סיפור ההצלחה של אור

הסיפור של אור

"השנה חגגנו בר מצוה…"

זה הסיפור שלי....

אני רוצה לשתף אתכם במקרה שקרה לי. לאחר שעברתי מס בתי חולים ומס רופאים הגעתי למלאך פרופ אריה רזיאל עברתי 2 טיפולי ivf נקלט ברוך השם הריון ובשבוע 14 ירדו לי מי שפיר ולצערי פרופ' רזיאל היה בצרפת. התקשרתי מיד לאשתו תמר שהיא גם מלאך ואמרה אני מיד חוזרת אלייך ובו בזמן יצרה קשר עם הרופא ובמקביל התקשר לבית חולים שיחברו אותי לעירוי אנטיביוטי ולא לגעת ולעשות שום פעולה עד שיגיע כי בבית החולים לחצו לעבור הפלה מכיוון ואין סיכוי לעובר לחיות.

בינתיים אושפזתי עד שרזיאל המלאך הגיע ביצע כמה בדיקות ומנהל מחלקת הריון בסיכון אמר שהוא משחרר אותי כי במילא אין סיכויים לעובר ויש חשש לחיי אבל המלאך האמין שהוא יכול להציל את העובר כי הוא ידע שזה הריון יקר מאד לאחר 20 שנה.

שוחררתי לביתי ומעקב צמוד יום יומי של המלאך שלי בשבוע 22 החליט פרופ רזיאל שצריך להתאשפז במחלקה להריון בסיכון מכיוון שהיה לי דימום והוא עם כל רוגע והסבלנות שלו שהקרין לי ומודה ששיגעתי אותו בטלפונים וכל הזמן ענה בחיוב אושפזתי עד לשבוע 33.
בערב התחברתי למוניטור והמוניטור לא היה טוב התקשרתי שוב למלאך ואמר לי שאחזור על המוניטור במידה ושוב לא תרין יבוא לנתח אותי ומיד ברוך השם המוניטור היה בסדר התקשרתי שוב ואמר לי שאתכונן מחר בבוקר יבוא לנתח קיסרי ללידה ואכן קרה.

חשוב לי לציין במהלך כל ההריון היו לי עוד בעיות שצצו ותמיד התקשרתי, שעות ללא שעות, ותמיד נעניתי בחיוב רוגע הוא האמין שההריון יוצלח ועם כל המומחיות שלו וסבלנות אכן ילדתי בן שלא נתנו לו סיכוי בבית חולים, וחגגתי לו לפני חודש לבני בר מצווה.

אשמח במידה ויש שאלות לענות 050-918-3993

 

התקופה המאופיינת בניסיונות להיכנס להריון היא לא קלה. היא לעיתים יכולה להיות מייאשת והדרך לא תמיד פשוטה.

בדף זה נפרסם סיפורים אישיים, של נשים שחוו קושי להיכנס להריון, אך היום הן חובקות ילד או נושאות הריון.

לעיתים, ההבנה כי יש מישהי שהצליחה, יכולה לתת תקווה ולעזור לנשים אחרות שלא להתייאש, כי הרי בסופו של דבר, המטרה היא אחת – להיות אמא.

אם גם את עברת טיפולי פוריות והיום את בהריון או שילדת לאחרונה, ואת מעוניינת לעזור ולשתף נשים אחרות על מנת לעודד אותן, שלחי לנו את הסיפור שלך.

שלחי אלינו את הסיפור שלך וקבלי מהאתר

קופון 100 שח מתנה ברשת GOLF – חינם:

(תוקף הקופון הינו ל – 5 שנים.)

 

  • תוקף הקופון הינו ל – 5 שנים.
  • נא וודאי כי כתובת האימייל שלך נכונה. לכתובת זו ישלח הקופון.
  • האתר אינו מתחייב לפרסם כל תגובה ו/או לשלוח קופון זה אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

מידע בנושא התגובות:

  • אנו מייחסים חשיבות רבה לאמינות סיפורי ההצלחה באתר.
  • בתהליך בדיקת הסיפורים אנו מאמתים, בין היתר, את זהות הכותב, כדי לוודא כי הוא מטופל אמיתי של הרופא.
  • מומלץ לכתוב סיפור הצלחה מקיף ככל האפשר על התהליך שעברת, בכדי שהמידע יועיל למטופלות נוספות.
  • לעיתים, בדיקת האימות לוקחת מספר ימים. אנו עושים מאמץ לפרסם את הסיפור שלך בהקדם האפש
Scroll to Top