סיפור ההצלחה של ורד

סיפור ההצלחה של ורד

הסיפור של ורד

אחרי מספר טיפולים, אמא לתינוק מקסים

קצת עלי..

ורד (כינוי), בת 48, אמא לתינוק, אחרי מספר טיפולי פוריות..

רגע של ייאוש:

"לצערי שוב לאחר מספר פגישות וניסיונות הבנתי שזה לא נכון לי…."

רגע של תקווה:

"התשובה שחכיתי לה הרבה זמן "תלוי ביד שעושה זאת" …"

הרופא המטפל שלי:

דוקטור יעקב לברון.

עזרה ותמכה בי בתהליך:

גלית בראלי

וזה הסיפור שלי:

נשים יקרות,

בחרתי לספר לכם את הסיפור שלי מכיוון חשוב לי שתקבלו תקווה שתבינו שהכל אפשרי חשוב להיות קשובים לעצמנו ולמה שמרגישים עם מי שמטפל ולא להתבייש ולהסס לשנות לשאול, לבקש עזרה וכו….

נפגשתי עם רופא ששמו הולך לפניו בנושא של הפריה חוץ גופית שמעתי בקול חברתי שהפעם הראשונה הצליחה לה וחשבתי שגם לי זה יהיה אותו הדבר לצערי פגשתי רופא אולי מקצועי אבל הרגשתי לאורך כל הטיפול שאני לא במקום הנכון ולא משנה כמה הוא מקצועי בתחומו.

לאחר מספר נסיונות הבנתי שאני מקשיבה לרגשות שלי ועזבתי הלכתי לפרופסור אחר שגם שמו הולך לפניו ושם חשבתי שמצאתי את התשובה , לצערי שוב לאחר מספר פגישות וניסיונות הבנתי שזה לא נכון לי קשה לי להסביר במילים אבל שני המקרים שציינתי הרגשתי שזה לא מתאים לי, התחלתי לחקור אנשים שעוסקים בנושא ואלה הססו להגיד לי מה הכי נכון מסיבות אתיות שלהם והבנתי לפי התגובות שזה ללכת למקום הנכון , אבל מי יודע מה זה המקום הנכון ???? .

אחרי מאמץ שיתפתי אחות בכירה בתל השומר וזאת לא הססה להגיד לי את התשובה שחכיתי לה הרבה זמן " תלוי ביד שעושה זאת " ואז כמובן ביקשתי את השם של הרופא ולשמחתי קבלתי את ד"ר לברון יעקב , נפגשתי איתו ממש בנסיון אחרון שהיה לי (לא חשבתי פעמיים לעזוב את הרופא שהתחלתי את התהליך ) וד"ר יעקב לברון נתן לי את מה שחיפשתי, שקיפות למידע , תקוות במקומות הנכונות ובעיקר איש צנוע שכוונתו הוא שתצליחי (ולא להתעסק בלעשות כסף וכוח) איש צנוע והפעם אחת שהוא טיפל בי הצליחה ותודה לאל אני אמא.!!!!!

כמו כן אני ממליצה לכן ללכת בכל פעם ולהשתמש בכל הכלים שקיימים על מנת להצליח אני אישית הייתי אצל גלית בראלי שמטפלת בשיטת "ארויגו" עיסוי לחזוק הרחם , כן צריך לעשות כל מאמץ ולהיות נחושות בהחלטה שלנו להיות אמהות.

בהצלחה לכולם.

» לסיפורי הצלחה של דוקטור לברון

» בחזרה לכל סיפורי ההצלחה

יש לך סיפור הצלחה?

התקופה המאופיינת בניסיונות להיכנס להריון היא לא קלה. היא לעיתים יכולה להיות מייאשת והדרך לא תמיד פשוטה. בדף זה נפרסם סיפורים אישיים, של נשים שחוו קושי להיכנס להריון, אך היום הן חובקות ילד או נושאות הריון. לעיתים, ההבנה כי יש מישהי שהצליחה, יכולה לתת תקווה ולעזור לנשים אחרות שלא להתייאש, כי הרי בסופו של דבר, המטרה היא אחת - להיות אמא.


אם גם את עברת טיפולי פוריות והיום את בהריון או שילדת לאחרונה, ואת מעוניינת לעזור ולשתף נשים אחרות על מנת לעודד אותן, שלחי לנו את הסיפור שלך.

שלחי אלינו את הסיפור שלך וקבלי מהאתר

קופון 100 שח מתנה ברשת GOLF - חינם:

(תוקף הקופון הינו ל - 5 שנים.)ראו למטה

שם:
אימייל:
כתבי סיפור:

⇐ הסיפורים יפורסמו תחת כינוי מהמערכת - ללא שמך.

⇐ תוקף הקופון הינו ל - 5 שנים.

⇐ נא וודאי כי כתובת האימייל שלך נכונה. לכתובת זו ישלח הקופון.

⇐ האתר אינו מתחייב לפרסם כל סיפור הצלחה, אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

⇐ שיתוף נשים אחרות בסיפור שלך יכול לעזור לעודד אותן ולתת להן תקווה.

⇐ השובר ניתן למימוש ברשת סניפי GOLF - (גולף, גולף אנד קו, פולגת ועוד...)

» לסיפורי הצלחה של דוקטור לברון

» בחזרה לכל סיפורי ההצלחה

השאירי תגובה:

התגובות סגורות.