סיפור הצלחה - בת

הסיפור של יובל

זה הסיפור שלי....

בת 32, נשואה + 1. ברקע הריון טבעי שהסתיים בקיסרי ותינוקת מהממת (היום בת 3 וחצי).

כשנה וחצי – שנתיים לאחר הלידה היינו מוכנים להרחיב את המשפחה שלנו, אך לאחר יותר מחצי שנה של נסיונות כושלים החלטנו לפנות לרופא פריון של הקופה לבירור. נשלחתי לבדיקות שונות – מעקב זקיקים, צילום רחם והיסטרוסקופיה. בצילום רחם נמצאה חסימה בצד ימין ולאחר מכן נמצאו הדבקויות ברחם בהיסטרוסקופיה. 

הופנתי לניתוח היסטרוסקופיה להסרת ההדבקויות וניסינו שוב במשך כמה חודשים ללא הצלחה וחזרתי שוב לרופא פריון שנתן לי פרוטוקול ראשון שכלל כדורי איקקלומין, מעקב זקיקים ולאחר מכן כדורי אסטרופם.

במהלך המעקב זקיקים נמצאה ציסטה גדולה מאד של כ6-7 ס"מ והטכנאיות אולטרסאונד נשמעו דיי מודאגות מהממצא, כמו כן נמצאו זקיקים רק בשחלה ימין, אך בשום שלב הרופא לא יצר איתי קשר להסביר לי על מה המשמעות של זה ומכיוון שמדובר ברופא של הקופה גם אין לי שום דרך ליצור איתו קשר מלבד לקבוע תור.

כאשר במעקב הזקיקים ניראה שהגיע הזמן לביוץ יצרה איתי קשר המזכירה של הרופא והנחתה אותי לפעולות הבאות, כששאלתי אותה מה אומר הרופא על הציסטה היא ענתה שהוא ראה והוא לא מתרגש.

הפרוטוקול נכשל כמובן, וגם הרגשתי לא בנוח עם תשובת הרופא ולכן החלטתי ללכת לרופא פריון אחר לחוות דעת נוספת, וכך הגעתי לפרופ' פיש הנפלא שמיד אמר שלא ניתן להתחיל טיפולים עם ציסטה בגודל כזה ללא בירור נוסף והסרה של הציסטה. 

בעקבות תוצאות הבדיקות הוא מיד חשד באנדומטריוזיס, אך מכיוון שלהרגשתי לא עניתי על התסמינים באופן מובהק, הייתי סקפטית. הוא הפנה אותי לניתוח לפרוסקופיה והמליץ בחום על ד"ר שלומי כהן שבהחלט ענה על הציפיות, ואכן הניתוח אישר את החשד שמדובר באנדומטריוזיס.

בניתוח ד"ר כהן הסיר לי את הציסטה הגדולה + 2 קטנות, צרב מוקדי אנדו שנצפו והסיר הדבקויות נוספות שנמצאו ברחם. הניתוח עבר בהצלחה והוא גם פתח את החסימות שהיו לי בחצוצרות ואמר שיתכן שאפילו נוכל להקלט באופן טבעי!

כחודש לאחר הניתוח חזרתי לפרופ' פיש שנתן לי פרוטוקול המותאם לחולות אנדו. מכיוון שד"ר כהן אמר שאין כעת חסימות בחצוצרות החלטנו לנסות הזרעה ונקלטתי כבר בפעם הראשונה!

לאחר שקראתי על המחלה לעומק הבנתי כמה קשה לאבחן אותה וכמה מזל היה לי שהגעתי לפרופ' פיש. אילולא האבחון המהיר של פרופ' פיש כנראה שפשוט היו ממשיכים לתת לי פרוטוקולים גנריים שלא תואמים למצבי שהיו עלולים להוביל לתוצאות הרסניות במערכת הרביה שלי.

אני מלאת תודה והערכה לפרופ' פיש המקסים שבזכות מקצועיותו אובחנתי במחלה שלא הייתי חושבת בחיים שיש לי, זכיתי להריון נוסף וככל הניראה גם הציל לי את הרחם וכל המסביב בזכות הטיפול המתאים שנתן לי. 

 

התקופה המאופיינת בניסיונות להיכנס להריון היא לא קלה. היא לעיתים יכולה להיות מייאשת והדרך לא תמיד פשוטה.

בדף זה נפרסם סיפורים אישיים, של נשים שחוו קושי להיכנס להריון, אך היום הן חובקות ילד או נושאות הריון.

לעיתים, ההבנה כי יש מישהי שהצליחה, יכולה לתת תקווה ולעזור לנשים אחרות שלא להתייאש, כי הרי בסופו של דבר, המטרה היא אחת – להיות אמא.

אם גם את עברת טיפולי פוריות והיום את בהריון או שילדת לאחרונה, ואת מעוניינת לעזור ולשתף נשים אחרות על מנת לעודד אותן, שלחי לנו את הסיפור שלך.

שלחי אלינו את הסיפור שלך וקבלי מהאתר

קופון 100 שח מתנה ברשת GOLF – חינם:

(תוקף הקופון הינו ל – 5 שנים.)

 

  • תוקף הקופון הינו ל – 5 שנים.
  • נא וודאי כי כתובת האימייל שלך נכונה. לכתובת זו ישלח הקופון.
  • האתר אינו מתחייב לפרסם כל תגובה ו/או לשלוח קופון זה אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

מידע בנושא התגובות:

  • אנו מייחסים חשיבות רבה לאמינות סיפורי ההצלחה באתר.
  • בתהליך בדיקת הסיפורים אנו מאמתים, בין היתר, את זהות הכותב, כדי לוודא כי הוא מטופל אמיתי של הרופא.
  • מומלץ לכתוב סיפור הצלחה מקיף ככל האפשר על התהליך שעברת, בכדי שהמידע יועיל למטופלות נוספות.
  • לעיתים, בדיקת האימות לוקחת מספר ימים. אנו עושים מאמץ לפרסם את הסיפור שלך בהקדם האפש
Scroll to Top