סיפור ההצלחה של דקלה

סיפור ההצלחה של דקלה

הסיפור של דקלה

אחרי שנה של טיפולים, אמא לתינוקת מקסימה

קצת עלי..

דקלה (כינוי), בת 29, נשואה + תינוקת, אחרי שנה של טיפולי פוריות שהתחילו בהזרעות..

רגע של תקווה:

"כבר מהמפגש הראשון איתו רק מהחיוך שלו, ידעתי בודאות בלי להסס שאיתו נצליח להביא ילד לעולם!…"

רגע של ייאוש:

"הטיפול שנתן לנו בלבל אותנו ולא התאים לאופי שלנו…."

וזה הסיפור שלי:

אני ובעלי לאחר שנתיים של נישואים החלטנו לנסות להיכנס להריון, לאחר שנה של נסיונות פנינו לגינקולוג מומחה במרכז למעקב….אך הטיפול שנתן לנו בלבל אותנו ולא התאים לאופי שלנו. מכיוון שעברנו לגור בצפון היינו צריכים להחליף את הרופא, קרוב יותר לאזור המגורים שלנו.

דרך רופא בקופה הגענו לרופא המדהים שלנו-פרופ זאב בלומנפלד, כבר מהמפגש הראשון איתו רק מהחיוך שלו, ידעתי בודאות בלי להסס שאיתו נצליח להביא ילד לעולם!

לאחר שנה של טיפולים, תחילה הזרעות מספר חודשים ולבסוף כאשר אנחנו הרגשנו שכבר הגיע הזמן הנכון-טיפול ivf, הוחזרו 2 ביציות מופרות, שניהם התפתחו אך רק אחת ממש שרדה ( שמאוד שימח את הרופא שמהתחלה אמר שתמיד יותר בטוח וטוב להתחיל עם הריון יחיד) וכך לאחר 9 חודשים נולדה הבת המדהימה שלנו שגדלה ומתפתחת בצורה מדהימה יום יום…. אנחנו מודים לרופא המדהים שלנו על הטיפול המסור והטכנולוגיה המפותחת שאיפשרו לנו לזכות במתנה שלנו-המדהימה!!!!

3 טיפים הכי חשובים לכל מי שעובר תהליך זה:

1. לבחור את הרופא שמתאים לכם כמו כפפה ולא להתבייש לעבור רופאים עד שמוצאים את הרופא הנכון….

2. לדבר לדבר לדבר-כיום המון זוגות עוברים את הטיפולים הללו-יש נטייה לנסות להשתיק ו״להתבייש״ אך מדובר בדבר כל כך תקין והכי טבעי שיש-הרצון לייצר חיים, מהרגע שהתחלנו לדבר ולשתף בתהליך הכל היה נראה אחרת ותתפלאו לגלות כמה הסביבה תומכת ומבינה באמת…

3. אופטמיות, אופטמיות, אופטמיות-זה שם המשחק, לדמיין את עצמכם שם, אחרי עם התינוק ביד ובכל יום לראות את התמונה בראש, גם כשקשה, לבכות קצת, להתאושש ולהתחיל מחדש מבלי להתייאש!!!

בהצלחה לכולם בתהליך ורק בשורות טובות:-)

סיפורי הצלחה

אני סוף סוף אמא!

יש לך סיפור הצלחה על כניסה להריון? נשמח אם תשתפי אותנו

להוספת הסיפור לחצי כאן!

» בחזרה לכל סיפורי ההצלחה

השאירי תגובה: