סיפור ההצלחה של שוש

סיפור ההצלחה של שוש

הסיפור של שוש

אחרי מספר טיפולי פוריות וגירוי יתר שחלתי, אמא לתינוקת מתוקה

קצת עלי..

שוש (כינוי), נשואה + תינוקת, אחרי מספר טיפולי פוריות וגירוי יתר שחלתי..

רגע של ייאוש:

"מהלך התקופה הזו עברנו 3 רופאי פוריות מסיבות שונות וגם חווינו הרבה מפחי נפש…"

רגע של תקווה:

"בקבוצה כל אחת פרקה את הדברים שהצטברו לה בבטן והציפו אותה…"

עזרה ותמכה בי בתהליך:

עו"ס רבקה לצטר מטפלת פרטנית בגישה דינאמית ממוקדת, ובקבוצה לנשים שומרות טהרה שעוברות טיפולי פוריות בבית החולים מעייני הישועה בבני ברק.

זה הסיפור שלנו….

התחתנו לפני חמש שנים וחצי. לאחר כשנה של נסיונות להרות ובגלל מחזור שתמיד היה לא סדיר פנינו ליעוץ במכון פוע"ה וליעוץ רפואי. בדיקות ראשוניות הצביעו על שחלות פוליציסטיות. בהמלצת מכון פוע"ה ניסיתי דיאטה מיוחדת לפוליציסטיות שקצת קיצרה את המחזורים אך עדיין לא היו תוצאות ולכן עברנו לכדורי איקקלומין כמה חודשים כולל מעקב זקיקים ובדיקות דם, שוב ללא תוצאות. בשלב הזה הרופאה התעקשה שבעלי יעבור גם בדיקות ואכן גם אצלו התגלתה בעיה ולכן עברנו להזרעות.מאוד חששתי מהזריקות – אני ש'מתה מפחד' מבדיקות דם פתאום אהיה אמיצה ואזריק לעצמי…?! אבל ה' נותן כוחות לעשות מה שצריך וגם על זה למדתי להתגבר.

ביצענו כמה הזרעות ללא תוצאות, אבל זריקות לקחתי הרבה יותר כי פעם אחת הזריקות גרמו לביוץ לפני טבילה, פעם אחת הן גרמו לריבוי זקיקים והטיפול הופסק באמצע, פעם אחת הביוץ יצא ביום חג כשכל המעבדות בחופש… בקיצור – היו לנו הרבה "סרטים".

במהלך התקופה הזו עברנו 3 רופאי פוריות מסיבות שונות וגם חווינו הרבה מפחי נפש- תקוות שמתחדשות בכל טיפול ונכזבות לבסוף, קושי חברתי – לכולם (כמעט…) בקהילה יש ילדים ולנו לא, כל הנשים נפגשות במעון/בגן/בגינה ושם מתגבשות ורק אני לא קשורה לאף אחת כי אני לא רואה אותן במקומות האלה, שאלות חסרות טאקט של אנשים שונים, שיחות עם אנשים לא מוכרים שמתחילות ב'כמה ילדים יש לך?' ועוד…

אני כל הזמן פחדתי לעבור להפריות מבחנה, ממש לא היתי מסוגלת לחשוב על זה, ורציתי לעבוד על הרופא ולא לספור את ההזרעות שעשינו אצל הרופאים הקודמים כדי שהוא יתן לנו שוב הזרעה אבל לאחר שההזרעה השלישית אצל אותו רופא נכשלה הוא מיד אמר לי בטלפון: אז תקבעי תור כדי שאתן לך את המסמכים הדרושים להפריות….. והותיר אותי פעורת פה. וכך קפצנו למים העמוקים האלה בלית ברירה.

אם גם את עברת טיפולי פוריות והיום את בהריון או שילדת לאחרונה, ואת מעוניינת לעזור ולשתף נשים אחרות על מנת לעודד אותן, שלחי לנו את הסיפור שלך.
שלחי את הסיפור שלך וקבלי קופון זוגי חינם

יש לך סיפור הצלחה?

שלחי אלינו את הסיפור שלך וקבלי מהאתר

ש"ח גיפט קארד לרשת GOLF:

לכתיבת סיפור הצלחה

אחרי השאיבה הראשונה התפתח אצלי גירוי יתר שחלתי – המון מים בחלל הבטן, דבר שגורר אשפוז לשלושה ימים וביטול של ההחזרה באותו חודש. בחודש שלאחר מכן החזירו לי את העוברים הקפואים אך לא נקלטו. לאחר מכן עברתי שאיבה שניה והרגשתי אחריה רע מאוד והייתי חלשה כמה ימים, ממש לא הבנתי איך בכלל הגוף שלי יקלוט משהו במצב כזה.

