סיפור ההצלחה של מירית

הסיפור של מירית

תוצאות בדיקות זרע לא ברורות ובעיקר הרבה אי וודאות ותסכול שאנחנו מנסים מעל לשנה ולא מצליחים להיכנס להריון …

זה הסיפור שלי....

בשנת 2018 הגענו אני ובעלי מלאי חשש אל פרופסור דב פלדברג. תוצאות בדיקות זרע לא ברורות ובעיקר הרבה אי וודאות ותסכול שאנחנו מנסים מעל לשנה ולא מצליחים להיכנס להריון.

פרופסור דב פלדברג ניחן בהרבה תכונות טובות. הדומיננטיות שבהן היא האופטימיות. מההתחלה הוא השרה עליי (בעיקר) הרבה מאוד רוגע והבנה שאני אהיה אמא. גם אם זה לא יהיה מחר. אני אחבוק ילד בעתיד. הוא לקח אותנו בשתי ידיו, חיבק וחיזק וכיוון אותנו לדרך הנכונה.

בעלי סובל מפסוריאזיס קשה, דרגת נכות 30%, שהתפרץ על רקע הלם קרב. לפני ההגעה לפרופסור ניסינו להבין האם יש בעיה אצלו בזרע ופנינו למרפאת ברטוב. שם ביצענו בדיקת זרע בהגדלה וקיבלנו תמונה מלאה על מצב הזרע ואף על חיידק הסטרפטוקוקוס שנמצא בזרע.
התחלנו לבצע הזרעות עם השבחות זרע בשילוב כדורים והזרקת הורמונים. ההזרעות כולן לא צלחו. במקביל רשם לבעלי זריקות הורמונים כדי לטפל בבעיית הזרע וטיפול אנטיביוטי כדי להילחם בחיידק. פרופסור דב פלדברג לא התייאש הוא ראה רק את המטרה ומיד המשיך להפריה חוץ גופית ראשונה שגם לא צלחה. הבטא לא עלתה והיה ברור כי מדובר בכישלון נוסף.

לפרופסור יש יכולת לראות את התמונה השלמה, להביא פתרונות יצירתיים, לעודד כשקשה. כל אלו ועוד יצרו קשר מיוחד עמו, בטחון, אמון ובעיקר ידיעה שיש לצדי מישהו שרוצה את ההיריון הזה לא פחות ממני.

לשאיבת הביציות השנייה הגעתי מרוסקת ולא אופטימית בכלל. הגוף לא הגיב טוב להורמונים ולא ייצרתי מספיק זקיקים. לא פיתחתי ציפיות וייעדתי את הסבב לכישלון נוסף. בסבב זה ביצעתי גם הליך שנקרא "פיפל" תחת ידו של פרופסור פלדברג.
בשני הסבבים ההפריה בוצעה בשיטת מיקרומניפולציה, בסבב הראשון אף ניסינו מיון זרע בשיטת ברטוב רק כדי לכסות את כל האפשרויות הקיימות.

הפלא ופלא בשאיבה השנייה היו פחות ביציות אבל איכותיות יותר, ולאחר מספר ימים הוחזרו לרחמי 2 עוברים בני שלושה ימים. עד לבדיקת הבטא הראשונה חשבתי שאאבד את השפיות ואז הגיעה התוצאה 161 ואז אחרי יומיים 427. ובבדיקת הדופק התבשרתי שאני נושאת ברחמי תאומים. פרופסור פלדברג ליווה אותי לאורך כל ההיריון, עם כל התופעות והקשיים הרבים שחוויתי במהלכו.
במקביל לוויתי על ידי מדקר מקופת חולים מכבי, ד"ר שמעון סיטרמן, מומחה בפוריות. שילוב הדיקור בתהליך תרם רבות לרוגע הנפשי והפיזי שלי ואפשר לגוף שלי לקבל את ההיריון ולשמור עליו.

במהלך הניסיונות הלכתי אחת לשבוע לפסיכולוגית מדהימה בשם ענת מנדלסון מכנס, שמלווה אותי מספר שנים. ענת מומחית בפוסט טראומה, עובדת עם הלומי קרב. הגעתי אליה במטרה להבין את בעלי טוב יותר וכשהתחלנו את הטיפולים הפגישות איתה שינו כיוון מעט וסייעו לי להכיל את טיפולי הפוריות באופן בריא יותר.

פרופסור פלדברג ליווה אותי בכל צעד וצעד, מהזריקה הראשונה ועד לאינפוזיה האחרונה שנותקה מהוריד לפני שבועיים (ב14.1.20) אז ילדתי בשעה טובה את התאומים המתוקים שלי.
בחרתי בפרופסור ליילד אותי כי הרגשתי שהוא צריך לסיים את המלאכה שהתחיל, ואין מאושרת ממני לדעת שהייתי ועודני בידיים כל כך מקצועיות, אנושיות. מאחלת לעצמי שלא אצטרך לעבור את מסכת הטיפולים בשנית, אבל אם אאלץ, אני יודעת בדיוק למי לפנות…

פרופסור פלדברג לא רק עזר לי להרחיב את התא המשפחתי אלא עזר לי להרחיב את דרך המחשבה שלי, לקוות לטוב, להאמין בטוב, להיות אופטימית, לא להקשיב לרחשי הסביבה, להיות רגועה ונינוחה ולסמוך על עצמי ועל הגוף שלי.
אני ובעלי נהיה אסירי תודה לעד על שהעניק לנו את שתי המתנות המקסימות האלה, על הדאגה, הליווי והזמינות התמידית (גם כשהוא בצד השני של כדור הארץ)
תודה.

 

התקופה המאופיינת בניסיונות להיכנס להריון היא לא קלה. היא לעיתים יכולה להיות מייאשת והדרך לא תמיד פשוטה.

בדף זה נפרסם סיפורים אישיים, של נשים שחוו קושי להיכנס להריון, אך היום הן חובקות ילד או נושאות הריון.

לעיתים, ההבנה כי יש מישהי שהצליחה, יכולה לתת תקווה ולעזור לנשים אחרות שלא להתייאש, כי הרי בסופו של דבר, המטרה היא אחת – להיות אמא.

אם גם את עברת טיפולי פוריות והיום את בהריון או שילדת לאחרונה, ואת מעוניינת לעזור ולשתף נשים אחרות על מנת לעודד אותן, שלחי לנו את הסיפור שלך.

שלחי אלינו את הסיפור שלך וקבלי מהאתר

קופון 100 שח מתנה ברשת GOLF – חינם:

(תוקף הקופון הינו ל – 5 שנים.)

 

  • תוקף הקופון הינו ל – 5 שנים.
  • נא וודאי כי כתובת האימייל שלך נכונה. לכתובת זו ישלח הקופון.
  • האתר אינו מתחייב לפרסם כל תגובה ו/או לשלוח קופון זה אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

מידע בנושא התגובות:

  • אנו מייחסים חשיבות רבה לאמינות סיפורי ההצלחה באתר.
  • בתהליך בדיקת הסיפורים אנו מאמתים, בין היתר, את זהות הכותב, כדי לוודא כי הוא מטופל אמיתי של הרופא.
  • מומלץ לכתוב סיפור הצלחה מקיף ככל האפשר על התהליך שעברת, בכדי שהמידע יועיל למטופלות נוספות.
  • לעיתים, בדיקת האימות לוקחת מספר ימים. אנו עושים מאמץ לפרסם את הסיפור שלך בהקדם האפש
Scroll to Top