתן לרכישה וללימוד, כאשר תכונות אלו משולבות עם הרגישות, האכפתיות והדרך בה פרופ' רבל מתנהל מול כל מטופלת היא הופכת אותו לרופא נדיר וייחודי. עברתי מספר ניתוחים (מעבר לטיפולי ה IVF) מאוד מורכבים ומוצלחים תחת ידו המיומנת של פרופ' רבל. תמיד חשתי בטחון מלא וגמור בכל תהליך רפואי שעברתי אצלו. מעבר לכך, פרופ' רבל היה קשוב לרצונות שלי, לצרכים שלי וליכולות שלי. לאורך כל התהליך הארוך והמייגע (שנים ארוכות) ניהלנו דו שיח מתמיד על אופן הטיפול והדרכים הטובות והיעילות ביותר להשגת הריון תוך כדי הקשבה לצרכים שלי. ההתאמה האישית הזו לצורכי האישה הוא ייחודי ומדהים. אומנם קיים פרוטוקול רפואי מסודר לטיפולי IVF אך פרופ' רבל מצליח להתאים זאת לכל מטופלת תוך התחשבות במצבה הפיזי והנפשי (ואני מעידה על כך בשמי ובשם חברות שטופלו אצלו). פורפ' רבל אינו חוסך בפיזור הרגישות שלו והחמלה כלפי כל מטופלת והיא אשר הופכת אותו למלאך. בזכות פרופ' רבל יש לי ילדה מקסימה ומיוחדת במינה. אין לי ספק כי המניות הרבות של פרופ' רבל בקיומה ניכרות באשיות שלה. זה אולי נשמע מצחיק אך אני בהחלט מאמינה כי לא רק המטען הגנטי מגיע לעובר אלא גם הטיפול, התפילות וכל הדמעות נטועות בבסיס העובר ומשם אל התינוק והאדם אשר הוא הופך להיות. אשמח להמליץ באופן אישי ולדבר עם כל מי שחפצה לדעת יותר על פרופ' רבל. ניתן להשיג אותי במייל זה. בהצלחה לכל מי שנמצאת בתהליך זה"
מאת: אילנה
מאת: אילנה 10/11/2020 23:23
קרא עוד
"רופא מקצועי, בעל ידע ונסיון נרחב, אדיב ואמפתי, מנסה לעזור. ממליצה מאוד."

מטופלת של רופא זה?
כתבי את תגובה על רופא זה וקבלי מהאתר קופון 100 שקלים מתנה לרשתות מובילות
(תוקף הקופון  5 שנים)

 •  תוקף הקופון הינו ל – 5 שנים.
 • נא וודאי כי כתובת האימייל שלך נכונה. לכתובת זו ישלח הקופון.
 • האתר אינו מתחייב לפרסם כל תגובה ו/או לשלוח קופון זה אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

מידע בנושא התגובות:

 • אנו מייחסים חשיבות רבה לאמינות התגובות הנכתבות באתר ולתוכנם.
 • בתהליך בדיקת התגובות אנו מאמתים, בין היתר, את זהות הכותב, כדי לוודא כי הוא מטופל אמיתי של הרופא.
 • מומלץ לכתוב תגובה מקיף ככל האפשר, בכדי שהמידע יועיל לגולשים.
 • לעיתים, בדיקה זו לוקחת מספר ימים. אנו עושים מאמץ לפרסם את התגובה בהקדם האפשרי.

מידע כללי:

 • שימו לב: המידע בדף זה נמסר על ידי הרופא ומוצג כפי שנמסר ('As is')
 • המידע מעודכן לתאריך 18-01-2022.
 • איננו ממליצים על רופא ספציפי כלשהו והאחריות המלאה לבדיקת הרופא נשארת בידכן הגולשות (והגולשים)
 • תמורת הפניית גולשים לרופאים אנו מקבלים תמורה כספית המאפשרת, בין היתר, את פעילות האתר.
Scroll to Top