יום אחרי ההחזרה הלכתי לטיפול הומאופתי (שקבעתי הרבה זמן מראש, לא ידעתי באיזה שלב בטיפול זה ייפול בדיוק) וכשחזרתי הביתה הרגשתי כל כך רע שמיד נסענו למיון, ושוב היה לי גירוי יתר והתאשפזתי לשלושה ימים. כשהשתחררתי אמרו לי שאם הריון נקלט והורמון הריון יתחיל לעלות אז יתפתח שוב גירוי יתר, ואכן ביום בו קבלנו את התוצאות המשמחות של בדיקת ההריון כבר ארזנו תיק ונסענו לבי"ח והייתי מאושפזת כמה ימים עד שהגוף התאזן.

ברוך ה' לאחר 9 חודשים נולדה לנו בת מתוקה!

הדברים שמאוז עזרו לנו בתקופה הזו היו: מכון פוע"ה שנתנו גם אוזן קשבת ותמיכה נפשית ורוחנית ולא רק יעוץ רפואי וטכני. רבנים שחיזקו אותנו באמונה, וגם ברכו אותנו ואכן ברכותיהם התקיימו ב"ה.

בנוסף השתתפתי בשנה האחרונה בקבוצת תמיכה בבי"ח מעייני הישועה בהנחיית עו"ס רבקה לצטר שקראתי עליה ממש במקרה בפורום פוריות באתר 'כיפה' (שגם הפורום הזה עזר לנו המון בהתמודדות – הטכנית רפואית וגם הנפשית, מעין קב' תמיכה וירטואלית).

הגעתי לקבוצה בלי לדעת לאן בדיוק אני מגיעה ומה עושים שם אבל זה היה בשלב שהרגשתי כל כך מוצפת והייתי חייבת אפיק לפרוק בו את הרגשות השליליים המצטברים. בקבוצה כל אחת פרקה את הדברים שהצטברו לה בבטן והציפו אותה – עם ההורים/ בן הזוג/ המצב הרפואי/ החברה/ בתוך עצמה ועוד.

היה מדהים לראות את התהליכים שנשים עברו במהלך הקבוצה, עד כדי כך שארבע מתוך תשע נשים שהשתתפו נקלטו במהלך הקבוצה או מיד אחריה! (אני עצמי עברתי את הטיפול המנצח יום למחרת המפגש האחרון של הקבוצה!!). ברור לי שהדברים קשורים שהרי לא סתם כל הזמן מדברים על קשר של גוף-נפש.

» בחזרה לכל סיפורי ההצלחה

יש לך סיפור הצלחה?

התקופה המאופיינת בניסיונות להיכנס להריון היא לא קלה. היא לעיתים יכולה להיות מייאשת והדרך לא תמיד פשוטה. בדף זה נפרסם סיפורים אישיים, של נשים שחוו קושי להיכנס להריון, אך היום הן חובקות ילד או נושאות הריון. לעיתים, ההבנה כי יש מישהי שהצליחה, יכולה לתת תקווה ולעזור לנשים אחרות שלא להתייאש, כי הרי בסופו של דבר, המטרה היא אחת - להיות אמא.


אם גם את עברת טיפולי פוריות והיום את בהריון או שילדת לאחרונה, ואת מעוניינת לעזור ולשתף נשים אחרות על מנת לעודד אותן, שלחי לנו את הסיפור שלך.

שלחי אלינו את הסיפור שלך וקבלי מהאתר

קופון 100 שח מתנה ברשת GOLF - חינם:

(תוקף הקופון הינו ל - 5 שנים.)ראו למטה

שם:
אימייל:
כתבי סיפור:

⇐ הסיפורים יפורסמו תחת כינוי מהמערכת - ללא שמך.

⇐ תוקף הקופון הינו ל - 5 שנים.

⇐ נא וודאי כי כתובת האימייל שלך נכונה. לכתובת זו ישלח הקופון.

⇐ האתר אינו מתחייב לפרסם כל סיפור הצלחה, אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

⇐ שיתוף נשים אחרות בסיפור שלך יכול לעזור לעודד אותן ולתת להן תקווה.

⇐ השובר ניתן למימוש ברשת סניפי GOLF - (גולף, גולף אנד קו, פולגת ועוד...)

» בחזרה לכל סיפורי ההצלחה

השאירי תגובה:

התגובות סגורות.